Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MargolaGD

Szukam znajomych z Gdańska i okolic

Polecane posty

Gość MargolaGD

Witam ;-) Po 8 długich latach wróciłam z zagranicy do domu. Oczywiście wszyscy starzy znajomi ułożyli sobie życia... beze mnie. Oczywiście nie mam żalu, ale brakuje mi bliskich ludzi, kontakt telefoniczny z moja paczką za wielkim morzem niestety nie starcza. Po zaaklimatyzowaniu się w mieście i znalezieniu stałej porządnej pracy pora na znalezienie nowych znajomych. Ponieważ nie potrafię iść sama do pubu i czekać na przygodę, postawiłam na internet. Piszcie jeśli macie czas aby popisać a później spotkać i pospędzać miło czas. Jestem 26 letnią kobietą, wykształconą i inteligentną. Niczego mi nie brakuje, wolę raczej spokojny tryb życia, chociaż od rozrywki absolutnie nie uciekam ;-) Nałogów nie posiadam ;-) margo.gd@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejoza
HEJ a masz fajna figure ? opisz sie z wygladu wiecej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzekzkuzek
zaraz dostaniesz propozycje od ruchaczy i marzycieli,bo nie zastrzegłaś ,że nie szukasz przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargolaGD
Figurę mam normalną, dla jednych fajną dla innych nie. Sorki, ale nie szukam ludzi którzy będą się ze mną umawiać dla figury, a dla osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargolaGD
Zastrzegam - nie szukam przygód, a ZNAJOMYCH ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargolaGD
O, chyba złe miejsce wybrałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGass
MAsz jakieś swoje foto na priv wyslac?? Jezeli szukasz znajomego to ja chetnie mgoe sie zglosic ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×