Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PM2014

Auto do ślubu

Polecane posty

Gość PM2014

Czy ktoś z Was jechał do ślubu Fiatem 125p? Czy ogólnie to fajny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko!!!!!! obciach straszn
y,może za 50 lat ale teraz .........inni pomyślą ,że nie stać was nawet na najtańszy samochód i ze złomu skombinowaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynaa
ja jechałam starym terenowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie obciach straszny, ale myśle że on nie jest jeszcze taki stary żeby to fajnie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2014
no właśnie też tak myśle, że nie fajnie by to wyglądało :/ ale narzeczony wpadł na taki pomysł, trzeba będzie go jakoś odwieść od tego pomysłu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2014
sukni jeszcze nie mam wybranej, a auto to też na razie tylko teoria i dlatego chce się dowiedzieć co inni o tym sądzą, czy tylko ja uważam to za niezbyt dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
my bedziemy jechać fiatami 126p,czyli ,,maluchami,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2014
:) no ale w maluchu to faktycznie już mało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł fajny ale co będzie gdy na powietrzu będzie 30 c ciepła a w samochodzie o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.nie.moge
Wtedy rozsuwa się wszystkie okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to bardzo dobry pomysł! Oczywiście jesli nie odpowiada ci stare auto - nie deyduj się na nie, jednak radzę nie sugerować się opiniami w stylu "pewnie nie stać was na limuzynę"... nie obrażając nikogo - takie opinie świadczą o dość wąskich horyzontach;) Tutaj masz ofertę ślubnego fiata 125p wraz z sesjami zdjęciowymi przy tym właśnie aucie. http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slubu/Fiatem-Do-Nieba.html Wygląda to bardzo ciekawie i pomyslowo, więc może jednak rozważ jeszcze taką opcję ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2014
całkiem sympatycznie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest dobry pomysł
macie chyba z 16 lat i dla was to może wyglądać atrakcyjnie bo te samochody są teraz przeważnie na złomie,ale większość ludzi 40wyżej zna doskonale ten samochód i to auto nie zasłużyło sobie aby pełnić takie honory w tak ważnym dniu jakim jest ślub (może jedynie jak ślub biorą 18 latki bo muszą ,lub są "pogięci" w spojrzeniu na wiele spraw),wielu byłoby wstyd czymś takim pojechać,lepiej już tańsze auto nowoczesne, są tacy ,co kupują je jak widać za 200 zł ,próbują remontować i zarabiać na ślubach,ale dzisiaj to nie jest auto prestiżowe,może za 100 lat będzie zabytkiem ,chociaż urody i tak mu to nie doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2014
Nie mamy 16 lat, a raczej jesteśmy koło 30, nie jesteśmy pogięci i nie bierzemy ślubu "bo musimy". Napisałam, że to na razie teoretyczny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lumpach u mnie takie są za
jak nie masz kasy to możesz takim jechać ,jak masz to lepiej coś bardziej reprezentacyjnego i o większym prestiżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM2014
nie chodzi o to, że kasy nie mamy :) chce się na razie dowiedzieć właśnie co inni o tym myślą :) na razie większość jest przeciw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnka
My będziemy jechać starym Bentleyem, na jakieś auto PRLu chyba bym się nie zdecydowała. Chociaż nie, jest jeden wyjątek - zabytkowa Warszawa :) Ale raczej nie żaden Fiat, czy Polonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
jedziemy warszawa garbuska, super stan z 54 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. z tego co tu czytam wynika, że ślub to typowe "zastaw się, a postaw się";) Ludzie, mówicie o dorosłości, a jako jej przejaw podajecie wynajem kosztownego auta na jedną noc...? Dojrzali ludzie powinni raczej cechować się dystansem do takich spraw:) To pakowanie kasy w gigantomaniakalne auto jest dla mnie przejawem "szczeniactwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anka
Do Karolina90 - no jak dla Ciebie 500 zł to jest jakaś strasznie duża kasa w porównaniu z całym weselem, to ja nie mam pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie mam po prostu dzikiej potrzeby wynajęcia ekskluzywnego auta aby się takowym raz w życiu przejechać, bo na co dzień jeżdżę wystarczająco dobrym samochodem;) Niepokoi mnie fakt, ze większość kieruje się myśleniem w kategoriach "musi być na bogato, niech wiedzą, że mnie stać". Z drugiej jednak strony, to już kwestia wyczucia i stylu, a jak wiadomo, o tym się nie dyskutuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anka
No to ja wychodzę z innego założenia. Ślub biorę raz w życiu i zakładam, że taki dzień się już nie powtórzy. Dlatego chcę go po prostu fajnie zapamiętać. I bynajmniej nie chodzi tutaj o jakieś wywyższanie się. Ja akurat mam skromny ślub i wesele, ale nie wyobrażam sobie pojechać do ślubu samochodem typu jakiś współczesny Opel, pożyczony od wujka. Poza tym jeszcze raz zapytam - czy 500 zł za auto do ślubu to jest dla Ciebie wielki majątek? Jeśli tak to chyba naprawdę nie wiesz co to znaczy "na bogato" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni rozumiem o co masz na myśli. Każdy ten dzień wyobraża sobie inaczej:) Ja też jestem zwolenniczką skromnych ślubów - ogólnie minimalizmu (a to finansowo także wysoko się ostatnio ceni). Bardzo uderzyło mnie stwierdzenie, że auto musi być bardzo reprezentacyjne i być może trochę to nadinterpretowałam;) Jeśli chodzi o cenę wynajmu auta którą Podałaś - nie, nie uważam jej za duży koszt (500zł to z resztą i tak chyba jedna z niższych cen za wynajem auta), szczególnie biorąc pod uwagę inne ślubno-weselne wydatki. Chodziło mi po prostu o to, że jeśli ktoś rozważa wynajem auta za mniejsze pieniądze, bo takie go usatysfakcjonuje to nie należy go krytykować, kwestionując dojrzałośc czy zamożność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie reklamuj swojego
auta,nie zmienisz tego,że fiat 126p to nie jest wymarzony samochód na ten jeden wyjątkowy dzień,ja wolę trochę dopłacić i wynająć coś luxusowego ,a jeśli mam oszczędzać( bo muszę) to wolę nie zaprosić w to miejsce jakiś pociotków ,których ledwo znam,świetne auto zawsze podnosi prestiż ślubu i daje mnóstwo satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mniej więcej o tym mówiłam wyżej;) nie wypowiadaj się za miliony dyktując co jest ich marzeniem, a co nie. Nie wszyscy marzą o pompatycznym aucie i jeśli takiego nie chcą - nie możecie ich krytykowac. I nie, nie reklamuję tu żadnego auta (a juz na pewno nie fiata 126, gdyż nawet nie o takowym mowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-to nie jest często
kwestia marzeń ale..kasy niestety,a ty to psychologicznie próbujesz ubrać w inne motywy, wiadomo ,że nie wszystkich stać na lepsze auta,więc wmawiają sobie,że tego nie potrzebują-cóż znany mechanizm w psychologii,reasumując ,każdy jeździ tym,na co go stać przede wszystkim,a drugiej kolejności co mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. szkoda gadać. Tobie, koleżanko powyżej, życzę poszerzenia horyzontów, a całej reszcie idealnych aut do ślubu;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×