Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollivvvkaa

Chciałabym mieć bogatego faceta ale

Polecane posty

Gość ollivvvkaa

chyba jestem za brzydka. Czy wszyscy bogaci patrzą tylko na wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Ty pytasz na powaznie, czy zartujesz??? Jaki bogaty facet bedzie chcial paszczura, skoro moze miec kazda lepsza lase w okolicy i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edghjk :;)))))))))
;))olivka nic tu po Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssfgs
Czy wszystkie kobiety patrzą na majątek faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollivvvkaa
Nie wiem czy wszystkie, ale ja tak. Po prostu nie chce cale życie tylko pracować, chciała bym żeby to facet był od utrzymania życia na wysokim poziomie. Moja siostra wyszła za adwokata w stolicy i teraz wreszcie czuje że żyje, dziecko już w przedszkolu, wiec nie musi się nim zajmować, nie pracuje, codziennie basen albo aerobik, zakupy, drogie perfumy, modne ubrania, bmw x6 ma tylko dla siebie, mąż ma swoje audi a8, piękny, duży dom za warszawą i do tego apartament w drogim wieżowcu. Teraz na ferie pojechali do tajlandii, w wakacje byli w brazylii itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola wio
spoko, mafia nie wybacza i nie zapomina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja napisze
dziecko już w przedszkolu, wiec nie musi się nim zajmować," 111 pogratulowac myslenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowynieudacznik
ja tez chce kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noaliyah
Ile Ty masz lat? wiadomo pięniądze są ważne, ale żeby tak...? smutna jesteś niesamowicie...kiedyś moze zrozumiesz co w życiu jest najważniejsze i że trzeba doceniac najmniejsze rzeczy...oby nie bylo za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revelacja
A ja uwazam że ma racje, facet powinien kase, a nie byc nieudacznikiem. Ktora chce pracowac to jej sprawa, ja tam nie zamierzam. Dziewczyno schudnij, idz na solarium(tylko delikatnie, spalone nie sa juz w modzie), najpierw zadbaj o siebie, moze jakas mala korekta hirurga plastycznego pomoze. Nie masz to kasy, znajdz sobie sponsora, nie musisz odrazu meza szukac, idz na studia, bogaci lubia wyksztalcone. Powodzenia, mnie sie juz udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
@revelacja - to grtuluje sukcesu, ciekawe co zrobisz jak Cie kopnie w dupe:) Dzieci w szkole beda du mnie pisaly moja mama to zawodowa bezrobotna , jestes beznadziejnie prymitywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie?? o jaa
aparat ty chyba biedny jesteś ze tak cię to drażni. nie popieram koleżanek ale jak takie mają marzenia to niech je spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukaj ofert
Jak wygladasz? Moze masz szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukaj ofert
Dziewczyna ma sie za bezrobotnego sie brac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxvxvxd
patrzom 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
A chciałybyscie meic bogatego faceta.........JESLI bylby oblesnym STARYM GRUBASEM..EROTOMANEM naplonym na wasze mlode cialko.....PO ROZWODZIE,PO PRZEJSCIACH....jesli bylby jakims tępakiem przymułem itp??? narpawde te jego miliony BY WAM PRZYCMILY JEGO BRAKI INTELEKTUALNE,BRAK KLASY,TAKTU,UROKU ITP??:) CZY JEDNAK KROLEWICZ MUSI BYC IDEŁAEM pod kazdym wzgledem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaMagdalena9876r5
wszyscy od dawna wiedzą -> gdyby nie było nas, nie byłoby Was - taka smutna prawda :P Autorko -> zapewniam Cię, że posiadasz mózg taki jak każdy człowiek (bez względu na płeć). Trochę ciężkiej pracy, stymulacji tego organu i może dorobisz się tego o czym marzysz własną pracą. Marzenia kreują rzeczywistość! Muszę Cię zmartwić, zamożni faceci nie lecą tylko na fajną dupę. Pomyśl - mają kasę, mogą sobie ją kupić na chwilę. Od partnerki życiowej oczekują czegoś więcej :) Więc odpowiadam Ci - to, że jesteś niewystarczająco ładna jest Twoim drugim problemem w znalezieniu odpowiedniej partii :) Wiele pracy przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
codziennie?? o jaa - nie jestem milionerem, ale tez nie bieduje przypuszczam ze podobnie jak i ty.;) uwazam , ze wybieranie zycie bez pracy i jechanie na czyis plecach jest po prostu puste, zapewne osoba ktora ma takie ambicje w zyciu jest rownie pusta. @Marta,23 - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×