Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agawa_Agawa

Dieta dietą, ale co z cellulitem - jakieś propozycje?

Polecane posty

Chudnę i z tego się cieszę (staram się zdrowo odżywać i trochę cwiczyć) - ale cellulit i tak jest. Zastanawiam sie nad włączeniem jakiegoś kremu anycellulitowego i moze jakiś tabsów. Stosowałyście coś? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina tap modl
masaż, masaż i jeszcze raz masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem - masaż też. Jak kiedyś chodziłam przez miesiąć na masaże antycellulitowe (co drugi dzień) to efekty byly naprawdę rewelacyjne. Ale niestety to kosztuje - i pieniądze i czas, a szczególnie z tym drugim u mnei krucho ...... No i to by trzeba bylo już chyba do końca życia się masować u profesjonalisty, aby cellulit nei wrócił. Szukam domowych sposobów - nie musi cellulit zniknać dokumentnie, ale żeby chociaż trochę zmalał .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina tap modl
nie musi byc to masaż u profesjonalisty ;) najpierw robisz peeling (to też masaż), pozniej masujesz oliwką z olejkiem cynamonowym lub grejpfrutowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy peeling można robic codziennie? Bo na ogół piszą na opakowaniach, ze 1 - 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina tap modl
nie peelingu codziennie nie rób. po prostu po peelingu wszystko lepiej się wchłania i działa, ale najlepiej robić go raz na tydzien żeby skóra sie dobrze zregenerowała. olejki cynamonowy i grejpfrutowy działają przeciwcellulitowi, ale na pewno są też inne, możesz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
polecam peeling z kawy po tygodniu stosowania celulit u mnie stał się mniej widoczny a skóra świetnie łatka do szklanki sypiesz 2 łyżeczki kawy zalewasz woda czekasz chwilę i na umytą mokra skóre nakładasz peeling masując rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina tap modl
tak, domowy peeling z kawy również polecam, jednak nie na co dzień. skóra po peelingu musi się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hmmm ja stosuje codziennie czy to źle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina tap modl
raczej tak. tak jak napisałam skóra po peelingu musi sie zregenerować. peelingiem naruszasz naskórek, złuszczasz go więc potem potrzebuje czasu na odbudowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
aha to moge go stosować np 3 razy w tygodniu czy to jednak za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja robiłam masaż antcellulitowo-wyszczuplający i po zabiegu moje ciało jest ujędrnione oraz zauważyłam , ze zmniejszyła mi się tkanka tłuszczowa. Zabieg dał mi bardzo dobre efekty i będę go kontynuować. Więc jak najbardziej moge polecić na cellulit. Ja robiłam w https://www.magiadayspa.pl/masaze-krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem masażystką z siedmioletnim doświadczeniem. Polecam masaż antycellulitowy ( manualny ) który bardzo pomaga rozbić tkankę tłuszczową oraz ujędrnić ciało. Najlepiej jak masaż zostanie wykonany przez osobę doświadczoną. Bardzo skuteczną metodą, z szybszymi rezultatem jest masaż bańką chińską http://m-t-n.co.uk/portfolio-view/cupping-therapy/. Jest to dość bolesny zabieg ale efekty są szybsze niż po masażu antycellulitowym. Ciało nabiera lepszego kolorytu, ujędrnia się co widać nawet już po pierwszym zabiegu. Nie polecam masażu bańką chińską osobą z delikatną skórą skłonną do pękających naczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoov

Mam bardzo duży problem z cellulitem ud.W udach mam najwieksza kumulację tłuszczu i dysproporcę z resztą ciała- typowa gruszka. Nie pomoże zdrowo poprawnie się odzywiać i trochę ćwiczyć..Ja mimo prawidłowej wagi BMI wyraznie zmniejszony celulit miała tylko w okresach ,gdy zjezdzałam z BMI do dolnych granic ,czy się wylaszczałam dzięki diecie i dość intensywnym ćwiczeniom na fitnessie oraz bieganie na bieżni. W manulane masaże nie wierzę , choć nie byłam, ale byłam na całej serii endermologie tylko na uda i to jest pic na wodę. Masowanie bardzo ładnie napina skórę, jest taka "żywsza" , zaktywizowana ,ale to efekt powierzchowny, Z tłuszczem nic Ci nie zrobi. Tłuszcz musi być zżarty od środka przez spalanie redukcyjne i dopiero wtedy karbowania się zmniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2019 o 14:30, Gość hoov napisał:

Mam bardzo duży problem z cellulitem ud.W udach mam najwieksza kumulację tłuszczu i dysproporcę z resztą ciała- typowa gruszka. Nie pomoże zdrowo poprawnie się odzywiać i trochę ćwiczyć..Ja mimo prawidłowej wagi BMI wyraznie zmniejszony celulit miała tylko w okresach ,gdy zjezdzałam z BMI do dolnych granic ,czy się wylaszczałam dzięki diecie i dość intensywnym ćwiczeniom na fitnessie oraz bieganie na bieżni. W manulane masaże nie wierzę , choć nie byłam, ale byłam na całej serii endermologie tylko na uda i to jest pic na wodę. Masowanie bardzo ładnie napina skórę, jest taka "żywsza" , zaktywizowana ,ale to efekt powierzchowny, Z tłuszczem nic Ci nie zrobi. Tłuszcz musi być zżarty od środka przez spalanie redukcyjne i dopiero wtedy karbowania się zmniejszą

Polecam spróbować jedną sesję masażu bańką chińską. Po pierwszej sesji widać dużą różnicę na skórze.

Metoda ta polega na rozbiciu tłuszczu, ujędrnieniu oraz ukształtowaniu ciała,  jak również lepszego kolorytu skóry pewnych partii mięśniowych ( pośladki, uda, boczki, brzuch ), one są najbardziej narażone na cellulit, fałdy tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×