Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość mama od 4 lat
Moj tez mial manie przesiadywania przed komputerem ale udalo mi sie jakims cudem oderwac go od minitorka i udalo sie za trzecim podejsciem...jestem w 6 tygodniu czuje sie tragicznie w porownaniu z pierwsza ciaza ale i tak mimo wszystko jestem przeszczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BridgetJones, właśnie mi też się w głowie kręciło w pierwszej ciąży;) Miałam też bóle brzucha od owulacji i teraz też mam;))) Organizm mi świruje, nie ma co;P A ja nie mam od porodu bóli brzucha przed okresowych i okołoowulacyjnych-tak mi się przestawiło jakoś;) Ale by były jaja:D Nic, nie ma co się nakręcać, idę nyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek, RybkaPlum - I ja dołączam do grona antyfasolkowego:) akurat dziś sobie pomyślałam jak fajnie, że zebrały się tu konkretne "babki" i to mnie zachęciło żeby tu pisać i jak na zawołanie pojawiła się kwestia fasolkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, mi wczoraj sie tak zakrecilo ze az musialam usiasc ale tez zabiegana bylam bo mielismy gosci. No i od razu wszystkie dziewczyny zaczely zartowac ze moze w ciazy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny jak ktoras tym okresleniem urazilam. Ale przyszlo mi namysl bo moj maz kiedys sie smial ze podczas tych staran czuj e sie jak ten jack od magicznej fasoli ze musi zasiac ziarenko i tak sam wlasnie sie smieje ze by ta magiczns fasolka mogla nam juz wyrosnac gdy zartujemy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - nie wiem jak pozostałe dziewczyny, ale ja się nie czuję urażona. Bardziej chodziło mi o to żeby wątek nie zmienił się w "szczebiotanie ciumkających nastolatek" jakich wiele na Kafeterii. Na razie jest bardzo fajnie :) A Twój prywatny Siewca niech sieje skutecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kafaterki. Ja z moim partnerem również staramy się o dzidziusia. Zaczęliśmy od zeszłego mies. Ale wtedy brałam ostatnie op tabletek więc praktycznie można powiedzieć że od teraz. Jeszcze dobry tydz i powinnam dostać @ Ale mam nadzieję że nie przyjdzie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Czy moge sie dopisać? My w zasadzie tak na dobre zaczelismy od tego cyklu, bo w poprzednim jeszcze sie wahałam i chciałam i bałam sie i tych działan było pół na pół ;-) Obecnie czekam na @ która powinna pojawić się 20-21 maja.... eh.. nie chce sie wkręcać Mam juz jedno dziecko (5 lat)... przy pierwszej ciąży udało sie za pierwszym podejściem... zobaczymy jak bedzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chciałabym dołączyć do Was.Jestem mamą dwóch chłopców (12 i 5 lat).Zaczynamy pierwszy cykl starań o dziewczynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxien21
coraz więcej nas się robi :). Fajnie będzie oczekiwać na dzidziusia skoro tu takie wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama od 4 lat
Dziewczyny mnie sie juz udalo ale trzymam za was wszystkie kciuki...i zycze duzo energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dopiero Was "namierzyłam" i postaram się nadrobić od początku. Ja się tak tylko na razie poprzyglądam, bo chciałabym dziecko owszem z rocznika 2014, ale raczej bliżej jesieni. Jeśli nie będziecie miały nic przeciwko, to sobie przycupnę w kącie. :) Mam Łobuziaka z listopada 2011 póki co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel, lulika, antenka, (nie)idealnamama witajcie...czytajcie, piszcie kto co woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.. a ja mam mały problem.. bo jak nie starałam sie o dziecko to z zebami miałam wszystko ok.. a teraz mi sie nagle problemy zaczęły... dzis ide i teraz się wacham brać znieczulenie jakby co czy nie... bo moge być w ciązy a nie musze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
słodka cytryna- WIELKIE GRATULACJE :)) jeteś w ciąży w 1000% Marina mara 28 ... - witaj, jak dziewczyny dobrze, zauważyły nie wszystkie, ale kilka szczęściar już się znalazło w naszym gronie Bridgetjones28 - witaj :) tymianek111 - tacy są faceci, mój ma podobnie, ważniejszy jest kolejny lewel niż reszta świata, a tylko bym spróbowała mu przerwać w trakcie ważnej misji, albo zabijania super potwora na którego czekał tydzień. Dziewczyny wycinam siebie z tabelki, nie wiem kiedy oficjalnie coś się zacznie, a takie staranie, ale nie staranie się wg. mnie się nie liczy, wygląda na to,że u nas zostanie działanie pt. liczymy na dni nie płodne- tzn. chcemy dziecko, ale czekamy, aż samo sie zrobi :)Także zostaje w wami, ale póki co wycinam się. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyjaśni. Miała być połowo maja, a teraz pojawił się termin październik. W każdym razie działamy jak wcześniej:) zafasolkowanie zostawiałam, najwyżej pierwsza, która będzie się dopisywała będąć już w ciąży, zmieni to określenie na wywołujące mniej złych skojarzeń :) uaktualniam tabelkę NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ STARACZKI: slodka cytryna100....32......dawna.............1 dziecko...........27.04 Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 titi....................... ..........1 cykl..........2 dziecko.........28/29.04 makatka03..............32.........9 cykl.........1 dziecko........ok.15.05 roxien21.................27........1 cykl.........1 dziecko.............15.05 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........29.05 ZAFASOLKOWANE : NICK.......WIEK.....ZA KTÓRYM CYKLEM SIĘ UDAŁO......TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie dopisze: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ STARACZKI: slodka cytryna100....32......dawna.............1 dziecko...........27.04 Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 titi....................... ..........1 cykl..........2 dziecko.........28/29.04 makatka03..............32.........9 cykl.........1 dziecko........ok.15.05 roxien21.................27........1 cykl.........1 dziecko.............15.05 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........29.05 lulika.................30/31 ;-).......1 cykl.......2 dziecko............21.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
makatka03 - pięknie to określiłaś- szczebiotanie ciumkających nastolatek :))) z nas mogą być ewentulanie cimkające 30-stki :) dziewczyny- witajcie ;) uaktualniam tabelkę jeszcze raz tak by oczu nie drażniła, słowo ciąża, możecie zastąpić czymś lepszym, póki co wpisałam pierwsze co przyszło mi do głowy :)) lulika - u mnie wygląda na to, że jeszcze parę miesięcy będzie takie dziłanie 50/50 :) NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ STARACZKI: slodka cytryna100....32......dawna.............1 dziecko...........27.04 Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 titi....................... ..........1 cykl..........2 dziecko.........28/29.04 makatka03..............32.........9 cykl.........1 dziecko........ok.15.05 roxien21.................27........1 cykl.........1 dziecko.............15.05 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........29.05 PREGNANCY : NICK.......WIEK....ZA KTÓRYM CYKLEM SIĘ UDAŁO.....TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
przepsiuje wpis luike- ostatni aktulany :) NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ STARACZKI: slodka cytryna100....32......dawna.............1 dziecko...........27.04 Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 titi....................... ..........1 cykl..........2 dziecko.........28/29.04 makatka03..............32.........9 cykl.........1 dziecko........ok.15.05 roxien21.................27........1 cykl.........1 dziecko.............15.05 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........29.05 lulika.................30/31 .......1 cykl.......2 dziecko............21.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszona.. a co się stało, ze teraz może być działanie 50/50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszona :) forum i temat jakie są takie są - wiadomo, że rozmawia się o staraniach, objawach, dolegliwościach itp, ale nie ma co popadać w przesadę...ciumkające 30-tki - dobre hehe ;) antenka - niby najstarsza, ale starasz się o 3 dziecko. Ja jestem niewiele młodsza a o 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale długo mnie tu nie było :) ... makatka03 - tak, dobrze mnie pamiętasz, mialam brać ślub w kwietniu ubiegłego roku, ale musieliśmy przełożyć uroczystość z różnych mało optymistycznych względów. Mam nadzieję, że Twój się udał i że go miło wspominasz :) ja już po dniach płodnych, czekam na okres - ma przyjść lub nie przyjść 14go maja. zobaczymy... chociaż już mnie coś kłuje w jajnikach jak przed okresem... no ale na dwoje babka wróżyła... pisałyście coś o zawrotach głowy w ciąży... że to może być objawem towarzyszącym... ciekawe... mi wczoraj wirowało jak nie wiem co :) no ale jak na razie nic poza tym nie odczułam, więc pewnie sobie dopowiadam objawy do sytuacji :D kiedy robicie pierwsze testy ciążowe? niektóre niby mają pokazać ciążę już 7 dni po zapłodnieniu... zawsze się zastanawiam, bo ciut niecierpliwa jestem... z drugiej strony jak robię go tak wcześnie i nic nie wychodzi to jestem zła na siebie, że nie zaczekałam do pierwszego dnia miesiączki, bo to moze za wcześnie było... no i w kółko już potem myślę tylko o jednym.... echh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja test zwsze robiłam w pierwszym dniu spodziewanej @ z czasem nauczyłam sie tezże rano jak wstaje tego dnia najpierw robie siusiu do kubeczka a dopiero jak nie ma sladu po @ to otwieram pudełko z testem... bo kilka razy zdazyło mi sie ze czekałam na @ jeden dzien, dwa, trzy kupowąłm test otwierałam i zbierając mocz okazywało się że własnie dostałam... i test był bez sensu do wywalenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziki-dziku, wszystko się udało. Samo wesele nigdy nie było "sensem mojego życia", zastanawiałam się czy nie ograniczyć się do małego obiadu w wąskim gronie, ale w końcu stanęło na tradycyjnej imprezie, w końcu to raz w życiu hihi co do testu - przy regularnych cyklach jak najbardziej w dniu spodziewanej @ z porannego moczu ja mam cykle nieregularne a ostatnie 2 miały 75 dni (wywoływany) i 46 więc profilaktyczne testy robiłam koło 32 dc lulika - też stosowałam ten patent: najpierw siusiu, potem otwieranie testu żeby się nie zmarnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×