Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jak Wam się żyje?

Jaka jest Wasza sytuacja materialna? Kogo winicie jeśli jest zła?

Polecane posty

Gość Jak Wam się żyje?
Nie cierpię patologicznej biedoty. Powinni być podzieleni i odesłać ich do dzielnicy dla biedaków z pracą na kasie. A reszta świata dla nas dobrze zarabiających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_Koneksjami_
popieram post powyżej :) dobrze jest, nie narzekam. Rodzinne Koneksje robią swoje, więc nie mam powodów do narzekania :) i dobrze ze jest taka Polska, idzie można rolować praktycznie każdego. Pokombinujesz trochę i już jesteś ustawiony. Dziękuję Polsko za umowy śmieciowe, dzięki temu więcej zostaje w moim skarbcu. Dziękuję Polsko za luki podatkowe. Dziękuję Polsko za urzędników, którzy chętnie przyjmują prezenty. Dziękuję za polityków, dzięki nim ja, moje dzieci i dzieci moich dzieci będą miały sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_Koneksjami_
I dziękuje za to że mam kupę w majtkach ze szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_Koneksjami_
za cienki w uszach jesteś marny podszywie. Pływasz w zbyt płytkim bajorku intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_Koneksjami_1
Jestem idealna na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO OBRAŻACIE
ludzi którzy mają zawody z niższej półki? Czy uważacie że im już się godne pieniądze nie należą? Czy jeżeli pracuję w sklepie, w solarium,czy na budowie to mam pracować za pół darmo? Dostawać najniższe wynagrodzenie,bo większe tylko wam się należy? Nie bądźcie śmieszni. Ale ludzie z kasą tak maja,brak klasy. Patrzą tylko na swój czub nosa i unoszą się dumnie. Ja nie oczekuj np takiego wynagrodzenia jak pielęgniarka. Bo wiadomo,że nie mam co marudzić,ale gdybym chociaż te 2000zł wyciągała było by w miarę ok. A tak moja pensja stoi na 1200 zł miesięcznie i na prawdę jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM TYLKO GIMNAZJUM
Każdy człowiek musi sam o siebie zadbać bo Państwo tego nie zrobi. Ja wyjechałam i dziękuje za każdy dzień tutaj na emigracji spędzony. Wychowuję synka,pracuję z mężem,mam dom. Nikt krzywo nie patrzy,że nie masz wykształcenia,a sąsiedzi bardzo uprzejmi. Nie piszę o całej Anglii ale tu gdzie mieszkam po prostu mieszka mi się dobrze, i do Polski wracać już nie chcę. A wy weźcie życie w swoje ręce,bo ludzie ze stołków będą martwić się o siebie nie o was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaci są bo kradna
inaczej człowiek uczciwie się nie wzbogaci. Także jesteście fałszywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gybhtgyhbvgt
Niech każdy zajmie się sobą,nikt z was nie ma rozumu,bo sie przekrzykujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhrfjskre
niedługo wyjeżdżam do niemiec. jestem tłumaczem - w polsce od prawie 2 lat bez pracy, czasem wpadnie jakies tlumaczenie, miesiecznie wychodzi 200zl na maxa. szukalam nawet jako sprzataczka i nic. a w niemczech dostalam kilka ofert pracy w ciagu kilku dni - kelnerka, recepcja itp. i tam za najnizsza krajowa spokojnie sie utrzymam. a na miejscu na pewno znajde lepsza prace. tu marzymy o dziecku, jest ono dla nas nieosiagalne. wynajmujemy mieszkanie. tam bedziemy odkladac, kupimy mieszkanie, zrobimy dziecko, bedziemy normalnie spokojnie zyc. nie chrzancie ze brak pracy to lenistwo. bo jesli od 2 lat non stop szukam pracy w roznych zawodach i nic to chyba z pl jest cos nie halo, a nie ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.
z toba cos nie halo,proste jakbys lepiej wygladal to braca by była, ale za takie twarzowe nikt nie będzie placil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka otwocka32
wiesz 2 lata to przesada naprawde nie prosciej byli na zbiory wyjechac??chociaz na 2 , 3 miechy?/kto cie utrzymuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rferfref
bogaci to lewusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie najgorsza,ale też nie najlepsza. Mamy na podstawowe rzeczy+atrakcje(kino,wakacje co roku itp). Jednak mam nadzieję,że z czasem będzie lepiej. Pensje jak są tak były,albo i gorsze,a wszystko drożeje. Jeżeli mam być szczera....nie jestem zadowolona z rządu. Jest wielu ludzi co pracuje uczciwie,a jednak ich zarobki zadowalające do końca nie są(bez znaczenia jakie stanowisko). A czy leniwi? Jeżeli ktoś byłby leniwy,to by nie pracował wcale,proste:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGACI dlaczego tak sie unosic
Nie wstyd wam,że takie chamstwo w sobie macie?! Ci co zarabiają mniej(po niżej 3 tysięcy złotych) więcej mają szacunku od was, na prawdę. Wy na każdym kroku ubliżacie od nieuków,tępot itp. Co wam z tych pieniędzy jak za grosz szacunku nie macie. Co wam z tego,że wychowujecie dzieci w luksusach,jak wychowujecie je na dzieci z brakiem szacunku do innych. To,że z mężem przy jednym dziecku wyciągamy 3500zł to mam czuć się gorsza i śmieciem? To że nie jestem lekarzem,czy psychologiem a zwykłą kasjerką w biedronce mam się czuć też śmieciem? Pracuję legalnie,uczciwie. Dlaczego nie mogę ponarzekać na Pana Tuska? Czy to normalne,że teraz każda oferta pracy ukazuje się w przedziale wynagrodzeniowym 5-6.50zł/h? Wiem,że nie należy mi się tyle co Pani która operuje ludzi. Ale jednak liczę na uczciwe,godne warunki,jakie powinny być każdemu postawione. Na prawdę przykro się czyta wasze chamskie wypowiedzi. Wolę mieć mniej i szacunek,kulturę niż więcej jak wy i poniżać innych. Poczuliście smak pieniędzy i czujecie się lepsi. Cżłowiek która ma mniej prędzej pomoże niż człowiek który ma więcej. Czlowiek która ma więcej patrzy na swój świat przez forsę. To przykre że w każdym z was(a przede wszystkim,że jesteście rodzicami) wisi nie nawiść,jad, i brak kultury. Co z tego,że to publiczne forum,że nikt nikogo nie zna? Ale ludzie macie dzieci,a zachowujecie się jak bestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schemat wielu kobiet i ich wybory • Moim planem finansowym jest mężczyzna. • Postanowiłam pozostać ignorantką finansową. Być może problem zniknie, jeśli go zignoruję. • Dziś wybieram to, co się wydaje łatwą drogą, choć w przyszłości może się okazać, że to bardzo trudna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to jest wina rzadzacych.Mieszkam w Grecji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mieszkam w grecji i jest mi dobrze, gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babom chce sie dzidziusia mezusia i kredyciku..to ich marzenia jakos bedzie no i jakos jest:)a potem narzekanie ze kasy brak...wezcie sie za robote to wam minie wszystko.a nie rozplod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła na siebie że jako pełnoletnia młoda osoba nabrała sobie kredytów. Że byłam naiwna i byłemu a to telefon a to nowa łazienka. Teraz spłacam. Ale wina tylko moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są jakieś możliwości - można dorabiać na angielski prywatnie jak zna się język obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było nieciekawie, bo niestety u mnie w mieście nie ma zbytnio perspektyw. I ja i żona mieliśmy śmieszne roboty i dostawaliśmy jeszcze śmieszniejsze sumy. Teraz siedzę w Holandii, wyjechałem przez Otto i otrzymuję lepsze sumy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×