Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Master-Zombie

Uwaga ! Manifestacja 23 Marca została odwołana.

Polecane posty

Zostańcie w domach. Sytuacja jest pod kontrolą demokratycznie wybranego, legalnego Rządu Wolnych Polaków PO-PSL Premiera Donalda Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie płynie...
Chciałbyś, majonezowy lemingu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że to odwołaliście. Rząd tuska to najlepszy rząd. Zrobili tak wiele dla Polski. My z mężem jesteśmy teraz bardzo zadowoleni, mamy wyższe pensje, stać nas na dziecko i wczasy co rok w ciepłym kraju. Nigdy nie żyło nam się tak dobrze. Firma mojej mamy też świetnie prosperuje. Co rok jest lepiej i przy tych dochodach ten mały zus jest niezauważalny. Oby tak dalej Panie Tusk dla Polski. Pozdrawiam z willowej dzielnicy pod Poznaniem. Jagna z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??????????????h
taaa odwołana, bo jest zima, a naród taki wygodny, że przez śnieg brnąć nie będzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tu chyba nie tak !!!
Pani Jagna to chyba jakaś rodzina Pana Donalda, albo sama siedzi z mężem w polityce. Też bym tak chciał, ale ciężko dopchać się do tego kor... Gdyby w polityce ustalić granicę dotyczącą maksymalnego wynagrodzenia miejsca zrobiło by się więcej. Kto by chciał obijać się za marne kilka tysiecy. Ja niestety jestem po drugiej stronie i jestem szarym obywatelez za którego pieniądze te sępy żyją w luksusach. Jeżeli wszystko co Pani napisała odwrócić to okaże się jak narodowi żyje sie naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Kałużny
przecież post tej całej Jagny to prowokacja matoły :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla ble ble -> i co łajzo,zadowolona jestes ,ze sie pode mnie podszywasz?Nawet stópkę mi zajeebałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllzzz
wcale nie odwołana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfsasewqedsf
my żebramy o The Moszna Show 2 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulelka1
osobe o nicku bla ble bli radze ignorowac i nie podawac meili bo potem zapycha skrzynke reklamami gooopie babsko codziennie prosi o niby glos na rysunek dziecka albo o cieply posilek czy wczoraj o bilet na autobus, ty piszesz z dobrego serca a potem bach 50 meili z reklamami, ja tez sie wciagnelam i czyszcze skrzynke od rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulelka1
aha dodam ze ona ma kilka kont i potem placze ze sie podszywaja pod nia a tak naprawde to ona sama pod siebie sie podszywa zeby robic szum wokol swojej zalosnej osoby, daleko od tego szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahahahah ale jaja :D Od 5 lat mam nick bla ble bli i dwa dni temu założyłam temat ,prosząc o głos na prace mojego dziecka. Jakis gimbus założyl łudzaco podobny nick do mojego,zajeebał mi stópkę i zakłada popierdoolone tematy. ukulelka1 -> i co ,pizdo,łyso? Buahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda19Oh
Leci przemówienie Tuska. Wszyscy uśmiechnięci na sali :) Tylko Rostowski ma dziwne tiki nerwowe, oczy mu latają :) Oglądacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara-goza
bla ble bli około 3 w nocy były 3 tematy z nicka podobnego do twojego (inna końcówka) ale też miały ładną historię ponad 200 wpisów. W jednym z tego co pamiętam była prośba o majteczki i rajstopki, innych nie czytałam. Na forum mamy i ciąża tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawruszek tomaszek
jestem master w majtkach mam flamaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max, kiepsko to widzę ...... kiepsko ......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin 22 lata
Moze wyslij dla swojego ukochanego premiera filmik z dedykacja jak naciagasz moszne na sloik albo na jego zdjecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strajk generalny zaplanowany na 26 Marca, jeżeli będzie miał charakter antyrządowy, również zostanie odwołany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin 22 lata
Nooo, gdzie jestes? :classic_cool: Napisz, ze to ktos sie pod ciebie podszywal :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji zachęcam do głosowania na Platformę Obywatelską również w wyborach samorządowych w 2014 roku i w wyborach parlamentarnych w 2015 roku :) Ze swoją Platformą, kolejne cztery lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna matattaaaaaa
kolejne 4 lata na bezrobociu i zabijaniu czasu naciaganiem moszny na sloik? :( platforma na w dupie wschodnia Polske, ale jak chcesz to glosuj na nich, pozyteczni idioci zawsze byli, sa i beda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×