Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Space Ranger

Biegunka u dorosłego co radzicie?

Polecane posty

Witam, wczoraj od południa chwyciła mnie biegunka, na początku miała ona kolor jasny brązowy potem to już była sama woda a dziś ma kolor zielony. Poradzicie coś? Zapisałbym się do lekarza no ale jak pójdę, no chyba że popuszczę w poczekalni a to nie było by miłe. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
O kvrwaaa :O. Dobrze, że jeszcze nie jest tak, że przez kompa można czuć smród, bo na pewno byś go zamieściła. Idź do apteki i kup coś na srakę, wegiel ,stpoperan...Ja pindolę, kvrwa mać no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
wysrasz co masz wysrać i po problemie :D. węgiel i woda...i srać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eueddxdhds
Zielony? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikijkikiki
Jakie to jest w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silnaburza
kup sobie stoperan i weź 2 tabletki od razu. Pomaga od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chyba nie salmonella bo czytam że gorączka wtedy jest a ja miałem gorączkę tylko wczoraj ale 37,2 a przy salmonelli nawet do 39 jest, fakt faktem to w ubraniu spałem i z kapturem na głowie bo tak mi zimno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal22
Najlepszym lekiem jest Loperamid. Pomaga w 100% przy takiej dolegliwości. Pomaga całej rodzinie. U nas lek nr 1 na biegunkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoperan lub oczywiście czekolada glrzka. Najlepiej z duza zawartością kakaa.... Mysle ze jak juz dwa dni cie meczy to juz powoli przestanie. Jutro raz cie przegoni i koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co? leki, nie jakieś domowe dziwadła. ogólnie nie kumam jak można testować przy biegunce. rozumiem, że coś nie działa, to szuka się innego tematu, a tak? biorę smectę i przechodzi. z biegunką nie jest tak, że ona sama zniknie z niczego, myślicie, że wirus od tak, sobie sam pójdzie? nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosować probiotyki, u mnie to działa, na przykład zwykle mam ten w domu - http://www.proviterol.pl/ Bo trzeba uzupełniać żywe kultury bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe zasady - https://stopbiegunce.pl/biegunka-po-jedzeniu/ Przede wszystkim jeśli macie pewność, że to biegunka, to starajcie się reagować natychmiast. To naprawdę bardzo istotne. No i wtedy lekka dieta, wyłącznie lekkostrawne posiłki, żeby nie narobić sobie jeszcze więcej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba juz przestał srac jak myslicie,5 lat by nie wytzymał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na biegunkę i wszelkie inne dolegliwości mogę zaproponować preparat intesta. to dzięki niemu moje rewolucje jelitowe minęły i nie muszę sie martwić o to co jem, bo mogę jeść wszystko. Biegunka i wzdęcia minęły, czuję się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również na biegunkę polecam maślan sodu - intesta, ja ją stosuje na biegunki u mojego 11-letniego synka bo miał rewolucje przed pójściem do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy biegunce bardzo mocno trzeba uważać, żeby się nie odwodnić, czyli pić dużo, najlepiej wody. A jak nie pomaga to do lekarza. Mi w aptece polecono drożdże s.boulardii a w zasadzie probiotyk z nimi, Biopron. Bardzo fajnie poradziły sobie z biegunkami, i w jelitach tak mocno nie "jeździ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anteeeek
Czy ten probiotyk Biopron z drożdżami faktycznie pomaga na biegunki? Ile trzeba czekać żeby zaczął działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Biopron z drożdżami pomógł, od kilku tygodni biegunki mam sporadyczne a biegałam kilka razy dziennie do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika

Mój wybawca to debutir, który w cudowny sposób uwolnił mnie od biegunki i skurczy jelit. Po zrobieniu badań okazało się, że jestem posiadaczką wrażliwego jelita i dlatego reaguje na pewne posiłki i produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

papier toaletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning

Jeśli to stres i nadwrażliwość jelit to jednak debutir. Nie ma co liczyć, że probiotyk załatwi sprawę. Skurcze są silne a biegunka kłopotliwa. Jeśli biegunka ma ostry przebieg trzeba szukać lekarza, nie czekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floktra

Czy to jest biegunka u dorosłego, czy biegunka u dziecka, to ja mam zawsze jedno rozwiązanie — probiotyki. JUż różne przerabiałam,  a ostatnio jestem bardzo zadowolona z flostrum i flostrum baby, bo tam są dwa szczepy bakterii probiotycznych, a w tym przypadki im więcej, tym lepiej :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×