Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajedna91

Dysplazja bioder u niemowląt POMOCY!! Jak to było u Was?

Polecane posty

Gość takajedna91

Wiem że pełno takich tematów na kafe ale tam pusto już od dawna a ja chciałabym bardzo znaleźć Mamy które spotykają się z tym problemem, żeby porozmawiać i się wzajemnie pocieszyć. Moja córka nosiła od 8 tygodnia życia szelki pavlika, była poprawa ale lekarz powiedział że "jest lepiej, ale jeszcze nie tak jak ma być". W końcu zdecydował o zabiegu artroskopii - dwa tygodnie wyciągu overhead, który mała dzielnie zniosła i teraz już 4 tydzień w gipsie. Po Świętach zakładamy kolejny, a po nim pieluszka frejki. Przykro mi kiedy znajome chwalą się że ich dzieciaczki już siadają a moje szczęście niedługo 7 miesięcy skończy i nie ma możliwości :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna91
ruda czekam więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejje pisałam wczoraj
na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie osiedla
skonsultuj to z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna91
My leczymy się w Poznaniu - już od drugiego miesiąca życia Małej. Teraz ten pierwszy gips będzie zmieniony na kolejny, już po Świętach. Do Poznania mamy 170 km :/ :/ szukałam lekarza gdzieś w mojej okolicy, byłam u polecanego i powiedział mi szczerze że on nie podejmie się tego leczenia, bo w przypadku pogarszania się bioderka on nie może wypisać skierowania. Więc zostaje Poznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna91
Naprawdę nikogo nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie
przykre to, patrzec jak maluszek cierpi;/ nie wiem nic w tym temacie ale zycze zdrowka dla coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia i Alanek

Witam. Nie mogę znaleźć żadnego aktualnego tematu ten Temat bardzo stary, może jest jednak tu jakas mama, której maleństwo ma problem z bioderkami? Mój synek ma zwichniete oba bioderka za nami 4 tygodnie szyny tubingera i 8 tygodni szelek pavlika na ten moment nie ma poprawy, jeden lekarz chce podać kontrast i pod narkoza Sproboowac nastawić bioderka i w gips na 4 tygodnie po tym znów orteza, drugi lekarz chce dać małego na 4 tygodnie wyciągu w szpitalu i gips na 12 tygodni jeden a później 12 tygodni drugi, jestem przerażona, za tydzień kolejna wizyta już u piątego specjalisty, nie wiemy co mamy robic, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mam ten sam problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×