Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgf435

Dziewczyny i te wasze sprawdzanie i olewanie

Polecane posty

Gość fgf435

Czemu dzisiaj każda laska jest taka że sprawdza, udaje że jej zależy i się niby angażuje a po czasie okazuje się że ona tylko sobie testowała i podbudowywała swoje ego ? Piszę ostatnio z dziewczyną którą poznałem w necie, z początku ogólnie fajne zainteresowanie i ona mi pisze że lubi jak facet o nią walczy hahaha Rozumiem jak by była jeszcze nie wiadomo jaka ładna miała jakieś fajne zainteresowania ale to była zwykła przeciętna szara mysz bez jakichkolwiek zainteresowań no chyba że zainteresowaniami można nazwać: spanie, granie w gry na telefonie i jedzenie w mcdonlad :D..Najlepsze że jak ją komplementowałem to ona na mnie miała wyjebkę a jak się wkurzyłem i dałem sobie siana z nią i zająłem się inną to ona nagle się odzywa, pisze smsa, pisze na gadu, pisze na fb i siedzi mi cały czas na głowie do tego ciągle pyta co robię, czemu nie piszę, czy już mi nie zależy hahahahah :D Dziewczyny dlaczego jesteście takie głupie ? Po co robicie takie głupie idiotyzmy i owijacie w bawełnę a później macie jeszcze pretensje że faceci się wami nudzą i was olewają za takie głupie zachowanie ? Myślicie że my mamy czas zalewać i umawiać się pisać godzinami nie wiadomo ile tygodni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×