Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

czy mam jeszcze jakies szanse?

Polecane posty

Witam prosze wszystkich kto moze wypowiedziec sie w takiej sprawie.Może ktoś z was miał podobne doswiadczenia. w 15 dc usg pecherzyk 21,5x20,5 mm dostałam pregnyl 5000 czułam ból w janiku prawym na którym był ten pecherzyk. w 16 dc ból ustapił pomyslalam ze pekł i bedzie owulacja strania zaczelismy juz od 15 dc. okres mialal miec 28.03 a tu dzisiaj rano brzuch boli jak na @ i pojawiało sie plamienie czy moge miec nadzieje ze jeszcze okaże sie ze jestem w ciazy :( prosze niech sie ktos wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli plamienie nie rozkreci sie,to moze zrob test ciazowy. Ktory dzis masz dzien cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test możesz
zrobić ale lepiej się nie nastawiaj na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast
jezeli jest nieduże to moze być implantacja. musisz poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez sadze,ze to moze byc plamienie implantacyjne,ale tez nie nastawiaj sie na to,bo nie wiadomo.poczekaj kilka dni i zrob test lub bete hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jak i ty...
raczej to @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiam sie na nic. alle tak jakos dziwnie sie czuje od 2-3 dni spiaca jestem mdli mnie o różnych porach dnia. zdaje sobie sprawe ze na takie objawy ciazowe to za wczesnie wiec tez pomyslalam ze to moze to plamienie implantacyjne ale czy przy nim moga wystapic takie objawy. dodam ze brzuch mnie czasem lekko tak zaboli jak na okres. plamienie jest takie brazowe ale czerwonej krwi tez troche jest wiec pewnie to raczej okres niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to ciaza
a ja ysle ze to moze być ciąza. autorko nikt ci tego na 100 % nie potwierdzi, ale to co opisalas moze swiadczyc o implantacji. musisz uzbrioć się w cierpliwość i poczekać na dalszy rozwój wypadków .Powodzenia ci życzę :-) mam nadzieję, że za kilka dni napiszesz że to jednak ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała zresztą nie jestem jedyna która o tym marzy:) poczekam na rozwój sytuacji i dam znac :) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×