Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wiewioreqezg

Gdzie można kupić fajne męskie dzinsy?

Polecane posty

Gość Wiewioreqezg

Witam jak w temacie interesują mnie dopasowane męskie dzinsy lecz nie rurki bo źle się w nich czuję , w jakich sklepach są najfajniejsze?? na co zwracać uwagę przy zakupach ?? pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewioreqezg
Jestem normalnej budowy ciała , nie mam jakichś grubych nóg a ktorch spodni bym nie wzial do przymierazana z trudnoscia je wciagalem a pozniej zdejmowalem z nóg ;/ czy byłaby jakaś koleżanka z łodzi zainteresowana pomocą w doborze spodni dla mnie?? :) sam nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilllo
Levisy klasyczne nr 501, Wrangler ...tam mają zwyczajne, nie rurki z tych drozszych np firma Diesel (b.dobra jakosc ale drogie, trzeba czekac na przeceny) - np model Larkee, Viker ( te są dopasowane ale nie obcisle). G-Star , Guess, Nudie Najgorsze badziewie chyba jest w Reservdach, HM'ach , CA... rozciągają sie na tyłku, schodzi kolor, porazka, moj chlopak kupil pol roku temu i juz sie do wyrzucenia nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huktin
Ja w sumie noszę tylko spodnie Levi's. Według mnie to najlepsze jeansy. Ostatnio nawet wyczaiłem promocję w sklepie jeansdom, gdzie można przy okazji za zakup spodni dostać koszulkę za 1 zł http://www.jeansdom.pl/content/2-rozdajemy-koszulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaker
Ja też noszę tylko i wyłącznie spodnie Levi's, ale zawsze kupowałem je w sklepie w galeriach. Muszę obczaić ten sklep jeansdom bo ta promocja z koszulką jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) A nie myślałaś żeby poszukać w second handach? Wbrew pozorom naprawdę można tam teraz coś "wyhaczyć" :) Wejdź na modaland.pl masz tam zestawienie second handow z całej Polski, więc nawet nie musisz szukać który jest dobry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się spodnie jakie robi marka RL (ich strona -redline.com.pl). Polska produkcja, a nie jakieś chińskie ubrania z bazaru jakich pełno jest w internecie. Jeans najwyższej jakości, podszycie kevlarowe, na kolanach protektory SAS, nogawkę można sobie wygodnie zaczepić o sznurowadła czy buta. Jeżdżę już w tych jeansach drugi rok i powiem, że są niezniszczalne. Jak ktoś lubi dłuższe wyjazdy to będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałTros
Tutaj masz jeden z lepszych sklepów z dobrymi męskimi spodniami http://www.visciolafashion.com/ ja już dłuższy czas kupię u nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz dżinsów zapraszamy do nas. W naszej ofercie mamy również kolekcję dla Panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwij się do nas na czacie w sklepie lub FB, a tam przemiłe Panie pomogą Ci dobrać spodnie idealne :)) Ważne by zwracać uwagę na fason, jeżeli jak mówisz jesteś klasycznej budowy to spodnie slim jak najbardziej będą ok. Nie każde slim będzie Ci opinać całe nogi. Wpadnij do nas i zerknij w tabele rozmiarów przy produkcie. Tam w centymetrach spisane masz konkretne miary długości czy szerokości nogawek. ----> www.Ombre.pl <---- A jakby co pisz do nas śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynkaq
Fajne męskie jeansy można kupić w sklepie internetowym levis shop online - http://www.jeansdom.pl/pl_pl Są tam zarówno klasyczne jeansy jak i te o bardziej nowoczesnym kroju. Kolorystyka spodni jest różnorodna od błękitów, granatów po czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tommy Hilfiger ,drogie ale bardzo ! wytrzymałe,mój facet kupuje spodnie,bluzki, bluzy,bokserki :P i poważnie,polecam z czystym sumieniem ale ceny jak dla mnie kosmos,bo ostatnio za spodnie dał 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe i dobre jeansy znajdziesz na stronie http://bluestilo.com/ mają różne fasony na pewno znajdziesz coś dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję zawsze klasyczne spodnie. Uwielbiam klasykę. I kupuję zwłaszcza w Pako Lorente!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla męża szukam w różnych markowych sklepach internetowych. Spodnie bojówki męskie, dżinsy, spodenki - staram się też szukać generalnie przecen. Spodnie ostatnio kupowałam na https://pitbullcity.pl/meskie/spodnie/bojowki.html chociaż z tego co czytałam to taka typowo sportowa marka, więc może nie wszystkim odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fannnaberie
Ja od siebie polecam PAKO LORENTE. Ceny nie straszą , jakość wykonania na wysokim poziomie. Wybór duży no i aktualnie mają promocje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllx3
Duży wybór jest na https://www.pakolorente.com/ . Sama myślałam że to marka tylko dla mężczyzn ale dla siebie również znalazłam tam kilka fajnych ciuszków ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie bardzo fajne ubrania można kupić po bardzo dobrej, promocyjnej cenie w sklepie www.HirexShop.pl - od dawna kupuje tam większość ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nie mam pojęcia, ale wiem gdize można listy do m2 obejrzeć, totalnie z adrmo, no i bez żadnych limitów.. Wlasnie kończe ogladac ;p proszę o to link -> https://link.do/4LCxb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helkaelkaa
@Angelllx3 Mąż ostatnio robił u nich zamówienie i szczerze mówiąc to mnie zaskoczył . Kolega z pracy mu polecił Pako. Jak założył koszulę która mu przyszła to mówię " no no no ". Weszłam do nich na stronę i o dziwo ubrania dla kobiet też mają. Jak znajdę coś dla siebie i zamówię to dam znać i opiszę wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Pako - kilka razy już u nich zamawiałem i było spoko. Z reklamacją też nigdy nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Pako kupuję bardziej eleganckie spodnie i te mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupowałem na stadionie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×