Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anayoi92

Świat w 2032 roku

Polecane posty

Gość rwrwerewr
"Tak więc możliwe,że zabójstwa[te wynikające z przestępczości pospolitej i patologii] a z pewnością gwałty czy pobicia nie będą ścigane już z taką determinacją ścigane." a niby dlaczego miałoby tak byc? Ludzie zaczną popierac zabojtwa? Zastanów sie o czym piszesz... :( ja myślę, że zabójstw i typowych napadów moze byc nieco mniej, jesli medycyna zrobiłaby krok naprzód, z zaczeła leczyc lepiej osoby ze skłonnosciami do agresji, bo to wszystko jest w genach, ale to za 20 lat jeszcze wątliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananthemma
rwrwerewr c c c c To skomplikowany temat a pisząc o tym,że ludzie zaczną popierać coś takiego bardzo spłycasz problem,który jest o wiele bardziej skomplikowany niż ci się zdaje. Najpierw przeczytaj post uważniej.Nigdzie nie jest w nim napisane o jakiejkolwiek ogólnospołecznej aprobacie przestępstw. Tu chodzi o pewne "zalecenia"i "dyrektywy"aby koncentrować siły i środki w kierunku ochrony konkretnych interesów a to siłą rzeczy spowoduje zaniedbania w innych dziedzinach co do ścigania czy zapobiegania zbrodniom czy występkom. Liberalizacja prawa będzie tego jednym z kilku instrumentów.Drugim zaś będzie klasyczny oportunizm w realizowaniu procedury. Myślisz,że to takie proste i zarazem absurdalne?Że ludziom coś pomiesza się w głowach i da to początek jakiemuś szerszemu przyzwoleniu na łamanie prawa?Tu chodzi o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikhhhh
[ja myślę, że zabójstw i typowych napadów moze byc nieco mniej, jesli medycyna zrobiłaby krok naprzód, z zaczeła leczyc lepiej osoby ze skłonnosciami do agresji, bo to wszystko jest w genach, ale to za 20 lat jeszcze wątliwe] x x x W medycynie takie rozwiązania są możliwe już teraz ale na tym świecie ze złem walczy się tylko wtedy gdy to się opłaca.Pożyjesz troszkę dłużej a się o tym przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikhhhh
I mam tu na myśli opłacalność w postaci konkretnych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwrewr
W medycynie takie rozwiązania są możliwe już teraz ale na tym świecie ze złem walczy się tylko wtedy gdy to się opłaca.Pożyjesz troszkę dłużej a się o tym przekonasz. to ile dłuzej? bo na razie mam 35 lat... sądzę ze zmiejszenie przestepczosci daje korzysci finasowe dla państwa.i to ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×