Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicegirl22

fetysz-ssanie piersi.

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego by nie, zawsze można urlop wziąć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona90gdańsk 2013.03.23 ja niestety jestem singlem, a trudno znaleźć faceta który lubi sobie "podoić"oczko.gif . Marze o takim,ale niby jak go znaleźć. Uwielbiam jak mężczyzna dossysa się do moich piersi i ssie przez dłuuuuugi czas. Czuję wtedy taką...bliskość. Przytulam go, głaszczę włosy. Czuje się spełniona i bezpieczna. xxx dziecko sobie zrob:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, temat żyje? jestem singlem, 29 lat, 168cm, warszawa, uwielbiam ssać, pieścić, macać, trącać językiem, całować sutki i ogólnie piersi, zaczynam od szyji ;) szukam partnerki i jeśli znajdę Ją dzięki fetyszowi, będzie wspaniale. Nie tylko osobowością czy ulubioną muzyką, zainteresowaniami pary sie dobierają, ale też od strony pościelowej muszą pasować ;) Jeśli jesteś chętna na pieszczoty czy randkę z takowym - odezwij się, czekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm chętnie possam piersi. Idealnie by było gdyby były wypełnione mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hucow
Szukam chętnego/chętnej na ssanie piersi. Wywołałam sobie laktacje, wiec kapie i tryska mi mleko i ktoś musi mi pomóc wydoic to.. Wrocław lub Warszawa albo dojadę (dojazd wymaga zaplanowania) ailva@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mamuski, mam taki nietypowy fetysz z tym piciem mleka, niemoge przestac o tym fantazjowac, ogladam filmy z ta zabawa ale to nie wystarcza i tylko poglebia moje pragnienia. Poza tym jestem normalnym, czulym facetem. Jest tu jakas Pani chetna podzielic sie tym pysznym nektarem? Prosze napisac jesli tak na maila: wansehn1986_2@interia.eu Pozdrawiam goraco wszystkie Karmiace Mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ssać sutki, bawić się piersiami. Zwłaszcza jeśli chodzi o przyjemność kobiety, lubię patrzeć jak daje to możliwość orgazmu. Lubię też ssać kobiece mleko. Jeśli któraś kobieta jest chętna powierzyć mi swoje piersi bo jej tego brakuje to niech pisze na adres : krzaki151@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Tez uwielbiam ssać kobiece sutki i mleko oraz lizać piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nie lubi jak się dorwę to przyssam się i językiem na wszytskie strony, wtedy jej stają jak kamień nie lubi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię takie wsyssanie jak pompka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssak

Szuka kobiety która lubi mieć ssane długo piersi, chętnie z mlekiem, ja Szczecin, resztę mailem, czułość i delikatność, j.j7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 01:44, Gość dziwne bo ja mam malutkie napisał:

i faceci uwielbiają się nimi bawić, lizać, ssać, całować. ale bardzo wyraźnie potrafię pokazać czego chcę:D iytrew245678, może trafiasz na egoistów? jak facet widzi podnieconą babkę która reaguje na każdy jego dotyk to nawet choćby mu niewygodnie było nie przestanie, bo jego jara że tak na Ciebie działa

No dokładnie tak jest jak mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szukam kobiety która laktuje. Fantazjuje o mleku kobiety, chciałbym ssać piersi i wysysać mleko. Fajnie stworzyć do tego atmosferę intymności i bliskości. Szczecin i okolice j.j7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×