Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nomoria

Kto siedzi przy stole z Młodymi?

Polecane posty

Gość Nomoria

Świadkowie, czy rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia fizi mizi
świadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt52522
oczywiscie, ze swiadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość from de łords
To zależy kogo chcesz tam posadzić i ile tam jest miejsc. Obok pary młodej powinni siedzieć świadkowie. Resztę miejsc przy naszym stole zajmą nasi przyjaciele, wydaje mi się, że lepiej się człowiek bawi ze znajomymi niż z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
My siedzieliśmy z rodzicami, nie dość , że mam z nimi super kontakt i nie żałuję tej decyzji. Ponad to moi świadkowie przyszli ze swoimi połówkami i nie chciałam ich rozdzielać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
U nas tradycyjnie świadkowie ze swoimi os.tow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
u mnie w rodzinie i znajomych zawsze rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
u nas jest tak i u mnie tez tak bedzie ze z nami siedza swiadkowie ze swoimi partnerami i najblizsi kuzyni i kuzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
I tak, i tak - od Ciebie tylko zależy. Widywałam i rodziców i świadków obok młodych. Sama jako świadkowa siedziałam "normalnie", ze swoimi znajomymi, a z młodymi rodzice. Dla mnie osobiście było to bardzo dobre rozwiązanie, bo nie byłam rozdzielona ze znajomymi, mogłam się normalnie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat u nas jest tak
że przy młodych siedzą świadkowie a dalej pozostali inni młodzi :) Rodzice siedzą z osobami w swoim wieku i każdy bawi się wtedy najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne prowo a jak nie prowo
świadkowie, proste, tylko starych nie sadzaj, bo sobie kichy narobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Kichy narobisz? Moi rodzice są rozrywkowi, nie są starzy i właśnie przy nich się najlepiej czułam, bo mogłam mamę o wszystko poprosić, a nie fatygować mojej świadkowej, która wiadomo, że wolała się bawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggghhh
Bywa różnie, ale moim zdaniem najważniejsi są gwoździe programu i gospodarze imprezy. Gwoździe programu to młodzi, a gospodarze to rodzice. Świadek to tylko świadek. Nie ma naczelnego związku z imprezą weselną, chociaż w Kościele jest ważniejszy od rodziców (i świadkowie powinni wchodzić do Kościoła zaraz za parą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Obok nas świadkowie z partnerami, na przeciwko rodzice- tyle miejsca przy stoliku, a rodzice na przeciwko a nie obok bo wiem że mamy wolały być raczej z luzem za plecami, tzn.plecami do sali nie do ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem wiem :)
Na moim i wszystkich weselach jakich byłam obok młodych siedzieli rodzice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
My siedzieliśmy przy stole z rodzicami. Świadkowie siedzieli razem z innymi młodymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
Na dwóch weselach młodzi siedzieli przy stole z rodzicami i chrzestnymi i było to słabe rozwiązanie, zabawa była mało udana. Na wszystkich innych młodzi siedzieli ze świadkami i kuzynostwem/przyjaciółmi. Rodzice siedzieli z gośćmi w swoim wieku i zawsze zabawa była świetna. Młodzi najlepiej bawią się w swoim towarzystwie, a starsi w swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie zawsze swiadkowie, a potem reszta mlodych. Rodzice chca siedziec ze swoim pokoleniem. U mnie bedzie tak, ze kolo nas beda siedziec swiadkowie z os. towarzyszacymi, a potem nasi przyjaciele i kuzynowstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwie szkoły usadzania gości, z tego co zauważyłam :) Zawsze przy stole z młodymi siedzą świadkowie ze swoimi osobami towarzyszącymi a poza nimi albo siedzą tam inni mlodzi ludzie np kuzynostwo, koledzy...albo rodzice, dziadkowie, chrzestni itd jak tam kto sobie woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggghhh
Ktoś, kto na własnym weselu usadza daleko od siebie Rodziców, a bliżej kumpli, jest zwykłym burakiem. Ignorantom przypominam, że Rodzice są gospodarzami wesela, a zazwyczaj również jego sponsorami. To nie jest imprezka radia eska, gdzie hula sobie dusza z młodzieżą jak za czasów studenckich, tylko rodzinna uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to??????
Na naszym weselu obok nas siedzieli rodzice . U mojego brata tez tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie uważam to za buractwo:) Moi rodzice sami powiedzieli,zebysmy obok siebie posadzili młodych a oni chcą siedziec z ludzmi w swoim wieku z całą reszta rodziny.Więc ja nie mam nic do gadania i nie bede sadzać rodzicow obok siebie tylko dlatego,zeby pokazac jak to ich kocham,bo według niektorych,gdy rodzice nie siedzą przy młodych to sa wyrodni i niekochający :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy może od częsci Polski i tradycji rodzinnych. kiedyś pamiętam raz czy 2 byłam na weselu gdzie obok PM siedzieli rodzice , teraz się z tym nie spotkałam. Zresztą moi Rodzice woleliby siedzieć i świętować blisko nas ale przy stole z przyjaciółmi i bliższą rodziną a nie z nami. Obok nas świadkowie. Ja chciałabym mieć swoją druhnę "pod ręką" i do pomocy a moi Rodzice niech się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michnoon
www.Wianeczek.pl - forum dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiadkowie ja mialam o tyle fajnie, ze moglismy ustawic tak stoly zeby przy naszym siedzialo 30 osob - w takie podkowce - oczywiscie na przeciwko nas nikt - bylo supoer bo nie siedzilismy tylko we 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erre4
w moim rejonie zawsze obok PM siedzą świadkowie z osobami towarzyszącymi. Szczerze mówiąc, pierwsze słyszę, żeby to rodzice siedzieli obok, a oglądałam dużo wesel z różnych rejonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my siedzieliśmy sami ;) rodziece siedzieli przy stole obok ale z rodzina najblizsza, z która mogli pogadać i się pobawić a nie siedzieć z nami przy stole. jakby nas orkiestra wywołała na srodek to co, oni sami by siedzieli przy tym stole? a tak to z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
drużbanci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×