Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merianna

którą suknię wybrać?

Polecane posty

Gość jatra n
Mnie się podoba pierwsza, ale musisz mieć do niej duże piersi bo inaczej ten dekolt się nie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leinehette
Numer 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rteyrey
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merianna
piersi mam nieduże, ale może dobrze dobrany biustonosz coś zaradzi. bardziej jestem za druga opcją bo pierwsza suknia ma tren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani welon ani woalka
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatra n
Żaden biustonosz tu nic nie zaradzi, bo będzie ci nieładnie odstawać także weź 2, tym bardziej że sama jesteś bardziej za nią. A tren można zlikwidować w każdej sukni, moja też miała i krawcowa w salonie mi go obcięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamla
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjdsjdkskdksdksdjk
cięzko coś doradzić inie znając Twojej sylwetki, trzeba przymierzyć i zobaczyć która jest lepsza. Osobiście podoba mi się nr 1, ale ma za duży dekolt. Druga wygląda jak poszarzała, także przyjrzyj się kolorowi na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka 2013
druga ma ładnie zarysowaną talię, pierwsza jest dla kobiety o figurze słupa. wiec zależy jaką masz figurę. mnie się wydaje, że obie do małych piersi też pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A j odniosłam wrażenie, że to pierwsza ma ładniej podkreśloną talię. Będziesz mieć wyższe obcasy? Bo jeśli nie to wybrałabym pierwszą, bo nogi będą się wydawać dłuższe. A co do trenu i dekoltu - nie wiem jak w salonie, w którym je mierzyłaś, ale w niektórych można zamówić suknię bez trenu i ze zmienionym dekoltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepiej wygladalaby gora z 2 i dol z 1 :) Zalezy od figury. Druga ma chyba obnizana talie, wiec moze skracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wja
Nie zgodzę się z tym, że trzeba mieć duże piersi do pierwszej sukni. Znam modelkę, która jest na zdjęciu i uwierzcie, że piersi ma maleńkie. A fajnie wygląda w tej sukni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasaera
Obie są piękne, nieprzesadzone, z klasą. Wygodniejsza będzie druga bo nie ma długiego trenu no chyba ze można go podpiąć lub odpiąć, jeśli tak jest to sama nie potrafiłabym wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222221
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wja
Pomyliłam kolejność sukien. Znam dziewczynę z drugiego zdjęcia. Do pierwszej chyba faktycznie trzeba mieć większe cycki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaj
zdecydowanie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam do tego tyle
dwójka !!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam do tego tyle
a zeby ci w glowie namącic podsylam tą: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Annais-Bridal,Molly,Feeling,item,2960.html wg mnie jeszcze ladniejsza niz te dwie, ale to twoja suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×