Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wesele 2014

Sala na wesele- śląsk

Polecane posty

Gość Wesele 2014

Proszę o opinie na temat Restauracji Książęca w Książenicach! Czy ktoś kto był tam na jakiejś imprezie/ weselu mógłby się podzielić swoimi odczuciami na temat jedzenia, obsługi? Będę wdzięczna:-)

Gość gość
Jak na śląsku nie ma nic godnego uwagi to ja nie chcę wiedzieć co za dno jest w tym CUDOWNYM Aleksandrusie. Śląsk jest obfity w sale i restauracje godne polecenia!!!

Gość gość
Nie jest prawdą, że na śląsku nie ma dobrych sal weselnych:) Godna uwagi są choćby Pod Skrzydłami Anioła, Stara Baśń, czy Villa Marina. Poświęć trochę czasu na poszukiwania, a na 100% coś znajdziesz:) Najwięcej lokali znajdziesz chyba na www.gdziewesele.pl

Gość gość
Szukasz sali weselnej w Katowicach? Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Katowic www.gdziewesele.pl/Katowice/ dzięki opiniom klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najlepsze domy weselne, które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki swojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości. Wesele w Katowicach nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Domy weselne, sale weselne w Katowicach tylko na www.gdziewesele.pl/Katowice/

Gość gość
Jak szukasz w Dąbrowie Górniczej Restauracji na europejskim poziomie to odwiedź koniecznie Impresje, której ofertę znajdziesz tutaj http://impresja.slask.pl . Specjalizuje się ona w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i firmowych. Ma dobrze wyposażoną do tego celu klimatyzowaną salę bankietową i serwuj***ardzo smaczną kuchnię.

Gość gość
W Bełku jest piękna sala na wesele - Zajazd Mat. Byłam kilka razy i to na rodzinnym obiedzie. Smacznie ;)

Gość gość
W okolicach Gliwic jest super miejsce na wesele - Hotel Biały Dom w Paniówkach. Rewelacja, byłam tam na kilku weselach i każde wspominam bardzo dobrze. Wszyscy zawsze chwalą jedzenie, bo jest na prawdę na najwyższym poziomie!

Gość gość
Na śląsku masz bardzo ładną salę w Sarnowie. Nazywa się Chata z Zalipia. Jest naprawdę bardzo ładna i warto tam zorganizować przyjęcie weselne.

Gość gość
wiadomo sala jest bardzo ważna, ale nie zapomnijcie o fotografie przecież to najważniejszy dzień w życiu więc warto mieć z niego fajną pamiątkę moim zdaniem najlepiej powierzyć to zdanie pani Kasi z http://ocalchwile.pl nasz reportaż ślubny i sesja wyszły wspaniale

Gość gość
My mieliśmy nasze wesele w Paniówkach w Hotelu Biały Dom i każdemu mogę polecić to miejsce! Elegancka sala, jak w zamku :) Piękne wnętrza, wspaniałe jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie!

Gość gość
Chata z Zalipia w Sarnowie to naprawde niezły wybór. Byłam tam na weselu u swojej przyjaciołki i uważam, że ta sala to strzał w dziesiątkę. Pyszne jedzenie, miła obsluga, czego chcieć więcej.

Gość gość
A robił ktoś z was w sali Atena w Sosnowcu? bardzo polecam, właściciele bardzo mili i pomocni, ładnie przystrojone, sala w ogóle zadbana, wszystko na wysokim poziomie :) jest sporo miejsca do potańczenia i można się na prawdę najeść bo jedzenie pyszne

Gość gość
Bardzo ładna i przestronna sala na wesele jest w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Byłam tam na weselu u swojej kuzynki i to było naprawde piękne wesele.

Gość gość
A Dąbrowa Górnicza wchodzi w grę? Tam jest bardzo fajny zajazd Kwadrat. Bardzo mili właściciele, ładny wystrój, ogólnie wszystko jest zadbane. Dużo jedzonka :D to ważne na weselu wiadomo.

Gość gość
Piękny jest Hotel Biały Dom w Paniówkach (pod Gliwicami) :) mają dużo do zaoferowania, kilka sal, pyszne jedzenie i mnóstwo atrakcji

Gość gość
W zeszłym miesiącu byłam na weselu w hotelu Iskra w Mierzęcicach. Przylecieliśmy z Warszawy i zatrzymaliśmy się w hotelu Wilga, a sama impreza była zaraz obok w drugim hotelu.

Gość gość
W hotelu Wilga byłem w maju na konferencji i było bardzo przyjemnie :)

Gość gość
Na dolnym ślasku w miejscowości Niemcza jest naprawdę przepiękna sala weselna - Austeria Niemczańska. Zobaczcie sobie ja. Ja osobiście byłam naprawdę pod dużym wrażeniem jak ją zobaczyłam. Sala naprawde z klasą. I w fajnej lokalizacji.

Gość gość
Ja się zgadzam z przedmówczynią - Zajazd Kwadrat w Dąbrowie jest świetny. Zarówno pod względem organizacyjnym, jedzenia jak i wyglądu. Ja nie mogę naprawdę na nic narzekać, bezproblemowy kontakt ze wszystkimi. No u nas na tip top wszystko było w dniu wesela

Gość gość Adela
Jeżeli śląsk to Bielsko a jak bielsko to Kameliowy Zakątek http://www.kameliowy.pl Miałam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Sala kameliowa duża bo dużo było gości. akurat oboje z mężem mamy duża rodzinę. Sala piekna, przystrojona na lawendowo, bardzo dobre jedzenie i dużo miejsca do tańca. A wieczorem były sztuczne ognie, goście byli zachwyceni zresztą my też.

Gość olkaaa98999
A co powiecie na temat tej sali https://www.rezydencjahotel.pl/wesela/sale-weselne Jest to sala w hotelu w Piekarach Śląskich, a konkretnie sal do wyboru jest więcej. Myślę, że może być to ciekawa możliwość dla każdego, ponieważ w połączeniu z wybranymi dodatkami sala stworzy idealny efekt. Sama bym się chętnie rozejrzała, jeśli tylko zdecydowałabym się na wesele.

Gość gość
Ja swoje wesele miałam w Hotelu Biały Dom w Czerwionce :) Bardzo ładne miejsce, hotel położony jest w centrum miasta więc dojazd jest świetny. bardzo polecam, organizacja wesela w tym hotelu to była sama przyjemność. Mają pyszne jedzenie!!

Gość gość
Ktoś tu już chyba wspominał i faktycznie Zajazd Kwadrat w Dąbrowie jest przepiękny, zresztą na stronie mają sporo zdjęc - http://www.kwadratdg.eu/ Byłam tam 2 razy i za każdym razem dekoracje były inne ale równie ładne

Gość gość
Ja bardzo miło wspominam wesele organizowane tutaj http://gostyniec.pl/. Koleżanka miała tam wesele i było fantastycznie. Piękny i przestronny lokal z pięknymi dekoracjami. Serwowali pyszne jedzenie. Super muzyka i świetna obsługa. Także uważam że przy organizacji wesela warto ich brać pod uwagę

Gość gość Elizka12
A czy miał ktoś z Was okazję być w lokalu Ballada w Pilicy? Jeśli nie to polecam. Ja tam byłam dwa razy, najpierw na weselu, to w te wakacje, a dwa tygodnie temu na 40-tych urodzinach brata ciotecznego. Bardzo fajne miejsce, zarówno jedna i druga impreza udana. Też obsługa wzorowa, na stołach pyszności. Jeśli jeszcze będę miała okazję tam być, to będę zadowolona.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować