Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wesele 2014

Sala na wesele- śląsk

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej - Hotel Biały Dom w Paniówkach, idealne miejsce na wesele, szczeglnie dla duzej ilosci osob, maja az 4 sale kazda miesci okolo 100 os, i ceny zaczynaja sie juz od 99zl za osobe

Gość ZbigniewK
Wraz z żoną szukaliśmy odpowiedniego miejsca aby zorganizować przyjęcie z okazji naszej 20 rocznicy ślubu, nie ukrywam – nie było to łatwe wyzwanie, ponieważ mamy bardzo liczną rodzinę i szerokie grono znajomych. Jeden z nich polecił nam właśnie Zajazd Hetman. Moje wrażenia – urokliwe, eleganckie, spokojne miejsce, którego przestrzeń można wykorzystać na wiele sposobów. Jedzenie było przepyszne, chciałbym powiedzieć, że lepsze niż te żony, ale chyba się obrazi, więc nie powiem. W związku z tym, że wiele osób musiało przemierzyć do nas kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kilometrów, zostaliśmy tam na noc. Tak naprawdę -nie oszukujmy się, po prostu nie chciało się nam wracać do domu. Pokój był czysty i schludny, z bardzo wygodnym łóżkiem. Osobiście bardzo polecam to miejsce i z chęcią do niego powrócę. https://www.zajazdhetman.pl/ - mają sporo zdjęć

Gość gość
Witam, czy ktoś miał wesele w Pałacyku Leśnym w Łączy (powiat gliwicki) i może się podzielić opinią na temat tego miejsca?

Gość gość
Zastanawiam się nad salą na swoje wesele i z tego co wyszperałam w sieci, dużo osób chwali hotel pinocy, to jest w Ledzinach. Troche daleko ale z drugiej strony bardzo podoba mi sie ta sala, przynajmniej na zdjeciach. Znajoma byla tam w 2015 r na weselu i tez chwali...

Gość karrroooss
Może zajazd Hetman ? Byliśmy na urodzinach u kuzynki i było super! Jedzenie pierwsza klasa, obsługa sympatyczna i uśmiechnięta. Sam wystrój też okej. Brak zastrzeżeń - www.zajazdhetman.pl

Gość Ola

Z całego serca mogę polecic Biały Dom w Paniówkach, w pobliżu Gliwic. Przepiękna okolica, mają klika sal do zaoferowania, smaczne jedzenie. Byłam już na 2 przyjęciach weselnych i było świetnie 🙂

Gość Danio

My ostatnio byliśmy u znajomych na weselu i robili w Bohuminie w Hotelu Pod zielonym dębem - przepiękne miejsce 🙂 naprawdę każdemu polecać na taką okazję bo wszyscy zachwalali i się dobrze bawili

Gość Renatka

A Bielsko bierzecie pod uwagę? Mają piekną restaurację Wróblówka - byłam tam na dwóch weselach i bez dwóch zdań były to najfajniejsze wesela na jakich byłam w ogóle. No cudne miejsce, bardzo klimatyczne i okolica tez bardzo ładna 

Gość Kasia

Bardzo fajnym na wesele jest http://gostyniec.pl/. Siostra urządzała tam wesele w zeszłym roku i było fantastycznie. Bardzo miły właściciel chętnie pomoże przy organizacji imprezy. Ma urozmaicone menu. Sala jest bardzo ładna i przestronna. Jedzenie pyszne i miła obsługa 

Gość Różana Dolina Katowice

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z salą weselną Różana Dolina w Katowicach?

Gość Paulina

Ja byłam juz parokrotnie na weselu w Hotelu Bały Dom w Paniówkach i moim zdaniem najładniejsza sala w jakiej kiedykolwiek byłam. JEdzenie pyszne a obsługa profesjonalna :)

Gość Kamila

Ja najczesciej chodziłam na przyjęcia do Hotelu Biały Dom w Paniówkach koło Gliwic i naprawde nie ma lepszego miejsca. Pięknie, smacznie i bardzo miło.. gdybym organizowała jakims cudem jeszcze raz swoje wesele to wiem gdzie haha :D

Gość Jowita

Dla mnie Hotel Biały Dom w Paniówkach zdecydowanie wygrywa 🙂 Nie dziwie sie ze ma tyle pozytywnych opini bo wszystko tam po pierwsze wyglada pięknie a po drugie jedzenie jest bardzo smaczne a to w sumie jest najważniejsze na przyjęciu weselnym 🙂

Gość Mirka

a sala weselna Sarah w Kuklicach? to jest blisko Wrocławia. Mnie sie bardzo tam podobało, sala klimatyczna, fajny wystroj, duza, przestronna, sporo miejsca do zabawy, poza tym widac ze wszystk było naprawde fajnie zaplanowane, zorganizowane, nie było zadnego zamieszania, obsluga bardzo sprawnie wszystko ogarniała, a jedzenie wymiata

Gość Justasta

Co powiecie o Dworek Jedlina w Jawiszowicach? 

Gość Anita

W Gostyniu jest bardzo fajna sala weselna  Gostyniec. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Pięknie przygotowali salę bankietową. Serwują pyszne jedzonko i w ilościach nie do przejedzenia. Obsługa też na poziomie. Mają też pokoje noclegowe dla gości przyjezdnych. Także wszystko na miejscu i elegancko 

Gość ania

Najlepsze wesele na jakim byłam to było w tym lokalu http://www.uostrowskich.pl. Piękna sala bankietowa z imponującym żyrandolem do tego świetnie ustawione i zastawione stoły. Jedzenie smaczne i apetycznie serwowane. Wszystko świeże i i dobrze przyrządzone. Obsługa na odpowiednim poziomie. Lokal otacza ładnie urządzony ogród z fontanną. Jest tez spory parking. Jednym słowem idealne miejsce na takie imprezy. Polecam 

Gość Marysia Biernacka
Dnia 5.11.2018 o 19:28, Gość gość napisał:

Najlepiej - Hotel Biały Dom w Paniówkach, idealne miejsce na wesele, szczeglnie dla duzej ilosci osob, maja az 4 sale kazda miesci okolo 100 os, i ceny zaczynaja sie juz od 99zl za osobe

To miejsce jest super ! Miałam tam studniówkę <3

Gość Duśka

Mnie tez się podoba Wróblówka w Bielsku Białej. Moja siostra tam robiła wesele i ja też bym bardzo chciała 🙂

Gość MarianoItaliano

Myśmy mieli dwudniowe wesele (wesele i poprawiny) w Orlim Gnieździe w Szczyrku: https://www.orle-gniazdo.pl/wesele-w-szczyrku W bardzo dużym skrócie to my i nasi Goście byli bardzo zadowoleni. Pyszne jedzenie, wspaniała obsługa. Było dokładnie tak, jak się umówiliśmy. A to rzadkość bo słyszałem, że wiele osób narzeka na lokale w Szczyrku. Ten jednak mogę polecić z całego serca.

Gość Iga

U Ostrowskich - spokojnie mogę polecić. Byłam tam na weselu i organizowałam komunię. Za każdym razem było super. Bardzo miły właściciel chętnie pomoże przy organizacji i doradzi. Cała obsługa czuwa by wszystko było w porządku i goście byli zadowoleni. Sam lokal idealny na takie uroczystości ładny, przestronny i udekorowany ze smakiem, całości dopełnia przepiękny ogród. Jedzenie bardzo smaczne i w ilościach nie do przejedzenia

Gość Anita

http://www.gostyniec.pl - to jest bardzo fajne miejsce na wesele. Byłam tam na takiej imprezie i bardzo dobrze się bawiłam. Ładne wnętrza bardzo dobra obsługa i jedzenie pyszne. Jest też ładny ogród także można wyjść i się przewietrzyć jak za bardzo szumi w głowie:)

My z mężem byliśmy w Hotelu Pinocy w Lędzinach najpierw jako goście, a potem zauroczeni tym miejscem zdecydowaliśmy się zorganizować nasze wesele właśnie tam. Uważamy, że był to strzał w dziesiątkę pod kątem ekonomicznym i organizacyjnym. Jedzenie było przepyszne wszystko świeże i dobrze przyrządzone, nie do przejedzenia; kelnerzy i obsługa świetnie dawała sobie radę. Goście zadowoleni!

Idealne miejsce na zorganizowanie wesela. 

Gość Mirka

Mnie się bardzo podobało w tym miejscu http://www.uostrowskich.pl/. Wesele wyprawione pierwsza klasa. Pyszne jedzenie super obsługa. I sam lokal bardzo ładny klimatyczny z pięknymi wnętrzami. Super miejsce na takie imprezy 

Gość Adrianna

Ostatnie wesele na którym byłam miesiąc temu  było w Hotelu Pinocy w Lędzinach. Szczerze mogę polecić to miejsce. 

Ładny lokal gustownie urządzony. Wesele urządzone pierwsza klasa. Ładnie zastawione stoły, świetna obsługa. Jedzenie smaczne, serwowane szybko. Wszystko świeże i dobrze przyrządzone. Widać, że właściciele i obsługa ma pojęcie jak zorganizować wesela. 

Z wynajmem pokoju również nie było problemu dla młodszej córki, od razu zajęła się nami obsługa. 

Gość Olga

Nam się bardzo podobało wesele w Hotelu Biały Dom w Paniówkach. Przepiękna okolica i wyjątkowa sala weselna, dużo miejsca do zabawy i świetne jedzenie, zarówno dania ciepłe jak i zimne przekąski. Wszystko na plus, jako goście byliśmy zachwyceni, a i młodzi choć wybredni, na nic nie narzekali. 

Gość Marcelina

Siemianowicach jest Centrum Bankietowe U Ostrowskich. Według mnie pierwszorzędne miejsce na imprezy. Bardzo ładny lokal urządzony z klasą i dbałością o szczegóły ( w sali bankietowej jest imponujących rozmiarów żyrandol). Sama impreza pierwsza klasa. Mają bardzo dobra kuchnie. Obsługa sprawna a przy tym nie narzucająca się. Wiedzą jak zorganizować fajną imprezę 

Gość Resobi

Ja także się podpiszę pod salą Wróblówka. Ich oferta jest bardzo korzystna, fajnie że jest tez nocleg na miejscu i dostaje się śniadanie do pokoju - naprawdę po nocy weselnej to jest przydatne 🙂 poza tym nie mam wśród gości nikogo kto by nie chwalił naszego wesela 

Gość Karina

Zdecydowanie Hotel Biały Dom w Paniówkach, mają piękną, przestronną salę i obsługę, z którą dobrze się współpracuje od samego początku. Co dla nas było też bardzo ważne, jedzenie na bardzo wysokim poziomie, pięknie podawane i smaczne, na stole dużo sałatek i przekąsek. Super, byliśmy bardzo zadowoleni, goście też. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować