Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwiększyć alimenty

Jak zwiększyć alimenty!!! Dostaje głodowe pieniądze

Polecane posty

Gość jak zwiększyć alimenty

Chce powiększyć alimenty dla swoich dzieci. Mój mąż płaci mi 2,5 tysiąca miesięcznie alimentów a zarabia 6 tysięcy. Chce zwiększyć te alimenty. Dobrze wiem że mój eks zrobił coś by te dochody sobie zmniejszyć, przepisał firmę na ojca, by płacić tych alimentów jeszcze mniej. Stwierdził że pieniądze idą na moje pijaństwo. Zależy mi na tym by te alimenty były większe. Chce minimum 5 tysięcy, ponieważ żyliśmy na innym poziomie. Były 3 razy w roku wycieczki zagraniczne a w tej sytuacji dla mnie i dla dzieci został jedynie bałtyk i to raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
spier*dalaj :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca rosomaka
dała bozia rączki? czy ujebała koło samej dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwiększyć alimenty
piękny komplet widziałam na Allegro z białego złota z diamentami, zakochałam się w tym biżu i muszę to kupić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwiększyć alimenty
Bosia rączki dała. Moja adwokatka mówi że tak nie może być, że żyliśmy na innym poziomie i będziemy starały się zwiększyć te alimenty. A ten że zabierze mi dzieci, jego adwokat mówi że te alimenty mogą zostać zmniejszone co mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwiększyć alimenty
To jest podszyw. Ja wcześniej pracowałam ale poszłam na zwolnienie, zus w chwili obecnej wypłaca mi pensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwiększyć alimenty
1000 na dwójkę to jeszcze mniej niż ja masz. Ale ty pewnie żyłaś na innym poziomie, jesteś przyzwyczajona do takiego trybu życia. Ja za bardzo przyzwyczaiłam się do luksusów które miałam przy mężu a teściowa podpuszcza go by zabrał mi dzieci, nawet mnie powiedziała że dzieci będą żyły na lepszym poziomie przy nich. A ja to co kurwa?-pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUJAJ SIĘ!!!!
Ale to już było!Nie masz nic do roboty, to wymyślasz durne tematy.SPADAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqasks
nie dostaniesz więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwiększyć alimenty
Ciekawe tylko czy któraś z was była na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty masz normalny zawod
Mozesz podwyzszyc alimenty, ale zapomnij o dawnym standardzie zycia, juz nie jestes z tym facetem, wiec sponsoring sie skonczyl. Z jakiej racji on ma oddawac caly dochod. Dzieci jak beda starsze to i potrzeby sie zwieksza, jesli masz dobra adwokatke to wyciagniesz wiecej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsdSFSFS
prowokatorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwiększyć alimenty
Problem polega na tym że on chce mi te dzieci zabrać i ja jestem cała w nerwach? Z czego ja będę żyła? z tych marnych groszy z chorobowego które dostaje od zusu? Poza tym mąż zarzuca mi że go gnębiłam psychicznie, biłam i wydawałam na wódke. Do domu tylko raz wróciłam pijana, Awantury owszem, urządzałam bo byłam cały czas w stresie i w nerwach a spoliczkowałam go tylko pare razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkgfkfgkf
jakas dziwna jestes,skąd mozesz wiedziec na jakim poziomie zyła tamta kobieta??? Poza tym,2500 to nie tak mało,pod warunkiem że sama tez cos zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
pójść do pracy !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×