Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość może wkrrótce mamusia

kiedy zaszłyście w ciąże?

Polecane posty

Gość gość
Hej. Dziewczyny ! Jest tu kto? Mam 34 lata i staramy się o trzecie dziecko :-) nigdy nie brałam tabletek anty, obie poprzednie ciążę były za pierwszym razem udane i mam nadzieję że teraz też tak będzie ;-) ostatnia miesiączka 20 września , pierwsza próba 29 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dziewczyny ! Jest tu kto? Mam 34 lata i staramy się o trzecie dziecko :-) nigdy nie brałam tabletek anty, obie poprzednie ciążę były za pierwszym razem udane i mam nadzieję że teraz też tak będzie ;-) ostatnia miesiączka 20 września , pierwsza próba 29 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melcik123
Witam, ja wciaz tu jestem i probuje ale nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1111
ja jestem mamą 3 dzieci!!! z pierwszym nawet nie wiem kiedy zaszłam w ciążą, w drugą ciążę zaszłam - wiem dokładnie kiedy, współżyłam dzień przed owulacja, wiem kiedy jajeczkuje bo mam charakterystyczny ból owulacyjne, w trzecią ciąże nie wiem kiedy - chwila zapomnienia. I teraz mam znowu stresa, bo mąż się zapomniał i skończył we mnie 5 dni przed owulacją. I teraz czekam na okres, mam nadzieję że dostanę, bo mój ostatni synek ma 11 m-cy i już nie planowałam mieć wiecej dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melcik123
A ja po wreszcie bo tak dlugim czasie jestem w ciazy :) to juz 3 miesiac. Zycze tym ktore probuja aby tez nie musialy sie tyle starac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość216
Hej, i jak dostałaś okres? Ja tez mam stresa, mam dwoje dzieci. Zapomnieliśmy się z mężem i 5 dni przed owu(wynika z kalendarza,a kiedy bedzie to sie okaze) skończył we mnie. W połowie stycznia okaże się czy zaciążyłam. Trzy ciąże poczęte za pierwszym podejściem, więc tymbardziej mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6791
Czesc. Mam pytanie, jakie mam szanse na ciaze. Przytulalam sie z mezem 12dc, potem nic 14 dc mialam monitoring, 15 -16 dc wypadalaby owulacja dokladnie nie wiem. Jakie mam szanse na ciaze? Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzisiaj test owulacyjny pozytywny, zbliżenie dopiero jutro bo mąż wraca z delegacji . Czy w takim przypadku możliwa będzie ciąża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnKa Ona
Witajcie :) ja też staram się o drugiego dzidziusia. Byłam w tym tygodniu (we wtorek) u giną i po badaniu stwierdził że wszystko jest ok, pęcherzyk był i gin powiedział że za dwa dni powinien pęknąć (tak nawiasem mówiąc kalendarzy w telefonie właśnie na ten dzień wyliczył mi owulacja). W środę kochalismy się do końca bez zabezpieczenia.mialam mnóstwo śluzu płodne go. Cykle mam regularne 28-29 dniowe. No i dziś (piątek) z rana poczułam w jajniku w którym był pęcherzyk mocne klucie. Pęcherzyk pękł? Czy to było zapłodnienie? Czy jeśli mąż miał ok miesiąc przerwy od seksu to jego plemniki były słabsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny , u mnie ostatni stosunek 9dc od wczoraj 12dc i dzisiaj 13dc dzisiaj silny ból prawego jajnika uporczywe kłucie cały dzień test ovu negatywny, zobaczymy co z tego wyjdzie czy będzie dla nas niespodzianka na święta przed przyjazdem męża :) powodzenia dziewczyny :) -pia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć  dziewczyny mam takie pytanie  czy jest możliwość w dzień owulacji  zajsc w ciaze bo w ten dzień mialalam stosunek...  proszę o jakieś odpowiedź i nie krytykowanie mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, aniaxdxd9292@o2.pl napisał:

Cześć  dziewczyny mam takie pytanie  czy jest możliwość w dzień owulacji  zajsc w ciaze bo w ten dzień mialalam stosunek...  proszę o jakieś odpowiedź i nie krytykowanie mnie 

Tak jest duża szansa na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 23:37, Gość sama jesteś sobie winna napisał:

nie slyszałąm jeszcze zeby ktos zaszedł w ciaze z sexu 4 czy 5 dni przed owulka, takie rzeczy sie nie zdarzaja

Ja wspolzyłam 4 dni przed owulacją i mamy córkę , później chcieliśmy dla niej siostrę,seks 4 dni przed owulacją i jest synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2021 o 08:26, Annn2020 napisał:

Tak jest duża szansa na ciaze

A jak w miesiącu wrześniu nie miałam okresy  to tez jest możliwe że  w owulacji  jak miałam stosunek mogę zajsc w ciaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2021 o 08:26, Annn2020 napisał:

Tak jest duża szansa na ciaze

A jak w miesiącu wrześniu nie miałam okresy  to tez jest możliwe że  w owulacji  jak miałam stosunek mogę zajsc w ciaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×