Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicetwentyone

Czy są dla mnie jeszcze jakieś szanse?

Polecane posty

Gość alicetwentyone

Mam 21 lat i nigdy nie byłam w żadnym związku... Czy mam jeszcze szanse na odnalezienie księcia z bajki? Nie chcę być starą panną młodą, tymbardziej samotną starą panną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dopiero 21 lat, to nie te czasy, że w tym wieku jest się już starą panną. Na pewno kogoś znajdziesz. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicetwentyone
Kejlo - wiem, ale rodzice i babcia ciągle podpytuja czy kogos mam to takie dołujace :( po drugie slubu nie bierze sie po roku znajmosci, wiec jesli do tej pory nikogo nie mialam i na razie sie nie zanosi to pewnie moge liczyc na slub kolo trzydziestki :( a ja chcialabym isc mloda do ołtarza - tzn. wiem ze 30 lat to nie jest stara kobieta, ale tez juz nie taka mloda, pierwsze zmarszczki sie pojawiaja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśliciel Joe
idź na siłownie, kobieta musi pracować nad ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 lat i nawet nie myśli mi się o tym żęby kogoś mieć bo jestemza młoda. chce się wyszaleć , wybawić, napić wody z nie jednej studni a nie wiązać się i być uwiązanim w takim wieku . masz czas dziewczyno , nie napinaj się tak , miłość się znajdzie , a teraz korzystaj z tego przywileju i baw się bo jak bedziesz mieć faceta to już bedzie inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicetwentyone
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicetwentyone
kolezanki? nic nie mowia, bo nie pytalam ich o to, wstydzilabym sie zwierzac z tego ze nikt mnie nie chce :/ :P a jakie poglady masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze z 4 lata ci zostaly
potem juz nikle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW 1313
Chciała się bawić, a nabawiła się groźnej choroby. Uważaj na żółtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicetwentyone
tak wlasnie mysle, ze jak do 25 roku zycia nikogo nie znqjde to samotne zycie prawie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicetwentyone
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kochana ja mam w tym roku 24 lata i tez nie zanosi sie zeby zmienil sie moj stan :/ mowicie tylu fajnych facetow jest wolnych, a ja trafiam na samych erotomanow :( strasznie boje sie samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×