Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki jeden facet 28

czy po latach jak zobaczycie zdjęcie byłej/bylego to też tak macie ?

Polecane posty

Gość taki jeden facet 28

Czasami sobie przypomnę i jakoś tak z ciekawości sobie luknę na FB byłej w sumie sam nie wiem po co z ciekawości ? , jakiś taki durny odruch ? ..nie jestem z nią już jakieś półtora roku w zasadzie na co dzień o niej nie myślę powiedzmy średnio to tak raz na tydzień , miesiąc ? ..zalezy od sytuacji ....ona ma faceta ,a ja mam swoją kobietę ...no ,ale jak oglądam te ich zdjęcia na FB to jakoś tak dziwnie się czuję. Też tak macie ? Bo mi się wydaje ,że jak się z kimś było kiedyś tak dłużej i bliżej to już nigdy się nie zapomni i to zawsze gdzieś tam w sercu zostanie tylko bardziej takie wyblakłe , wytarte z uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena trojańska a
Ja tam zyczę szczęścia byłym facetom,też ich obserwuję z ciekawosci ,ale mnie to nie wzrusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie udawaj
nie mamy a ty dojrzej i nie pakuj sie w zwiazek jesli masz myslec o bylej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroilka kiepskaa
mam to samo.Dziwn euczucie jak widze na face bylego.a niejestesmy razem juz 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ogladam fotki bylego
Zastanawiam sie wtedy jakby to bylo gdybym to ja byla na miejscu jego nowej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była dziewczyna starszego;;;;
ja jak widzę zdjęcie byłego - z tym którym byłam ostatnio to ściska mnie wielki żal i smutek, bo straciłam go przez własną głupotę a jak się dowiedziałam, że będzie się niedługo hajtał to normalnie tak właśnie "dziwnie się poczułam"...to chyba tesknota za tym co bylo i juz nie wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egerww4
Juz nie! Przeszło mi po 2-3 latach, a byliśmy razem 10 lat, nowa fantastyczna miłość wymazała byłego z moich mysli całkowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszę oglądać
jej zdjęć, by tęsknić. Wiem na 100%, że drugiej takiej już nie spotkam i choć miała wady, to była największym moim szczęściem, jakie mnie mogło w życiu spotkać. Minęły 4 lata i wciąż o niej myślę. Niestety, za głupotę trzeba płacić wielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinezon w łaty
Nie muszę oglądać->dlaczego się rozstaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszę oglądać
Odległość nas rozdzieliła. Ona nie mogła wrócić tu, a ja nie mogłem zostać tam... chyba mogłem, choć nie chciałem, nie potrafiłem się przystosować do życia za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była dziewczyna starszego;;;;
dokładnie, za głupotę się płaci wielką cenę...choć minął rok moje serce wciąż krwawi...nie tak miało to wyglądać...nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie zawalczycie
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszę oglądać
Serce kiedyś krwawić przestanie, ale wspomnień nie wymażesz. Też sobie wmawiałem, że to nie tak miało być... Mieliśmy być razem i żadna siła nie miała prawa nas rozdzielić... ... jak się przekonałem głupota ludzka bywa większa od miłości. "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszę oglądać
Już za późno, by walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie jest za pozno by
walczyc, spróbuj , kobiety tak łatwo nie przekreslaja tego co bylo dla nich ważne ; miałes kogoś w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszę oglądać
Nie znasz wszystkich kobiet, nie wiesz jakie są... Są kobiety, które kochają i wybaczają, a są takie, które pomimo miłości nie mogą sobie pozwolić na powrót z wielu powodów tylko im znanych. Niektórych błędów nie da się już naprawić, to nie film tylko rzeczywistość. Nie miałem nikogo przez ten czas... i może w tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była dziewczyna starszego;;;;
ja chciałam walczyć, ale ON mi nie dał już szansy i nie miałam żadnej możliwości by uratować ten związek, zwłaszcza, że w jego życiu niecałe 2 miesiące po naszym rozstaniu pojawiła się już inna dziewczyna więc ja musiałam ustąpić miejsca...takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×