Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renatinka11

Wózek dla roczniaka /jaki najlepszy ?

Polecane posty

Gość Renatinka11

Takie pytanie ponieważ mam do zakupu wózek dla roczniaka jest to syn mojej kuzynki a ich nie stać,męczą się z wielgachnym wózkiem.Czasami mam małego pod opieką ten wózek to będzie ode mnie prezent na roczek małego,tylko nie mam pojęcia jaki będzie najlepszy dla takiego roczniaka .Dlatego proszę doświadczone mamy o taką pomoc w wyborze,kupiłabym przez Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peg perego si - dla mnie idealny, mam go juz rok i sprawdził się nawet na jakimś lekkim śniegu, ma wszystko czego potrzebuję, lekki, zwrotny, rozkłada się do spania, duża buda, pałąk, dobrze się podbija, niezła amortyzacja, tylko kosztuje około tysiaka a to boli, no przynajmniej przy zakupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatinka11
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo często. mam ich całą
ja mam zwykly z tesco marki tesco za około 100 zl. jest to zwykłą spacerówka parasolka. nie narzekam. spokojnie wystarczy, bo takie dzieci i tak już chodzą na własnych nóżkach za rękę, wiec spacerówka powinna być maleńka i lekka, żeby można ja było opcjonalnie pchać jedna ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
na pewno zależy w jakich warunkach wózek ma być wykorzystywany, na jakich drogach; czy będzie noszony po schodach, przewożony autem itp. U mnie sprawdza się lekka parasolka. Zwróć uwagę, żeby się rozkładała do pozycji leżącej i miała dobre pasy/zapięcie/pałąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×