Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rondin

sklepy internetowe z markowymi męskimi ubraniami

Polecane posty

Gość Rondin

Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe sprzedające markowe męskie ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin K
wypróbowany mam sklep http://www.jeansdom.pl/ mają tam m.in. ubrania levi's i pepe jeans. Teraz jest tam fajna promocja, która dość mocno mnie ucieszyła :) kupiłem spodnie levi's 501 i dostałem koszulkę levi's za 1 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej polecam Ci Sklep internetowy z modną odzieżą męską. Kupowałem tam ostatnio kilka koszulek i jestem bardzo zadowolony po kilku praniach ciuchy i tak wyglądaj jak nowe świetny material wiadomo za co się płaci . Nie warto kupować tanich ciuchów lepiej zainwestować w coś droższego ale lepszego . Naprawdę polecam sprawdzić sklep www.majesso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waranek
Ja ostatnio najczęściej zamawiam ciuchy w sklepie: http://ombre.pl/ i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Ubrania dobrze się noszą, wytrzymałe - szczególnie koszulki (nie wyciągają się przy szyi). Miewają tam również fajne promocje tak więc warto sobie zaglądać. Ogólnie w ostatnim czasie coraz częściej zamawiam przez internet - jest wygodniej, nie trzeba tracić godzin na łażenie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal253
Jeśli chodzi o markowe to głownie sklep internetowy Reserved, ale lubię tez zakupić trochę bluzek przez sklep embros http://www.embros.pl/Drum,&,Bass,,Dubstep-c91.html ze względu na fasony, które zawsze mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://superstar-originals.pl/ Modne i fajne ubrania z adidasa. Bluzy, kurtki, tshirty, buty też. Czasami mają rabaty albo promocje. Jakoś dwa tygodnie temu kiedy kupiłam trzy bluzy (dwie dla siebie, jedna dla chłopaka) dostałam tshirt gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian-B
Wszyscy mówią tylko o ubraniach, ale do ubrań zalicza się też w końcu obuwie. Ja polecam sportowe ze sklepu www.air-max.pl, bo w końcu mamy lato. W zeszłym miesiącu kupiłem brązowe nike air max które były na promocji. Nie kupiłem ich dla tego, że były tanie, ale wyglądały na solidne! W zasadzie takie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krissana
Fajne i dobre marki, np. Mexx, CK, Disel, Cat mój mąż kupuje na stronie zlotewyprzedaze.pl Buty i odzież sa zawsze oryginalne, a dużo tańsze niż w innych sklepach. Transakcje bezpieczne, także warto skorzystać:) Teraz jest tez promocja na tej stronie na buty Crocs. na plażę, na działkę, ogólnie na wakacje idealne. Własnie sobie wczoraj zamówiliśmy po nowej parze. Są teraz połowę tańsze niż w normalnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack12345667
Polecam Sklep z Męską Odzieżą Fashion Slave http://fashionslave.pl/ Asortyment w niskich cenach, a przy tym dobrej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
answear i stylepit- dużo markowych,częste przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona89
A próbowaliście w złotych wyprzedażach? Podobno mają faktycznie bardzo korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stały Gość
Faktycznie, na złotych wyprzedażach można niezłe rzeczy znaleźć. W sumie z tych serwisów, z których ja korzystam, tylko na allegro znajduję porównywalne oferty, ale to też kwestia farta. A na złotych ciągle jest coś przecenione - i nie martwię się, że markowe ubrania idą z Tajwanu czy z innych wątpliwych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia123876
jak szukałam prezentu na dzień chłopaka to zaczęłam poszukiwania właśnie od sklepów internetowych i na złotych wyprzedażach znalazłam fajne adidasy po bardzo korzystnej cenie - o wiele taniej, niż w sklepie. Myślę, że warto tam wchodzić, albo zamówić ich newslettera, żeby być na bieżąco z ich ofertą i coś fajnego wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria87134
ja mojemu zamówiłam na dzień chłopaka pierwszy pasek ze złotych wyprzedaży, jak myślicie, dobry wybór? Z kolei mój tata ma niedługo imieniny i rozważam te koszule Ralpha Laurena, które są tez teraz w ofercie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem z województwa łódzkiego i w Centrum Targowym widziałam sklepy z ubraniami, które koszule męskie sprzedają także wysyłkowo. Są to hurtownie z markowymi ciuchami jak Reserved, Pabia, Adidas czy Big Star, ale są tam też sklepy markowe mniej znane jak producent koszul Ego-Man. Można też kupować odzież po sezonie, gdy są wyprzedaże, wtedy fajny ciuch można nabyć za niską cenę. Zwróćcie uwagę na Outlety, które wyprzedają markową odzież z końcówki serii. Trafnych zakupów :) Zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolianka
z meskimi> to np. tutaj mozesz znalezc sporo markowych, nie tylko "high fashion" ale tez takie sportowe itp:) podam linka wam jak cos http://domodi.pl/odziez/odziez-meska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordinaryperson
Mój mąż nie daje się namówić na kupno ciuchów online, a ja z kolei kupuję tak bardzo dużo rzeczy. Woli przymierzyć, chociaż wyprawa na zakupy zawsze kosztuje go mnóstwo energii i stresu :P Ledwo namówiłam go na to, że Mu zamówię buty ze sklepu online. Ja często zamawiam np. ze sklepu Ecco, www.eccoshop.pl i jestem zawsze bardzo zadowolona. Zresztą nawet kiedy kupowałam je normalnie, w galeriach handlowych, to też byłam zadowolona :) Pewnie to kwestia marki. A mężowi chyba sama zacznę zamawiać i się nawet nie przyznam, że kupiłam online. Koleżanka mi ostatnio podsyłała linka do fajnego outletu (Tommy Hilfiger). Ktoś z Was zna takie sklepy online z tą konkretną marką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie marki jak Tommy Hilfiger Armani Ralph Lauren znajazłam na www.vip-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsoria
Jeśli szukacie markowych ubrań to warto zajrzeć na pierreriu.pl gdzie można znaleźć ubrania z całego świata. W sumie to nowy serwis, ale niedawno szukałam sukni na wesele i właśnie trafiła mi się taka oryginalna perełka nawet w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusek1233
W sklepie: http://www.odczapy.pl obecnie trwa dużą promocja na czapki, które można sobie zamówić z dużym rabatem. Myślę,że warto jest się skusić szczególnie jeśli lubicie takie zabawne, klubowe ciuszki. Myślę, że moda raczej do zimy się nie zmieni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak ostatnio kupował buty casualowe w tym sklepie http://www.scarpe-esclusive.pl/ do tej pory je nosi, jest bardzo zadowolony bo przede wsyztskim buty są wygodne, dobrze wyprofilowane i nie poci się w nich stopa – także musza być zrobione z dobrej jakości materiału. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endereczka
A nie lepiej jest sobie porównać ceny we wszystkich sklepach internetowych ? My razem z mężem często zamawiamy ubrania przez internet ale nie ograniczamy się do jednego miejsca ponieważ lubimy promocje. Tutaj jest dobre zestawienie: http://www.skapiec.pl/odziez.html - odzieży w różnych sklepach internetowych. Dzięki niemu można sobie zobaczyć jakie ceny na poszczególne ciuchy mają poszczególne miejsca. Generalnie warto jest kupować głównie ubrania markowych firm - w sieci są znacznie tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam mojemu chłopakowi czapeczkę w sklepie ebanita i przy okazji przeglądałam co mają jeszcze w ofercie - fajne longsleevy i bluzy. może jeszcze kiedyś tam wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Dużo modnych i markowych ubrań można znaleźć na stronie www.modini.com.pl . Obsługa sprawna, ceny przystępne i duży wybór. Dużo unikatowych wzorów, więc można mieć pewność, że nie spotka się drugiego faceta tak samo ubranego...choć pewnie dla mężczyzn nie jest to aż tak ważne jak dla kobiet ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy sklep z markowymi męskimi ciuchami to wg mnie www.top-store.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×