Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Elcia_

Czy stoi Wam na widok każdej kobiety?

Polecane posty

Gość _Elcia_

Bo wydaje mi sie, ze na widok przecietnej rozebranej tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RETRO spekcja
mnie tam staje tylko jak widze kwacha i tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
A jesli rozmawiacie z jakas babka. Bardzo ladna to wtedy tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1209
Oczywiscie,ze nie na widok kazdej! To musi byc wlasnie ta, do ktorej czujemy pociag seksualny, ktora nam sie po prostu bardzo podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
dokladnie tak, tylko jak pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
Ok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
Raczej nie na sam widok, ale załóżmy, że kobieta bardzo mi się podoba, w dodatku fajnie się z nią rozmawia, to wtedy owszem - potrafi mocno stanąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzorozkojarzona
I wtedy wychodzicie do toalety...? Bo moj kolega dwa razy podczas godzinnej rozmowy i jeszcze tak trzasl / machal kolanami i udami... :p Chyba, ze kawa tak na niego podzialala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Nie, bo bym zajęć wogóle nie mógł prowadzić ze studentkami. Stanąć, to on musi, gdy jest taka potrzeba, a tak ma siedzieć cicho i czekać. Na szczęście jest dobrze ułożony i grzecznie wykonuje polecenia. To są po prostu lata treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
doswiadczony Ty jestes wykladowca? Co wykladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
jak pomyśle o seksie to staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
A jak z seksu nici, np. juz jest blisko, ale kobieta Was kokietuje i w koncu do niczego nie dochodzi... Jaka jest Wasza reakcja :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
jestem adiunktem na PW, nie mogę powiedzieć czego uczę, bo jestem wtedy do zidentyfikowania. Równie dobrze mógłbym nago wyjść na ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu dekle
no pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu dekle
do elcia to walimy konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Elcia jest najwyraźniej wielbicielką niezaspokojonych namiocików. Noszę taką bieliznę, która wszystko trzyma na miejscu i namiocika nie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Nie było takiej co by się nie skusiła po zobaczeniu co stanęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon wzwodowiec
Nie . Jak mysle o seksie albo kobieta ma sexi cialo to wtedy maly reaguje. Czasem wystarczy dotyk i juz czuje dreszcze i podniecenie a czasem gola baba nie wzruszy mojego maluszka. A na ulicy jak babka ma zajebisty kragly tyleczek dosc opiety spodniami, leginsami badz sukienka to maly zaczyna glupie i wtedy czuje wzrost cisnienia ale do pewnego stopnia da sie wzod powstrzymac( lekko rosnie ale nie za duzo i nie sztywnieje) ale po przekroczeniu pewnej granicy ciezko i wtedy dodatkowo swiadomosc wzwodu i tego ze ta babka ma niezle cialko mnie nakreca i wtedy trzeba sobie przysiasc i czyms zaslonic krocze i czekac kilka minut az maly wroci do normalnych rozmiarow. Teraz praktycznie wzod mi sie nie zdarza na ulicy bo potrafie panowac nad podnieceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
wykładam swojego pytona, klekaj cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Dlaczego głupie chooje nie potrafią wymyślić własnego nicku tylko zabierają go innym? Czyżby mieli tak mało krwi, że nawet jak im nie stoi to i tak do mózgu nie dopływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
Ooo to jestes doktorem wybacz,ze sie przyczepiam ale co robi tu doktor? Swiatli ludzie raczej maja inne zajecia a wykladowcy o tej porze bywaja na uczelni. Do tego naprawde pisze sie razem. Przepraszam ale zastanawiaja mnie powyzsze elementy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo jest z facetami
a na uczelni nie ma komputerów z dostępem do neta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
jest dostep jednak w trakcie trwania wykladu utrudniony lub wrecz niemozliwy. Jeszcze zwroce uwage,iz inteligentny czlowiek (doktor) rzadko uzywa rynsztokowego slownictwa jakim jest "glupie chuje" po prostu jest to poziom dla takich ludzi nieakceptowalny. Przepraszam,ze sie przyczepilem ale z asertywnoscia wykladowcy tez problemu nie mają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Właśnie siedzę sobie w pracy, czytam pracę dyplomową, a ponieważ jest strasznie nudna przywracam się do życia czytaniem/pisaniem tutaj. Odnośnie ortografii, to nigdy jej nie opanowałem, podobnie jak tabliczki mnożenia (robiąc studia w pamięci mnożyłem przez siebie dwie liczby trzycyfrowe wspierając się tylko dodawaniem). Cóż, dziwne rzezczy chodzą po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Hej Panowie i Panie :-) Apropos wzwodow, jak szybko potrafi Wam stanac? Przytoczcie prosze kolejne, konkretne przyklady :-) Super temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
Rozumiem, po prostu trudno mi uwierzyc,ze kogos na takim poziomie i pelniacy zawod zaufania publicznego interesuje takie cos jak kafeteria. Masz tansze kredyty?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
czekaj czekaj, czasem trzeba posłuzyć się językiem interlokutora, by do niego dotrzeć. Dam przykład: robiłem projekt dla pewnej firmy, pan "Kurwa" prezes bez przerwy wtrącał się w sprawy techniczne, choć o nich nie miał bladego pojęcia. Jego podstawowym zwrotem do projektantów było "co wy mi tu, kurwa, za chooje rysujecie". Gdy mnie zdenerwował, bo żadne argumenty do niego nie docierały to mu poiwdziałem: "Panie Prezesie, takim robotem, to Pan może conajwyżej sobie w doopie pogrzebać". Od tego momentu miałem wolną rękę i akceptował wszystkie moje konstrukcje. To, że wykształcony, nie znaczy, że wiąchy nie potrafi posłać, gdy trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy 13-14 długości
mi staje w ciągu poł minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
Oczywiscie, nie znaczy dziekuje za podjecie tematu. Dla mnie jestes na reke dobrze czasem porozmawiac z madrzejszymi aby sie podciagnac;-) Czasem poruszam tu tematy na ktore inni nie maja pojecia, licze,iz bedziesz aktywnym dyskutantem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×