Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek92.wwa

czuje sie z tym zle

Polecane posty

Gość Tomek92.wwa

trudno mi o tym pisac. jak bylem maly to pewna bliska osoba dotykala mnie nie tak jak mozna, pamietam ze przez chwile nie moglem sie ruszyc i piszczalo mi w glowie, potem juz nie bawilem sie na podworku z kolegami, lubilem siedziec sam w ciemnych miejscach. kiedy bylem juz starszy zauwazylem dziwna rzecz, ze kiedy ktos jest obok to poprostu mi nie staje! tylko jak jestem sam. najgorzej bylo zakochac sie, odrazu marzylem tylko o tym zeby byla szczesliwa ale ni ze mna. a potem znalazlem przyjaciela, tzn tak mi sie wydawalo, on uzaleznil mnie od narkotykow i tak jakos wyszlo ze zaproponowal mi eksperymenty sexualne, ja poprostu tez chcialem jakos robic te rzeczy, i naprawde go kochalem bo normalnie rozmawiac nawet z ludzmi nie potrafie a on byl wyjatkiem wiec zgodzilem sie. niedlugo potem mialem duze problemy finansowe i narkotykowy nalog, doszlo do tego ze zaczal mnie szantazowac a ja staralem sie udawac ze jest ok bo mialem tylko jego, a on juz jawnie traktowal mnie jak smiecia. Dzis jest juz lepiej, ale nie moge sie od niego uwolnic bo mieszkamy na jednym osiedlu. Prosze pomodlcie sie za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
A bierzesz dalej narkotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek92.wwa
juz od dwuch tygodni nie, stopnioeo jakos sobie z tym radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslales o tym by pojsc do psychoterapeuty i porozmawiac o swoich problemach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek92.wwa
myslisz ze tak latwo powiedziec komus ze robilem to za dzialke warta 20zl i to duzo mlodszemu dilerowi? dlatego pisze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcfstfv
kochałeś go?? Bzykaliscie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
ale jak masz zamiar sam sobie z tym poradzić? to są naprawdę trudne sprawy psycholog nie jest od tego aby Ciebie potępić tylko od tego aby Ci pomóc wyjść z tego goowna i poczuc się watrościowym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek92.wwa
psycholog mi nie pomoze bo nie moge sie stad wyprowadzic, a gdybym chcial zerwac kontakt to on co prawda nie powiedzialby nikomu ze mi nie staje i jaki ze mnie impotent bo ze niby skad mialby wiedziec, ale boje sie ze ma moje zdjecia bo czasami podejrzanie bawil sie tel i mam takie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×