Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinkakalinka112233

Moje dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość ewelinkakalinka112233333
whedif nie gadaj tak, ja poprostu sie ciesze...rob jak uwazasz. Ja nie jestem tlukiem, mam skonczone studia pedagogiczne i siedze z małom w domu bo wiem ze to zprzyja jej rozwojowi:) to ze nie pracuje nie oznacza ze jestem tlukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
Ada zrobisz jak uwazasz ale naprawde duzo tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exppkpsa
ok.ale obiecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
poczekaj jeszcze 2 lata i zobaczymy ! dzieci sa cudowne jak śpią! oczywiście kocham córkę nad życie ale daje popalić (5 lat)! rozumiem że ludzie nie mają cierpliwości , nie potrwfią zajmowac sie dziećmi i dlatego ich nie chca lepiej ich nie mieć niż załować i zrobić dziecku krzywde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exppkpsa -co mam Ci obiecać,kotuś? że nie będę zwracała uwagi na Twoje gówniarskie zagrywki, ok, masz jak w banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exppkpsa
kotuś nie o to mi chcodzi,chodzi o to żebys nie wpadła na pomysł prokreacji,tylko tyle i majty zluzowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exppkpsa - to w końcu pojeb czy kotuś. umiesz się normalnie komunikować z nickami, które nie przypadły Ci do gustu, czy raczej nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
lale ja chce moje dziecko wychowac na grzeczne, je zdrowe jedzenie, bede z niom chodzic na basen i bedziemy uprawiac sport od najmlodszych lat, chce zeby caly czas byla madra i ladna, bedzie sie duzo uczyc i bawic w zabawy edukacyjne, moje dziecko nie bedzie jakims rozszyczanym bahorem ( nie mowie ze twuj taki jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, nie chcę Cię zbić z pantałyku ale zdolnosci" Twojego dziecka to typowe cechy rozwojowe w tym wieku. Nie zakochaj się po uszy w tym własnym cudzie bo to zgubne. Ale gratuluje dzieciaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melitele
Autorko, jakie ty studia za przeproszeniem skonczylas??? Chryste panie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exppkpsa
ja nic do ciebie nie mam,chodzi mi tylko zebys uświadomiła sobie,ze rozmnazanie w twoim przypdaku to niezbyt dobre posuniecie,tylko tyle,ta jedna rzecz,rzecz ważna,a dla ciebie do spełnienia bez wysiłku z wiadomych wzgledów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
O co wam chodzi z tymi studiami??? Ukonczylam pedagogike w poznaniu!! jak wychowam swoj dziecko mam zamiar pracowac w pszeczkolu!!Jak mozecie mnie oceniac po paru wpisach? A jesli chodzi o to ze to normalny rozwuj jak na ten wiek to dzieci znajomych nie poznaja ludzi, nie rozrozniaja jezykow i muzyki, nie mowia tak wyraznie jak moje...nie zaczynaja chodzic ona czasem sama nawet stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exppkpsa - ja też nic do Ciebie nie mam, ale ja to mówię szczerze. odpuść sobie ten jad, te treningi słowne spływają po mnie jak po przysłowiowej kaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoliwąs
glupi ten twoj bahor tak jak ty idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
marketing i zarządzanie,bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
sp****** potrzywie mowilam!!! Studiowalam PEDAGOGIKE zeby wychować mojom Leile na porządną, mądrą, piękną dziewczyne!!!chce mojemu dziecku dac co najleprze a pozatym kocham dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D skonczyłam pedagogike a o rozwoju dziecka gadasz jak potluczona. wiec albo te studia były szemrane albo nie wiem:D ja zaczęłam chodzić w wieku 9 miesiecy, byłąm bardzo grzeczna i dobrze sie uczylam ale nie jestem jakims geniuszem bo tak ma 90% dzieci. na muzyke i na głosy reagują juz 4miesieczne dzieci wiec nie rozumiem o co chodzi. a w jaki sposob reaguje na jezyki> Babci odpowiada po niemiecku a ocju po ang? I co do Twoich pobożnych zyczen, to uwierz mi ale kazda matka chce wychowac grzeczne dziecko a matki "bachorów" na pewno nie zrobiły tego na życzenie. takze trochę dystansu bo przyjda pierwsze porażki rodzicielskie i będzie Ci naprawde ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exppkpsa
to ty robisz z tego bóg wie co i nazywaj sobie jak tam chcesz,ja tylko wnosze prośbę do ciebie i nic wiecej,zrób to jak nie dla siebie,to dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seidicci
ale ty babo jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exppkpsa - przeczytaj jeszcze raz co piszę do Ciebie ze zrozumieniem, uspokój się , pomyśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melitele
Pytam, bo az trudno uwierzyc, ze nawet do matury ktos cie dopuscil. A co dopiero na jakiekolwiek studia. Jestem zdruzgotana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
horror byc moze bedzie ciezko ale wiem ze moja curunia madra jest i bardzo, ponadprzecietnie inteligentna, jak jakas muzyka jej sie podoba to podyryguje a jak nie to placze, jak babcia mowi po niemiecku to sie usmiecha a jak cos niemilego lub jak jej czyta i jest cos niemilego to sie krzywi to samo z tatom z angielskim. Ja niestety nie muwie w zadnym jezyku ale matka to chyba raczej po polsku muwic powinna...a studia normalne byly wiem jak sie dzieci w takim rozwoju wieku zachowujom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
gratulujemy a ja zamierzam kochać męża jak go będę miała- nposić transparentne pidżamki, uczyć się sztuczek i całować w czoło na dobranoc. niech się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exppkpsa
jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
Mam dyslekcje wrodzonom! staram sie dobrze pisać!! chcialam wam o mojej curuni poopowiadac posluchac o waszych pocechah a wy tylko jak te rzmije jadem plujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malom zprzyja kuurrwa
jakie bledy , wez sie za ortografie dziecko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
a wy to n iby wielce uczeni? banda pojebów,bezdzietne stare panny i prawiczki bes matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×