Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokaleczonnnnaaa

Powiesil sie bo ona nie chciala z nim byc...

Polecane posty

Gość pokaleczonnnnaaa

Witam czy zdajecie sobie sprawę jak wielka może być Miłość do drugiego człowieka?? Mieliście kiedyś tak albo znacie osoby które ze sobą skończyły bo druga polowka ich zostawiła?? Zapraszam do rozmowy..pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i lepiej bo widać że z
nim coś nie tak było. To nie miłość tylko choroba psychiczna. Nikt normalny się nie wiesza z takiego powodu. Każdy żyje dalej. Nie on pierwszy, nie ostatni został odrzucony Szkoda że nikt z rodziny do psychiatry z nim nie poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zła miłość, za silna dla słabych, chorych ludzi:( współczuję im, widzę w takich historiach swoją przyszłość, nie chciałabym się zakochać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o kim to
niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam, facet mnie straszy ze ze soba skonczy jak go zostawie, albo ze wolalby siedziec w wiezieniu niz byc na wolnosci i zyc z mysla ze mnie przy nim nie ma po tym co mi zrobil zniechecilam sie do niego, jest mi obojetny i nie ma dnia zebym nie myslala zeby od niego odejsc , nie potrafie juz go pocalowac tak jak kiedys wiec co to za sens byc razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 738903
znam kilka takich przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nikogo nie straszyła, odeszłabym w ciszy:(... tak sobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
ehhh znalem typa. gosc nawet spokko jako facet moge powiedizec ze był przystonjy. smigał z taqka ruda laska z naszej paczki. chodzili ze soba pare lat, nie wiem jak im sie ukladalo. ale on wystartowała w miss nastolatek w naszym woj. i zajeła czołowe miejsce (nie pamietam ktore ale 1-3). zrobiłą sie z niej wielka gwiazda , dostala pare propozycji miedzy innymi reklamy miejscowych wedlin, była na paru bilbordach. no ipostanowiłą sie spotykac z moim kolega. on to mocno przezyl, poszedl do lasu na spacer z psem i powiesił sie na smyczy. było to z 10 lattemu ? moze. dzis ta panna jest tak kurwa otyła i tak kurwa brzydka ze se sprawy nie zdajecie a kumpla nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
postanowiłą sie nie spotykac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
nie wiem huj mnie to obchodiz. szkoda kolegi. młody był ..20 lat.. juz go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poszedl do lasu na spacer z psem i powiesił sie na smyczy. " fuck:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze on naprawde cos sobie zrobi kiedys zaczal lykac po kolei jakies tabletki, myslalam ze bede po karetke dzwonic innym razem chcial sie ciac nozem mowi ze mnie kocha nad zycie, ale ja juz go chyba nie kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie miłość tylko zaburzenia
Nikt normalny nie popelnia samobójstwa z powodu zawodu miłosnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
cbbale zeby z powodu baby sie zabic !! tyle ciasnych cipek na swiecie i do druga to lepsza. jedna jest mistrzynia płaki inna analu ... nastepna ma mega ciasna szpaer inna smieszna cipke ... tyle jest tych lasek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, szkoda, tych co umieraja od narkotykow, tych co umieraja na drogach i tych co targaja sie na swoje zycie, ale takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 738903
w moim miescie ze 4 mies.temu 17 letni chlopak powiesil sie przez dziewczyne,a pol roku temu moj kolega tez w ten sposob odebral sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
nie potrafił bym sie zabic z jednego powodu ... mojej matce pekło by serce jakby mi sie cos stało a co dopiero samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
rodzicom powiedz ... no i w szkole. zeby nie było ze typa doprowadziłas do samobojstwa. przeciez nie bedziesz se zycia ukladac z kims kogo nie kochasz , wszyscy to rozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebalwaspiesjebalacalawies
a za co sie powiesil? za moszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
dupa tam. znalem kolesia . dobrze sie uczył , zero narkotykow. spoko luzak i mial powodzenie u lasek. przygniotło go to ze laska go zostawiła w momencie jak zaczeła sie jej niby kariera, poczuł sie jak zabawka ze niby teraz stac ja na kogos lepszego a on w odstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
ja mam 27 alt, pisze z bledami bo leze z kompem w wyrku, a klawiatura nie podswietlana i czasem zle klepne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery - zawsze jest jakiś powód oprócz choroby, jest tysiąc możliwości, więc się nie wymądrzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
Jeśli nie masz wyboru pozostaje Ci przetrwać, jeśli masz przejebane, to zęby zaciśnij, nie płacz. Nie masz wyboru musisz przeżyć z nadzieją na poprawę swego losu to Twoje życiowe dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×