Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wściekła mrówa

o przedszkolu znów

Polecane posty

czy dziecko z rocznika 2011 ma jakiekolwiek szanse na przyjecie do państwowego przedszkola ? dziecko bedzie miało we wrześniu 2,5 roku, ale trzy lata skończy dopiero w lutym 2014. podania internetowogo nie moge złozyc ze zgledu na wiek dziecka, czy w ogole jest sens złożyć papierowe ? Czy komus przyjęto rocznikowo 2 letnie dziecka do przedszkola państwowego ? zaznaczam że nie jestem samotną matką a oboje z meżem pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
generalnie szans nie ma, rocznik 2010 jest najmłodszy. Możesz najwyżej popytać w przedszkolach, gdzie będą wolne miejsca, kilka lat temu była taka możliwość, ale jak rozmawiałam z dyrekcją u nas w przedszkolach w okolicy to od lat już jest zawsze duuuużo za dużo chętnych i rocznik młodszy szans nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli dziecko robi na kibelek, nie na nocnik bo tych raczej nie ma w przedszkolach juz to byc moze jest szansa, a nie lepiej zadzwonic i sie zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Witam! Mój synek poszedł do państwowego przedszkola jak miał 2,5 roku. Urodził się w lutym 2009 roku. Bez problemu wypełniałam podanie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
Moja córka tez jest z lutego 2011 r i u mnie w mieście nie przyjmą jak nie ma rocznikowo 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiście bede jutro dzwonić i pytac z tym że bede takze obdzwaniać przedszkola niepubliczne więc chciałabym wiedziec czy mam się czym ludzić czy od razu zapisac dziecko do prywatnego jesli bedą gdzieś wolne miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówa -na wszelki wypadek zapisz do prywatnego, bo u nas (Kraków) w niektóryc prywatnych w okolicy już w lutym nie bylo miejsc na wrzesień ( w jednym nie ma już na 2014/15...). W razie gdyby Ci przyjęli, to zrezygnujesz (ewentualnie przepadnie Ci wpisowe gdyby koniecznie chcieli juz zaplaty); ja mam synka z 2011 ze stycznia, ale naeet nie uderzam w państwowe bo i tak nie mialby szans - nie pracuję, poza tym chcialabym na pierwszy rok prywatne z mniejszą iloscią dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podanie nie przejdzie, jest napisane w regulaminie że dopiero po rekrutacji uzupełniającej w przypadku wolnych miejsc będą dzieci 2,5letnie brane pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrwicjusz
skladaj i smaruj. w przedszkolu do ktorego chodzi moja cora było tak ze jej nie przyjeli bo brak miejsc . ale znajomy był cieciem i załapała sie z listy rezerwowej . co sie okazało po jakims czasie ze w jej grupie jest szóstka dzieci w wieku 2.5 roczku czyli nie spełniajacych kryteriów rekrutacyjnych. !!! a teraz lepsze. dzieci chodziły przez cały rok do przedszkola i nastepny juz przeskakuja do grupy wyzszej czyli 2. ale ta szustka jako ze ma maly wiek tak jakby kiblowała i została dalej w pierwszej zeby isc tokiem razem z rowiesnikami... czyli nie dosc ze podczas mojej rekrutacji zajebali 6 miejsc to jeszcze rok później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to by miało sens... nie przerażaj mnie Mamo Nasturcjo z tymi prywatnymi bo mam jutro jeden dzień urlopu i musze coś załatwić dla młodego :P ech, nic nie poradze tylko musze jutro podzwonić chciałam się zorientować czy jest jakiś cien cienia szansy. teraz wiem żeby sie nastawić bardziej na prywatne. a powiedzcie mi dziewczyny czy zawsze przy składanu podania do publicznego musze mieć zaśw z zakładu pracy ? czy to ewent mozna później donieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka w sumie wiedziałam że bardziej mam się nastawic na prywatne ale brak możliwośc złozenia internetowego podania do publicznego mnie troche dobiło. Smarować nie zamierzam, postaram się o prywatne najwyzej choć wkurwiające jest to ze człowiek pracuje, płaci podatki i z instytucji publicznych korzystac ne moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrtrtrt4r43re
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrtrtrt4r43re
a jak to sie rejestruje przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrwicjusz
zadnego zaswiadczenia . wszystk oodbywa sie na morede. jest miejsce w ktorym wpisujesz miejsce pracy twoje i meza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie jeszcze na żłobek powinien się załapać w tym wieku ale dobrze wiemy że byście się doczekali pewnie w gimnazjum ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrwicjusz
z rejestracja przez net tez dobrze doczytajcie. ja wysłąlem do paru przedszkoli i nie przyjeli do zadnego.... powod nie przyszedłem podpisac własnorecznie podania !!! kurwa to po huj je wysyłas online jak i tak musze przyjsc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwicjusz - chyba musi być pieczątka z zakladu pracy , a do tego sklada sie też oswiadczenie ze placi sie podatki - w krakowie tak jest. Ale urzędnicy juz nie mogą tego sprawdzić, więc tutaj akurat dyrektorzy przedszkoli musza uwierzyć... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasutrcja o złobku nawet nie marzyłam !! jedno w ponad 100 tyś mieście - smiech na sali ;) kurrwicjusz no właśnie i nternetowo mozna ale i tak trzeba złożyć podanie osobiście w przedszkolu piierwszego wyboru, ot logika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówa- a z jakiego miasta jestes?wiesz, miejsc w prywatnych jest i będzie, tylko po prostu niektore okolice gdzie jest mniej przedszkoli no to wiadomo, tam jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrtrtrt4r43re
czy samotna matka od razu na wejsciu dostaje te 128 punktow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio tak jest? nieźle, dobrze wiedzieć, bo za rok uderzam w państwowe u nas. Chyba, ze prywatne się baaardzo spodoba synkowi to juz pewnie go zostawimy. Ale sie zobaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tychy. Dość sporo prywatnych, mam faworyta jednak boje się już miejsc nie bedzie. :/ rrtrtrtrt4r43re - wg info na stronie mojego miasta samotna matka ma 350 punktów, tylko czesto gęste trzeba udokumentować fakt bycia samotną matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×