Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwonawisienka

Ćwiczenia interwałowe na spadek tkanki tłuszczowej?

Polecane posty

Co sądzicie o interwałach? Czy naprawdę dają takie efekty jak w internecie jest to opisane? Stosował ktoś ? tu coś na ten temat : http://www.trener.pl/artykul66_Pozeracz_tlusz czu__trening_interwalowy.html?offset=0 http://vitalia.pl/artykul232_Trening-interwal owy-alternatywna-droga-do-szczuplej.html A tu mały fragment: ""Wyróżnia się dwie główne metody treningu interwałowego: metoda intensywna przeplatanie wysiłku na poziomie 90 % tętna maksymalnego z dłuższymi przerwami, w których tętno spada do 60 %. metoda ekstensywna intensywność tu jest mniejsza, polega na zamiennym stosowaniu treningu na poziomie 85 % maksymalnego tętna z przerwą, w której tętno spada do 65 %. tętno maksymalne = 220 wiek Przykładowy trening interwałowy: Rozgrzewka marsz w miejscu, wymachy rąk, krążenie ramionami, biodrami, skłony do boku, skłony do podłoża, w siadzie rozkrocznym skłony raz do jednej, raz do drugiej stopy, 30 s truchtu, 20 s sprintu lub 90 s truchtu i 20 s sprintu jeden interwał. W jednym dniu treningowym można wykonać kilka interwałów, jednak tak, aby trening nie przekraczał 25 minut.""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Każde ćwiczenia są dobre na spadek wagi. Ja wybrałam ćwiczenia w postaci spacerów i też chudnę. Z tym że do tego zdrowa dieta oczywiście bez głodzenia się i tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro. W takim połączeniu schudłam już po miesiącu 9 kilogramów bez jakiś wymyślnych interwałów czy czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortoise
Interwały są bardzo dobre na spalanie tłuszczu, nawet bardziej efektywne niż aeroby, bo bardziej rozkręcają metabolizm i tłuszcz jest spalany nawet po zakończeniu ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×