Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trr

Zapalenie gardła - co dawać dziecku do jedzenia?

Polecane posty

Gość trr

Wczoraj znienacka moja 3-letnia córka zachorowała. Ma powiększone migdały i bardzo czerwone gardło (lekarz przepisał antybiotyk). Leki działają ale martwi mnie że mała nie je. Po mleku ma odruch wymiotny, do niczego innego nie może się zmusić. Czy macie jakieś wypróbowane pomysły na coś do zjedzenia dla dziecka przy takiej chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 9 miesięcy ale podczas choroby dużo pił herbatki rumiankowej a jadł tylko jogurt naturalny a i nie chciał pić ani jeść ciepłego, wszystko podawałam mu w temperaturze pokojowej. Podawaj małej dużo płynów a co do jedzenia to nam pediatra powiedziała, że przy chorobie dziecko może i dwie doby przyjmować śladowe ilości pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowananana
tez polecalabym kisiel. nie tak dawno sama bylam chora i strasznie gardlo bolalo to kisiel jadlam tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trr
Kisiel, jajko na miękko? Wierzcie, sama bym na to nie wpadła. Chciałam zmuszać małą do kanapki. Bardzo dziękuję, dziewczyny! Jestem niesamowicie wdzięczna że się odezwałyście z dobrymi radami. Dzięki też ogromne za wskazówkę kiedy po podaniu środka przeciwgorączkowego i przeciwbólowego próbować z jedzeniem. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki:)
Może ryż, banan, moje namietnie jedzą serek wiejski z makaronem gdy sa chore. a tak w ogóle, to ważne zeby piła, na serio, nie wmuszaj na siłę. nadrobi jak wydobrzeje.zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszka88
jak gardło boli to najlepiej coś półpłynnego ale zeby odstarczało tez witamin najlepiej. ja wpadłam na musy owocowe albo warzywne (w chorobie jakos bardziej owocowe córce smakuja) - takie w saszetkach (z Holle) i sprawdzaja sie znakomicie, bo mozna zjesc ile trzeba, zakrecic i odstawic na pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mnie musy nie przeszły,  jak mała  wziela trochę to zaraz płacz pośrednia gardło 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorriy

na ból gardła u nas apicold 1+ się sprawdził, mały nie daje rady jeszcze z tabletkami a syrop chętnie pije. Znów złapał jakąś infekcję i gardełko bolało, na szczęście syrop złagodził szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×