Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość paczusiowa19

zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość paczusiowa19

Witam racja ze duzy biust to duzy problem.. mam rozmiar 85i i za poltora roku czeka mnie operacja na NFZ.. bardzo sie ciesze lecz i zarazem boje.... wiem tez o tym ze po operacji zmniejszenia kobieta nie czuje wrazliwosci sutkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chirurgiczne zmniejszenie piersi może zakończyć przykre dolegliwości zdrowotne, pomaga uzyskać bardziej naturalny wygląd i poprawić samopoczucie. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i gruczołu. Bezpieczna granica to redukcja 40-50% masy piersi. Często przerost połączony jest z opadaniem piersi, dlatego przy redukcji dokonuje się ich lekkiego podniesienia. Brodawka i otoczka przesuwane są ku górze wraz z odpowiednim fragmentem gruczołu. Do pełnej aktywności życiowej pacjentki wracają zazwyczaj po upływie 7-14 dni. Należy powstrzymać się od ćwiczeń fizycznych przez okres 1 miesiąca. Czas urlopu wynosi 14-21 dni, a przy najmniej doktor Piotr Osuch tak zaleca :) będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza bona
wlasnie tak mam, owszem czucie mam w sutkach ale zero przyjemnosci przy pieszczeniu np.... mimo wszystko nie zaluje operacji, to jedna z moich najlepszych decyzji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczusiowa19
naprawde boje sie tej operacj.. co prawda mam ja dopiero za ponad rok to czuje sie jakbym ja miala miec na dniach robiona... musze to dobrze przemyslec... zalezy mi na tym aby miec mniejsze piersi bo moj kregoslup juz nie wytrzymuje ale boje sie konsekwencji jesli cos sie nie uda... wiem trzeba byc dobrej mysli ale jednak trzeba zdawac sobie sprawe z tego ze moga pojawic sie skutki uboczne... mam male dziecko i nie wiem czy po operacji dam rade sie nia zajmowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja również jestem już po:)))dzisiaj wypuscili mnie na swieta do domku, ogolny stan po operacji ok:) szwy troche ciagna,ale maja prawo po takiej operacji. Nawet dzisiaj pomoglam troche mezowi wycierac kurze, takze mysle ze jest super. Teraz tylko zmierzylam sobie temperature i mam 37.6 C i nie wiem czy mam sie czyms martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczusiowa19
jaki okres lezenia w szpitalu po operacji? i gdzie Pani robiła tą operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabelinka
ziaja123 czy to straszne przeżycie?? ja się waham , bo chciałabym na NFZ ale nie wiem od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego lekarza polecacie Drogie Panie???jestem zdecydowana na operacje ale nie mam pojęcia jaki lekarz jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest chirurg plastyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz z jakich okolic jesteś, czy szukasz lekarza blisko czy jednak możesz przejechać pół lub całą Polskę? Napewno ktoś odpowie. A najlepiej napisz na tamtym drugim forum tam dziewczyny udzielają się cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram koleżankę wyżej - najlepiej napisać w wątku podanym przez kasiol2013 krótko najważniejsze informacje, czyli skąd jesteś, czy chcesz robić zabieg w okolicy czy gdzieś dalej i ile planujesz na to przeznaczyć... chociaż z tym ostatnim to w sumie dopiero po wywiadach przeprowadzonych przez lekarzy zaczyna się w głowie klarować jakaś odpowiednia suma - przynajmniej tak było w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, myślę o zmniejszeniu piersi ze środków nfz- mam rozmiar 80 K, 28 lat i straszne dolegliwości kręgosłupa w okolicach tak zwanego dźwigacza. Mam tylko nierozwianą wątpliwość co do przyszłego macierzyństwa. Czy będę mogła karmić po takiej operacji w przyszłości kiedy już zostanę matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

Mówi się że to dużo bardziej skomplikowany zabieg niż powiększenie. Ja sobie zmniejszyłam lewą pierś u dr Pabiańczyka w Krakowie, bo były bardzo niesymetryczne, także polecam. Natomiast mogłam oczywiśćie powiększyć prawą, ale nie chciałam żeby były jeszcze większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

SPAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółka przechodziła zabieg pomniejszania piersi w Orthosie w Komorowicach i bardzo sobie chwaliła. Ja nigdy nie miałam dużych piersi więc wiem tylko z jej opowiadań, ale mówiła mi że nie mogła normalnie spać i bardzo jej to przeszkadzało, a później doszły też bóle kręgosłupa, które były nie do wytrzymania. Teraz jak jest już po zabiegu to mi mówiła że różnica jest ogromna i że czuje się świetnie. Jjeśli byś chciała to mogę ją podpytać o różne rzeczy których nie jesteś pewna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Ja korzystałam z pomocy dr Boligłowy z Krakowa i jestem zachwycona efektami. Po latach męczarni w końcu mam mniejsze i kształtniejsze chociaż nie małe miseczki C i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

SPAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Mnie niezmiernie pomógł po wypadku dr Pabiańczyk i dzięki niemu mój nos wygląda paradoksalnie dużo lepiej niż przed 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona

Każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko, dlatego trzeba dobrze przemyśleć swoją decyzje i wybrać dobrego lekarza. Takim na pewno jest Marta Raczkowska Muraszko z Krakowa. Pomniejszałam u niej swoje piersi i teraz wyglądają świetnie. Lekarz doradził mi odpowiedni rozmiar i powiedział co robić po zabiegu, aby rekonwalescencja przebiegła w krótkim czasie. Bardzo polecam Panią doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysienka89

Na pewno w Łodzi w klinice Dermed przyjmuje doktor Żukowska, która się specjalizuje w takich zabiegach. Ja u niej akurat powiększałam piersi ale wiem, że wiele kobiet też je zmniejsza własnie u niej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

Operację pomniejszenia biustu moja siostra odbyła w Krakowie u dr Pabiańczyka i jest zachwycona - wygląda ślicznie - a przy okazji poczuła sporą ulgę. Myślę, że dobry ekspert to podstawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pomniejszałam mój biust u doktora Wacławowicza w szpitalu Orthos pod Wrocławiem. świetny specjalista i bardzo dobra opieka przed jak i po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2020 o 11:09, olamariola napisał:

Ja pomniejszałam mój biust u doktora Wacławowicza w szpitalu Orthos pod Wrocławiem. świetny specjalista i bardzo dobra opieka przed jak i po zabiegu.

I jak do tej pory się czujesz? Jak rekonwalescencja? Zadowolona jesteś? 

Ja będę przymierzam się do tematu...raz musiałam przelozyc ,gdyż zaszłam w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gonia1 napisał:

I jak do tej pory się czujesz? Jak rekonwalescencja? Zadowolona jesteś? 

Ja będę przymierzam się do tematu...raz musiałam przelozyc ,gdyż zaszłam w ciążę. 

Gonia to też młoda jestes, ile masz lat i jaki rozmiar? Zmniejszasz na NFZ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2020 o 11:09, olamariola napisał:

Ja pomniejszałam mój biust u doktora Wacławowicza w szpitalu Orthos pod Wrocławiem. świetny specjalista i bardzo dobra opieka przed jak i po zabiegu.

To chyba tylko reklama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marie3 napisał:

Gonia to też młoda jestes, ile masz lat i jaki rozmiar? Zmniejszasz na NFZ? 

Ja byłam kierowana z NFZ na Linkleya w Warszawie. 38lat 😉 już nie taka  młoda:) Noszę 85i czasem j. To zależy od  rodzaju biustonosza. A piersi zawsze mialam duże. Nigdy nie miałam problemów z akceptacją ich jednak zdrowie i kręgosłup dają o sobie znać. I muszę to zrobić dla zdrowia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gonia1 napisał:

Ja byłam kierowana z NFZ na Linkleya w Warszawie. 38lat 😉 już nie taka  młoda:) Noszę 85i czasem j. To zależy od  rodzaju biustonosza. A piersi zawsze mialam duże. Nigdy nie miałam problemów z akceptacją ich jednak zdrowie i kręgosłup dają o sobie znać. I muszę to zrobić dla zdrowia. 

Ja mam 75 F i też czuje kregoslup i plecy, nie jestem niska ale mam drobna budowę jak na mój wzrost, wąskie biodra a biust za duży do sylwetki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dostanę na NFZ bo rozmiar nie jest taki duży ani nie obwisłe piersi, mam jednak skoliozę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marie3 napisał:

Ja mam 75 F i też czuje kregoslup i plecy, nie jestem niska ale mam drobna budowę jak na mój wzrost, wąskie biodra a biust za duży do sylwetki 

Ja jestem niska, szczupła "byłam" ale  nie ma to dla mnie żadnej różnicy. Plecy  i ramiona bolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×