Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shyyy

Zapytać sąsiada czy właściciela mieszkania?

Polecane posty

Gość shyyy

Cześć. Wiem, że to głupie pytanie, ale nie wiem jak lepiej zrobić :P Otóż wynajmuję już od kilku lat kawalerkę, ale że do niedawna często jeździłam do domu rodzinnego to nigdy nie potrzebowałam korzystać ze skrzynki na listy (wszystko zamawiałam do domu). Teraz własnie potrzebuję skorzystać i nie wiem jak się do niej dostać, ja kluczyka nie mam. Powiedzcie czy lepiej zapytać o to właścicieli mieszkania czy sąsiada (też wynajmuje od nich kawalerkę tak samo jak pozostali sąsiedzi i mamy wszyscy wspólną skrzynkę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s89
Właściciela🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskotek na plotek i mruga
wszystkie sprawy zalatwia sie z włascicielami chyba ze wolisz głuchy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyyy
Aha, dobra dzięki. Od początku myślałam o właścicielach, ale później pomyślałam, że może takie drobnostki to juz lepiej miedzy sobą załatwiać (w sensie, że z sasiadami). Chyba nawet wolę do właścicieli, bo do sasiada się wstydzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyyy
To nie jest skrzynka właściciela :P Właściciele mieszkają w domu obok i mają własną skrzynkę. My mamy osobną, wspólna dla wszystkich wynajmujących u nich mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyyy
Ale my mamy tą skrzynkę do naszej dyspozycji. Po to nam ją założyli. Tyle akurat wiem. Wszyscy normalnie z niej korzystają, ale nie wiem czy jest do niej jakiś wspólny kluczyk czy każdy sobie dorobił własny i muszę o to zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×