Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

czy to normalne?

Polecane posty

Jak uważacie, czy chłopak, który ma 28 lat i nigdy nie miał dziewczyny, nie spotykał się, nie uprawiał seksu, jest normalny, czy to jakieś odchylenie? ( mój przypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tu
nie spotykał się - tylko to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tu
nie podobaja ci sie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellamia
A CZEMU SIE NIE SPOTYKALES....MOZE MASZ INNE UPODOBANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
zaraz Cię tu zjadą, że jesteś nienormalny ale tak już serio to nie spotykałeś się bo nie chciałeś, jesteś introwertykiem, nieśmiały, aspołeczny, zbyt zajęty pracą, nauką czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie jestem innej orientacji 2. raczej jestem introwertykiem, pewnie trochę aspołeczny, ale nie do końca. Lubię być sam, ale ostatnio coraz częściej mnie to męczy i chciałbym spróbować, jak to jest z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
chcesz tutaj poznać jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
normą jest to co robi większość, czyli poznaje spotyka się z dziewczynami troszkę wcześniej niż Ty zamierzasz ale ja np. nie widzę w Twoim postępowaniu niczego nienormalnego taki był Twój wybór, bylo Ci dobrze bez dziewczyny, teraz postanowiłes to zmienić bo chcesz i tylko to się liczy, nie patrz na opinię innych, żyj tak jak Ty chcesz, nikomu nie robiłeś krzywdy tym, że nie miałeś dotąd dziewczyny jedni zaczynają wcześniej drudzy później i tyle powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko, że łatwiej jest poznać kogoś jak się ma 16-20 lat ,a teraz trudniej. Nie bardzo nawet wiem, jak zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×