Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w poszukiwaniu obrączek

Jakiej szerokości tradycyjna obrączka? 4mm czy 5mm?

Polecane posty

Gość w poszukiwaniu obrączek

Jaką szerokość wybrać? To mają być klasyczne złote obrączki. Jeszcze jedo pytanie. Czy ktoś słyszał może jakieś opinie na temat firmy jubilerskiej Taxor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zabrzmi dziwnie ale co to za różnica czy są 4 czy 5 mm? Najważniejsze aby się Wam podobały a ten 1 mm to chyba nie jest najważniejszy w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poszukiwaniu obrączek
może nie jest do duża różnica, ale zastanawiam się właśnie nad 4mm obrączką i trochę się martwię czy nie będzie to wyglądać jakbym oszczędzała na złocie ....nie wiem jaki jest wymiar standardowej obrączki. Chcemy mieć takie klasyczne, ponadczasowe obrączki, proste, złote bez udziwnień i nie wiem w jakiej powinny być szerokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia na temat obrączek
My kupiliśmy obrączki 5 mm. A firmę Taxor polecam. Dobre ceny, super obsługa, jakość pierwsza klasa, certyfikaty. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pautulinka
kuocie takie jakie wam do palcow pasuja. ja mam 3,5mm a moj maz 4,5 bo tak nam do palcow pasowalo. ja mam bardzo drobne, a dla niego 3,5 mm by wygladala bardzo biednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poszukiwaniu obrączek
no właśnie też zastanawiałam się nad opcją dla mnie 4mm, a dla narzeczonego 4,5mm ...4mm przy większym rozmiarze faktycznie może być "biedna" a różnica 0,5mm nie spowoduje, że będziemy mieli różnie wyglądające obrączki ja mam rozmiar 11 a narzeczony 27 pautulinka a czy ten 1mm nie powoduje że wyglądają trochę jak "nie do pary"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardem (najczęściej kupowane) są obrączki 5 mm, ale czy to istotne? ważne jest jaka Wam lepiej leży na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOLDYARD
Facet małe łapy to 4mm kobieta 3mm jeśli ktoś ma większe to 1mm więcej.Duża obrączka mowa o 6-7mm na małej rączce wygląda festyniarsko.Jeśli ktoś myśli że kupując wąską obrączkę będzie spostrzegany jako skąpiec to jest zwyczajnym niedorozwojem. Dodam że próba 585 jest optymalna bo po za tym że się rysuje to w zasadzie się nie ściera. Przy wyższych próbach po latach będzie ubywać złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam obrączki 8 mm i 6,5 mm (takie mamy) płaskie, klasyczne, fazowane z soczewką w środku (złoto żółte) i tylko żałujemy że nie z pięknego różowego złota, nie mylić z czerwonym.. Bardzo fajnie i efektownie (taka piękna klasyka która zawsze będzie na topie...) wyglądają i też dobrze się noszą a dzięki soczewce są wygodne! Wykonane były w Krakowie przy ul. Długiej w Pracowni Złotniczej Pana PUDEŁKO. Polecam tego jubilera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×