Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

I o to,, nie tylko" mi chodzi Stokrotko😘. Smak nocy,smak dnia,wszystkie tak samo smakowite,bo obydwa smaki smakują Tobą❤️Tak uwielbiam pachnieć również Tobą😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie :) nie drocz sie, przecież wiesz :p wszystkie smaki posmakowalismy ostry, kwaśny, gorzki ale ten ktory najbardziej zostal w pamieci to słodki 👄 Tygrysku Ty jestes mną otulony nie tylko zapachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ten słodki najbardziej mi smakuje😘. Uwielbiam go czuć na ustach,języku,rozsmarowywać po podniebieniu.To nasz smak.Twój smak😘Najdroższy.I wiesz, że nie droczę się:) Tak,jestem Tobą na zawsze naznaczony Kochanie❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naznaczeni swym smakie, ale i czyms twarlszym co jest w sercu ❤️ znam Twoj smak na pamiec Twoj dzwiek głosu kazdy dotyk, ktory znaczysz moją skóre ;) Kochanie wtulam sie w Ciebie do snu i zasypiam z usmiechem na ustach 👄 dobranoc obudz mnie szeptem ja tule Cie mowiąc Kocham Cie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,czymś trwalszym niż smak Kochanie❤️ tak,to wyryte jest w sercu,to jest najtrwalsze😘 Znasz mnie na pamięć i ja znam Ciebie .Daliśmy się sobie poznać.To nasze dary dla siebie❤️.Otulam Cię ramionami, dotykam Twej skóry.Całuję nagie ramionko.Dobranoc Stokrotko😘 Kocham Cię❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości; długo tu tak będziecie jeszcze słodko pierdzieć? Powtarzacie się i strasznie to mdłe:o jakiś niedymany cwel i cnotka niewydymka. Muszę was rozczarować bo jesteście obłąkani i w amoku. Takie pianie z zachwytu szybko się kończy nie trwa wiecznie, dlaczego? Bo dzisiaj miłość to bzdura, istnieje tylko w filmach i tanich lekturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..Dla Ciebie mój szept gdy budzi się dzień Dla Ciebie mój smutek zatrzymaj się więc Przez moment chce mieć Cie tylko dla siebie I tak zaraz świat zapyta o Ciebie Dla Ciebie mój szept gdy budzi się dzień Dla Ciebie to szczęście zatrzymaj się więc Przez moment chce mieć Cie tylko dla siebie I tak zaraz świat zapyta o Ciebie Zamknij oczy i pomyśl że jesteśmy sami tu nic nie liczy się.."❤️ choć to nie moje slowa, są tak adekwatne do moich mysli, do mnie DLA CIEBIE 👄 http://www.youtoube.com/watch?v=SK2cJm3UOL0 dobranoc Kochanie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku Mój😘choćby cały świat mnie pytał się o mnie to jestem tu i tylko dla Ciebie.Zatrzymam to szczęście dla nas Kochanie,dla NAS tylko. Kocham Cię Skarbie Kochany❤️ i tęsknię,tęśknię za Tobą i Twoim głosem,choć wiem ,że jesteś,tak blisko,bo w sercu❤️Przytul się Kochanie i uśmiechnij.Jestem i będę na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiecham sie Skarbie :) uśmiecham bo serce jest spokojne choc teskni, wiem ze jestes Kocham Cie 👄 wtulona w Ciebie znikamy pośrod nocy razem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulam Cię,i wiesz jak;)Wtuleni tak zaśniemy Kochanie.Spokojni:) Kocham Cię Stokrotko😘. Kocham wciąż większą Miłością❤️ Jesteś częścią mnie Kochanie. Częścią mego serca. Dobranoc Stokrotko😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cicho.. Tak spokojnie.. Noc tak cicho.. Tak pusto, bez Ciebie ❤️ tak spokojnie gdy sercem wiem, ze jestes dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie😘Stokrotko Najmilsza.Jestem .Jestem sercem,duszą i ciałem przy Tobie.Bo Kocham.Kocham Cię Kwiatku Najmilszy😘 Dzisiaj na trawniku ,na spacerze widziałem malutkie nieśmiałe Stokrotki;) i myślami biegłem do Ciebie😘Tak zatęskniłem,choć wiem ,że jesteś blisko.Jutro znów wpadniemy sobie w ramiona,lecz dzisiaj jeszcze utulę Cię do snu,całując oczy i główkę i tuląc Cię do siebie całuję ramionko.Kocham Cię Stokrotko😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona łąką szumi kladąc trawe pod dotykiem wiatru. Nieboskłon pokryty granatem, uwidacznia swe piekno wsrod tysiąca diamentow. Dobranoc usmiech zamienia sie w spokojny sen czekanie w tesknote az zloty swit przebudzi znow do życia 👄 spij słodko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochanie😘. Tulę Cię do siebie Stokrotko delikatna.Całuję Cię Moja Miłości Jedyna.Śpij słodko otulona Miłością.Moją Miłością ❤️. Obudzimy się wtuleni w siebie by razem rozpocząć nowy dzień.Nasz dzień.😘Jestem przy Tobie.Zawsze.❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrano Stokroteczko Kochana❤️Wtulam się w Ciebie i tak bardzo tęsknię już za jutrem bym Cię usłyszeć i to Twoje poranne mruczenie😘 Kocham Cię ❤️rozpamiętując wszystko co było dzisiaj .Tak bardzo Cię pragnę,tak bardzo Kocham❤️przepełniasz moje myśli i serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamrucze Ci i do snu :) tak jak lubisz a jutro tym mruczeniem Cie obudze 👄 jak szybciej zasniemy wtedy tesknota przerodzi sie w marzenia, a swit przyjdzie szybciej spelniając je ❤️ dobranoc Kochanie wtulony we mnie wsluchany w serce me przepelnione Tobą i w jego szept Kocham Cie Tygrysku ❤️ ładna stokrotka zakwitla w Tobie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Skarbie :) i czuje 👄 czekalismy na siebie i zawsze juz bedziemy czekac, ale juz tylko na kolejne dni razem :) zabieram Cie z sobą otulając miekkoscią poscieli ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty ją posiałaś ,tę Stokrotkę Kochanie,a ja ją będę wciąż podlewał i pielęgnował w sobie:). Ona nigdy nie zwiędnie i pozostanie w mym sercu na zawsze.Bo kocham Cię Stokrotko i wyryłaś w mym sercu niezatarty ślad😘 Zaśniemy wtuleni,czekając na świt z utęsknieniem,bym mógł Cię znowu całować i pieścić❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przy Tobie,wtulony w Ciebie,czując delikatność Twej skóry.Jej aksamit i zapach. Zawsze będę na Ciebie czekać i wyglądać poprzesz kolejne dni,miesiące,lata.Warto było czekać,warto jest czekać na Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zasiałam 🌼 Ty sprawiasz, że rozkwita kazdego dnia :) tak, warto było czekac warto być Kochac Cie ❤️ spij słodko zbudz swit dla nas 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×