Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jasmine.88.

Wyjazd do Afryki i miłość do Muzułmanina.

Polecane posty

Mikołaj. "I nikt nikogo nie zabija, za ślub z nie- mzuzułmaninem. Nie jest to mile widziane ale bez przesady." ­ Jasne, że nie zabija się każdej takiej 'wyzwolonej' Muzułmanki, ale nie pisz bredni, że takie zjawisko w ogóle nie ma miejsca, bo takie rzeczy się zdarzają i to nie tylko w Arabii Saudyjskiej ale i w Europie jak i Ameryce. ­ http://atlasshrugs2000.typepad.com/honor_killings/ ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko Nie czytaj idiotycznych wpisow Ja mam meza muzulmanina i jest najlepszym facetem pod sloncem Zycze powodzenia i szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
Jasmine.88 Kochana nie przrzejmuj sie tym co ludzie mowia, bo oni nigdy nie zaakceptuja twojego zwiazku. Polska natura jest taka ze marudza,na innych, zazdroscza wrecz ze innym sie udaje a im nie. Ja sama jestem w związku z Muzulmaninem z Indii i jestem baaaaardzo szczesliwa. Tylko wszystko zalerzy od tego jakie ty masz pojecie na temat Islamu, bo to jest bardzo szeroki temat. Oczywiscie wiekszosc Polek ktore wiaza sie z ta religia zle sie konczy, placzem i tymi roznymi historiami. Ale dlaczego tak jest? Bo maja zielone pojecie o meza Religii i o tym jak wszystko wyglada. Mysla ze zlapaly pana boga za piety bo ON ma wszystko. Nie tak nie jest. Ja sama mieszkam w Anglii i sama zamierzam wkrotce zmienic swoja wiare na Islam, i nie nie robię tego dla partnera tylko dla mojej wiary i drogi zyciowej. Wiec jesli chcesz sie nim zwiazac sama dowiedz sie wszystkiego na ten temat. On Cie powinen wspierac w zdobywaniu wiedzy, tylko jesli tak nie bedzie, ze bedzie ci mowil ze nie ma takiej potrzeby to znaczy ze jest cos nie tak. Pewnie sie zaraz posypia komentarze ze puszczam sie z ciapatym, ze desperatka ktorej nikt nie chce etc etc tak tak pogadajcie sobie mnie to akurat nie rusze :D:D:D Typowy Polak bedzie takie smieszne rzeczy pisal. Pozdrawiam i jeszcze raz nie przejmuj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Śmieszą mnie ludzie, którzy całą swoją wiedzę o danej kulturze czerpią z Internetu, a jeśli czegoś tam nie znajdą to dla nich nie istnieje. Są żałośni i tyle. Jasne zdarzają się takie sytuacje, tak jal u nas zdarzają się sytuacje mordowania własnych dzieci np. Katarzyna Waśniewska, ostatnio w Żyrardowie facetowi pod dyskoteką banda kretynów okaleczyła obcinając dłoń i okaleczając nogę. W Krakowie znowu odrąbano mężczyźnie rękę maczetą.A ile jest gwałtów w Polsce? Zabójstw?Torturowania ludzi i ziwerząt? Takie sytuacje zdarzają się w KAŻDYM kraju, więc nie pieprz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azuka89- Nie jestem Polakiem, jestem Niemcem. Widzę że masz w życiu kurewną ambicję, nie ma to jak być workiem na spermę dla ciapka... To już nasze pra-pra babcie miały większe ambicje w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj.- Różnica polega na tym, że u nas bicie kobiet i poniżanie ich to patologia a także przestępstwo, stanowi to umałek procenta i jest społecznie potępianie, a w islamie bicie kobiet to ich kultura, tam trzeba poniżać kobiety bo tak im kultura nakazuje, nie bicie kobiet i dawanie kobietą wolność jest potępianie społecznie i uznane za patologię, bo mąż "nie dba" o rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
Bezimienne Wzgorze- Niemcy nie lepsi pod tym wzgledem.... Tak sie sklada ze wierny i pozadny Muzulmanin czeka z sexem do slubu. Ale co ty mozesz wiedziec o Islamie jak przypuszczam nawet w zyciu koranu nie widziales a o czytaniu nie wspomne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Bezimienne wzgórze Nieprawda w Koranie napisane jest, że mężczyzna ma dbać o żony i dzieci i spełniać wszystkie ich potrzeby. W Islamie bicie kobiet to też patologia. A skoro jesteś Niemcem to nie wypowiadaj się na tematy Polaków. Więcej Niemcy wyrządzili krzywd Polakom, niż Muzułmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj, to czemu pier­dolisz, że takie rzeczy się nie zdarzają i Muzułmanie 'przymykają na to oko'? Poza tym piszesz o sytuacjach w Polsce, a gdzie u nas są honorowe morderstwa i rytualne gwałty? Twoje argumenty są naprawdę denne i słabiutkie. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj.- Dziś polska w większości leży na terenach Niemieckich, wiec stul pysk lewaku. Co do krzywd to polacy sami sobie winni, Hitler chciał sojuszu i wspólnego ataku na ZSRR, polacy woleli Francję i Anglię, wiec kto jest winny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azuka89- Jak by cię Anglik chciał, to byś na mszę dała, no ale Angliki mają gdzieś polki, wiec zostały wam ciapaci, których z koleii Angielki się nie tykają , bo dla Angielki to poniżenie, ale widać że polka to byle gównem się zadowoli, jak to mówią bezdomni: jak nie ma się na jedzenie, to trzeba w śmietniku poszukać. Jak ciebie nie chciał Polak ani Anglik, to zadowoliłaś się odpadkiem społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
Mikolaj brawa dla ciebie. masz swieta racje co tego. Koran nie mowi ze kobiety bic trzeba i nie szanowac. Wrecz Przeciwnie status kobiety w Islamie jest wysoko postawiony. Np. Oczywiscie facet moze wziac druga zone ale tylko wtedy jesli Pierwsza wyrazi zgode, a do tego jesli pierwsza nie moze mu np. dac dzieci. A co najwazniejsze musi miec pieniadze na to zeby je utrzymac i dzielic czas dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
Bezimienne wzgorze. Tak sie sklada ze mam za soba 2 zwiazki z polakami i dziekuje wiecej nie chce. Pierwszy cpal, balowal i reszte mial w dup,ie. Drugi zwistny zazdrosny, gdyby mogl przykol by mnie do kaloryfera.... Angielki sie nie wiaza? hahahahahah czlowieku rozbawiasz mnie :D:D dawno sie tak nie usmialam :D Znam wiele Angielek w zwiazku z muzulmaninem i sa bardzo szczesliwe. No ale po co ciagnac glupia dyskusje, glupiemu i tak sie nie wytluamczy a do jego poziomu sie zniżać nie ma co bo sie zniszczy doswiadczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azuka, nie zgodzę się z tobą. Moja kuzynka związała się z muzułmaninem, ale nie była zielona w "te kwiatki". Czytała Koran (ja zresztą również), znała środowisko polskich muzułmanów, znała muzułmanów spoza granic Polski. Niestety jej mąż okazał się takim typem spod ciemnej gwiazdy, o jakich się słyszy w radio czy widzi w tv. To nie od wiedzy na temat Koranu zależy szczęście kobiety wchodzącej w związek z muzułmaninem, ale od samego człowieka, od wychowania, kultury, wartości, jakie wyznaje. I nie jest prawdą, ze porządny muzułmanin czeka z sexem do ślubu. On zaczeka z sexem, ale z muzułmanką. Kobiety innych wyznań nie mają dla nich żadnej wartości a zatem nie obowiązują ich żadne zakazy i nakazy zawarte w Koranie. Dupczą na prawo i lewo, jak się tylko da. Po drugie: alkohol. W kraju nie wypiją ani procenta, ale po za jego granicami... Porozmawiaj z żołnierzami-muzułmanami, którzy wyrwali się z ojczyzny i zakosztowali Zachodu. xxx Azuka, STRASZNIE generalizujesz i wykazujesz się brakiem wiedzy. OGROMNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienne wzgórze "no ale Angliki mają gdzieś polki" ­ Niestety ale się mylisz, znam pary Polka + Anglik i mają się dobrze, powiem więcej - Anglicy stawali na głowie by się takiej Polce przypodobać, więc nie stosuj takich ogólników, jeszcze w stronę swoich rodaczek. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azuka89- Religia a kultura to dwie różne sprawy.... Al kaida też zna Koran i podobno przestrzega Koranu. Wiec tak samo araby stosują koran co do swojego życia i pozycji w rodzinie. Jak dostaniesz wpierdol to zrozumiesz, ale wtedy będzie za późno. Ona mówiła tak jak ty, myślisz że jesteś mądrzejsza od niej: http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/383664,pakistanczyk-pchnal-nozem-zone-lodzianka-osierocila-czworo,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak sie sklada ze mam za soba 2 zwiazki z polakami i dziekuje wiecej nie chce" xxx Widocznie przyciągasz takich ludzi. Ja mam za sobą nieudane małżeństwo a teraz jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem. Obaj są Polakami Fifty-fifty, jak mówią. xxx " Znam wiele Angielek w zwiazku z muzulmaninem i sa bardzo szczesliwe." xxx Ja też znam wiele Angielek, które są w związkach z muzułmanami. Są to kobiety bardzo nieszczęśliwe, zepchnięte na margines, zaszczute. Natomiast nie znam żadnej Irlandki, która jest w związku z muzułmaninem czy Hindusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttuuuttttuuuu
Autorko, czy mogłabyś skontaktować się ze mną mailowo? Studiuję medycynę, bardzo zaciekawiły mnie te praktyki, o których wspomniałaś. Jeśli możesz, to napisz do mnie: magda.lena.xx@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biełyje Rozy, dokładnie tak. Anglicy lubią towarzystwo Polek. Są wobec nich/nas szarmanccy, kulturalni. Często popisują się polskimi słówkami, choć mają one niewiele wspólnego z elegancją :D Cóż, wulgaryzmów innych krajów najszybciej człowiek się uczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azuka89 "Tak sie sklada ze mam za soba 2 zwiazki z polakami i dziekuje wiecej nie chce. Pierwszy cpal, balowal i reszte mial w dup,ie. Drugi zwistny zazdrosny, gdyby mogl przykol by mnie do kaloryfera...." ­ To po co brałaś sobie za partnerów zawistnych ćpunów? ­ I lepiej weź słownik do ręki, 'przykół', o Matko... ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy- Jak ładna polka to wiadomo że ma branie, ale są też brzydkie polki, te to jedynie islamiści chcą, oni zazwyczaj ruchają kozy, wiec dla nich żywa kobieta to rarytas. Co do mnie, to jestem Niemcem, wiec nie sa to moje rodaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka, Anglicy są dobrzy, ale Irlandczycy czy Szkoci to już w ogóle miód na moje serce. :) I generalnie lubię wyspiarzy, bardzo pozytywni ludzie. :) ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmienia to faktu, że Polki bywają zlewem na spermę muzułmanów. Często muzułmanin chce się przydobać Polce, byle wsadzić jej chuja w cipę. A plany ślubne mają wobec kobiet muzułmańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to prawda :) Irlandczycy są bardzo pozytywni, uśmiechnięci i na luzie. Za każdym razem, kiedy przylatuję na Wyspy, czuję się, jak w domu. Chyba Miłosierna Pani Bóg w zadośćuczynieniu za wieczne chmury i deszcze dała im te pogodne charaktery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Zarówno Hitler jak i Stalin budowali socjalzm. Ze wszech miar polityka gospodarcza III Rzeszy była socjalistyczna:D Hitler chciał sojuszu? Buahahahahahahahahahah Sojusznicy III Rzeszy (de facto satelici) niekoniecznie mieli różowe życie. Rumunia na przykład została zmuszona do oddania Besarabii i części Siedmiogrodu, a przecież miała strategiczne znaczenie ze względu na złoża ropy. Wszelkie próby porzucenia "sojuszu" kończyły się niemiecką interwencją. Na pewno nie wyszlibyśmy na plus. Jeżeli alianci w takim układzie wygrali by wojnę, nie mielibyśmy dzisiaj żadnej moralnej podstawy by protestować przeciwko "polskim obozom śmierci" Co więcej Adolf uważał Polaków za gówno, z resztą jak wszystkich Słowian. Taka była ideologia nazizmu której Hitler hołdował z całą mocą. O jakim sojuszu można mówić z takim bydlakiem? Także wypieprzaj z Polski Neonazisto, bo żaden szanujący sie Polak nie życzy sobię panoszenia się niemieckich faszystów po naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienne wzgórze, przecież masz polskie obywatelstwo, więc jaki z Ciebie Niemiec? Ja wiem, że Ślązacy często nie czują jedności narodowej z Polakami ale bez przesady. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co więcej Adolf uważał Polaków za gówno, z resztą jak wszystkich Słowian." xxx To akurat jest nieprawda. Hitler cenił Polaków, odwagę i brawurę. Nazywał nas najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie. xxx Nie wal ściem, tylko poczytaj coś więcej, niż pisemka propagandowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×