Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jasmine.88.

Wyjazd do Afryki i miłość do Muzułmanina.

Polecane posty

Gość Mikołaj.
Damascenka Tak Anglicy bardzo lubią Polki :), pewnie dlatego że wiele z nich ma taką a nie inną opinie za granicą. Nie oszukujmy się, tak bez hipokryzji Polki są uważane za łatwe na zachodzie- nie uwlaczając tutaj nikomu, bo nie wszystkie takie są. Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest z muzułmaninem, hindusem, katolikiem, ateistą czy Bóg jeden wie z kim:) To nie mój i nie wasz biznes. JA tam do Muzułmanów nic nie mam, a prwda taka że większość osób wyzywajaca tutaj muzułmanów, w żadnym kraju Islamu nie była:) Dlatego boldupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hitler był pragmatyczny. Kim są Słowacy wobec Polaków? Mały kraik góralów, gdzie inteligencja i szlachta była węgierska, zaś mieszczaństwo niemieckie, który gówno osiągnął i bez Czechów byliby jakąś autonomią węgierską. Dlaczego cenił ich wyżej ponad Polaków? Bo byli sojusznikami, a Polacy wrogami. Polska ze swoim potencjałem (głównie ludzkim, po troszkę i uzbroejeniem) byłaby doskonałym sojusznikiem (wrogość dla ZSRR) dla Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzysz, Mikołaj. Gdybyś nic do tego nie miał , nie interesowałby cię ten temat :) Mnie on interesuje choćby ze względów rodzinnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
Damascenka- Oczywiscie wszystko zalerzy od czlowieka , wychowania i kultury. Tak jak w Polsce. Mowisz ze Brakiem wiedzy? no skoro tak uwazasz. to ok. Mowisz ze z sexem czekaja do slubu tylko z muzulamnka? Wybacz ale sie nie zgodze bo ja jakos nie jestem muzulmanka, jeszcze, a moj partner mimo ze jestesmy dlugo ze soba to nie wpakowal mi sie do lozka. I nie, nie bzyka na prawo i lewo. Co do alkocholu, oczywiscie zakazny owodz smakuje najlepiej, jak kazdemu czego nie moze w swoim kraju to robi to gdzie indziej np. Holandia i narkotyki.] 4:28Bóg chce wam przynieść ulgę, bo człowiek został stworzony słabym. Och zaczyna sie zwracanie uwagi na to jak sie slowa napisze :) yayyy czekalam na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na postawę muzułmanów wystarczy ocenić gwizdy na stadionie we Francji w meczu Francja-Tunezja i rozpierdalanie aut w nocy, gdy coś się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
"To akurat jest nieprawda. Hitler cenił Polaków, odwagę i brawurę. Nazywał nas najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie." Tak oj tak Adolf bardzo cenił Polaków, dlatego uczynił ich niewolnikami pracującymi u Niemców i poddawał ich eksterminacji w obozach koncentracyjnych. Władze III Rzeszy wywiozły do Niemiec i krajów przez nią okupowanych ok. 3-3,5 miliona obywateli polskich, z czego setki tysięcy trafiało do niemieckich obozów koncentracyjnych, więc co ty bredzisz IDIOTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
"Ze wgledow rodzinnych" czyt.bo kuzynka miala meza i okazal sie draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Polacy jakopierwsi przeciwstawili się totalitarnym reżimom w Europie, jako pierwsi broniliśmy wartości przed barbarzyństwem, którego symbolem stały się m.in. Dachau, Sachsenhausen, Buchenwald, Mauthausen, Flossenbrg, Ravensbruck, Stutthof, AuschwitzBirkenau, Gross-Rosen, Majdanek i inne. I za to chwała nam Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
przepraszam owoc a nie owodz. Drobny blad :D bo mnie zaraz zjedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Polska ze swoim potencjałem (głównie ludzkim, po troszkę i uzbroejeniem) byłaby doskonałym sojusznikiem (wrogość dla ZSRR) dla Hitlera." xxx Gówno prawda. Hitler planował zasymilować nas z Niemcami, jako element wartościowy rasowo. Pisał w listach, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki (jak twierdzili nazistowscy naukowcy i uczeni). Uważał nas za najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ, cytuję: "żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobili w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany". xxx "Tak oj tak Adolf bardzo cenił Polaków, dlatego uczynił ich niewolnikami pracującymi u Niemców i poddawał ich eksterminacji w obozach koncentracyjnych." xxx Hitler cenił Polaków DO CZASU, aż staliśmy się wrzodem na jego tyłku. To nie był idiota i prymityw, jakiego chce zrobić z niego "historia". Ten facet myślał, miał konkretny plan. xxx Czy ty czasem używasz tej przestrzeni między uszami, potocznie zwanej mózgiem? A może kiedy Pani Bozia rozdawała mózgi ty poszedłeś na siusiu, co? xxx Po trzecie: jeśli już, to IDIOTKO. Mamusia nie nauczyła cię rozpoznawać płci, dziecko? Biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybacz ale sie nie zgodze bo ja jakos nie jestem muzulmanka, jeszcze, a moj partner mimo ze jestesmy dlugo ze soba to nie wpakowal mi sie do lozka. I nie, nie bzyka na prawo i lewo." xxx A wiesz, co było "przed tobą"? Słowo przeciw słowu. xxx ""Ze wgledow rodzinnych" czyt.bo kuzynka miala meza i okazal sie draniem" xxx A ty nie chcesz Polaka, bo trafiłaś na drani. Jakie to proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj. "Nie oszukujmy się, tak bez hipokryzji Polki są uważane za łatwe na zachodzie" ­ Są za takie uważane ale tylko w oczach zakompleksionych polaczków. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Damscenka- człowieku nie ośmieszaj się, tak Adolf cenił sobie Polaków. Szczególnie interesująco wyglądała niemiecka propozycja "przebudowy" naszej stolicy, która była "źródłem wszelkiego zła i największego oporu". Zachęcam do poszukania informacji o Planie Pabsta. Ciesze, ze postapilismy tak a nie inaczej. nie przylaczylismy sie do 'zlej strony mocy', pozostalismy nieugieci, wierni swoim idealom, ale nie sprzedalismy sie jak tania dziwka. Ty najwidoczniej myślisz jak typowa dziwka, sprzedałabyś własny kraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
"Są za takie uważane ale tylko w oczach zakompleksionych polaczków." Nie są za takie uważane, a Polacy za roboli. Taka prawda, bez hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
Co bylo przedemna to ja bardzo dobrze wiem :)Ale tobie nic do tego akurat. Autorko Mam nadzieje ze tobie sie Ulozy w zyciu. InshaAllah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Damscenka Hitler napisał książkę "Mein Kampf", w której dzielił ludzi na trzy grupy; aryjczyków, żydów i słowian. Aryjczycy był to "naród wybrany", pod każdym względem najlepszy. W pierwszym rzędzie Hitler zaliczył do Niemców, ale również francuzów. Żydzi - podludzie, należy ich całkowicie zlikwidować... Słowianie - Polacy, Rosjanie. Mieli umieć liczyć do stu i umieć się podpisać... A co do współpracy Polski z Niemcami, to Niemcy wysunęli żądania, na które żaden suwerenny kraj by się nie zgodził np. zbudowanie przez Polskę eksterytorialnych (po kontrolą Niemców) autostrad do Prus. Jeśli byś uważala na lekcjach, to może pamiętalibyś o ministrze spraw zagranicznych II RP Józefie Becku i jego wystąpieniu... Zachęcam sięgnąć po podręczniki (chyba 3 gim) i poczytać trochę o nim, a nie gadać takie bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biełyje Rozy :) Tak. W oczach zakompleksionych polaczków, którzy nie umieją wyjść po za schematy, którzy żyją przeszłością i nie mają nic więcej, prócz nienawiści, pogardy i samotności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azuka, słonko :) Strasznie infantylne z ciebie stworzenie :) Muszę wyprowadzić cię z błędu: ty mnie nic nie obchodzisz :) Ani twój muzułmanin. Ani wasza przeszłość - pościelowa czy też nie :) Serio, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Damscenka, widzisz ty nawet nie potrafisz się do tego merytorycznie odnieść, tylko kwitujesz to frazesami "łyknij coś na uspokojenie":D. Ale czego można się spodziewać po osobie, która pisze że Adolf cenił Polaków:) Tak bardzo ich cenił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka, a takie Brytyjki czy Irlandki często lubią zaliczać jakieś jednorazowe przygody i to też niekoniecznie ze swoimi rodakami, ale nigdy z ust ich mężczyzn nie usłyszałam złego słowa na ich temat, może dlatego, że ich rodacy również często wchodzą w romanse/związki/małżeństwa mieszane i jest fair, a niestety polaczki nie są łakomym kąskiem dla kobiet z zachodu, a przecież w jakiś sposób muszą odreagować swoją frustrację, więc czepiają się swoich kobiet, które nie mają problemów w kontaktach międzynarodowych. :D ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat islamu sie nie wypowiadam bo sie na tym nie znam, tyle co z ogolnych informacji. Wiec jezeli czegos nie wiem to sie nie madrze. Damascenka ma racje co do Hitlera. Znam ten temat od podszewki, od rodowitych niemcow ktorzy przezyli wojne i nie maja juz nic do stracenia opowiadajac historie swojego kraju, tym bardziej stojac na tzw. grobem. Mieszkam tu i pracuje od wielu lat. Pierwsze kroki stawialam jako opiekun medyczny, wiec logiczne jest ze pracowalam z osobami starszymi. Zawsze przy blizszym poznaniu rozmowa mimo woli schodzila na tory drugiej wojny swiatowej i tego co sie dzialo przed. Zadawalam pytania, dlaczego, co z czego wynikalo, bo ta tematyka interesowalo mnie juz jako nastolatka. Nigdy nie przypuszczalam ze tu bede, ale jestem i wiem jak wygladala historia, nie tylko z opowiadan ludzi ale takze z fachowej literatury, nie tej komunistycznej. Potwierdzam to co napisala Damscenka to prawda. Hitler potem zemscil sie okrutnie na polakach gdy nic nie wyszlo z jego planow, a to wiedza juz wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
zine i damascenka - to jest po prostu żałosne. Polacy placza jakim to jestesmy skrzywdzonym narodem, a przy tym wspanialym i honorowym, a starczy ze przeczytali, jak to niby Hitler chwalil Polakow i juz by mu na kolanka wskakiwali i do spolki wyrzneli w pien chocby i pol Europy... Taki to honor... Zaczynam sie obawiac, ze poprzednie pokolenia jednak ginely na darmo, skoro ich potomkowie dzis mysla w ten sposob. Zaraz wyjdzie na to, że Hitler był dobrym człowiekiem bo stwierdził kilka pozytywnych rzeczy o Polakach. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Damscenka, widzisz ty nawet nie potrafisz się do tego merytorycznie odnieść, tylko kwitujesz to frazesami "łyknij coś na uspokojenie" xxx Bardzo chętnie porozmawiałabym z kimś na poziomie. Ty zioniesz wręcz agresją, siłowymi argumentami, starasz się mnie obrazić (sorry, za wysokie progi na twoje nogi). Nie jesteś odpowiednim partnerem do dyskusji. Może za kilka lat, jak ci hormony przestaną walić na dekiel :) MOŻE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim napisalam swoj post, juz pojawilo sie wiele innych negujacych slowa Damscenki a przy okazji i moje. Jedno jest pewne na tym forum nie mozna w sposob merytoryczny dyskutowac, zawsze schodzi na tzw" psy" a szkoda. Zycze wszystkim owocnej dyskusji. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zine, o to mi właśnie chodziło :) Od wielu lat interesuję się II wojną światową, ale od tej drugiej strony. Od Rosjan, Aliantów i Polaków historię znam (moja ciotka była królikiem doświadczalnym dr Mengele). Historia Zakonu Trupiej Czaszki i samego Adolfa Hitlera jest znacznie ciekawsza, kiedy nie patrzy się na nią przez pryzmat krzywd (bo te były ogromne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Hitler był jednym z największych oprawców XX wieku. Ponosi odpowiedzialność za wymordowanie milionów Polaków i innych narodowości a Wy się chcecie jeszcze nim podbudowywać- jesteście żałośni. Damascenka nie masz po prostu argumentów. Ty pewnie nawet nie wiesz co to był Plan Pabsta i na czym miał polegać "sojusz" z Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biełyje Rozy, fakt :) W ogóle Irlandczycy są tolerancyjni :) Polacy... Cóż... Wszystko zależy od wychowania ;) Mój ex maż był dupkiem. Mój obecny facet - kawałem kulturalnego chłopa, z którym mogę pogadać o wszystkim, z nieziemskim sexem, z pyszną kawusią i łbem pełnym pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×