Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KCK

Co lubią mężczyźni?

Polecane posty

Gość KCK

Tak jak wyżej. Interesuje mnie to, co lubią wasi mężczyźni poza penetracją i seksem oralnym... Może macie jakieś ciekawe chwyty, które go podniecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzonkos
Czasem jednak są tacy co bardziej ważne jest im co dają, aniżeli biorą. Dla mnie to ważniejsze.Uwielbiam pieści w każdy sposób. A co sam lubię? Normalne rzeczy: oral, anal, masaż (robimy to sobie nawzajem, mamy profi stół do masażu, po to kupiony). Rzecz w zaangażowaniu, pomysłowości i otwartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schabowe i pol litra, albo lepiej litr , zreszta i tak zabraknie echhh chyba za stary jestem, albo dzieci teraz durniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie samochody, fajne ksiazki, czytac rozne ciekawe sprawozdania, badania naukowe. Mam tez slabosc do szacowania masy upadlosciowej, najlepiej zlozonej z nieruchomosci komercyjnych. Podnieca mnie troche te nowe Ferrari LaFerrari, wiec jesli chcesz nakrecic swojego gacha to moze mu kup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pykpyk
popchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesio2312
Ja uwielbiam czytać przeróżne książki naukowe, ćwiczyć na siłowni i uprawiać różne sporty szczególnie sztuki walki i pływanie. A do tego lubię pomedytować i czytać poezje a od czasu do czasu pogram w jakieś gry na komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×