Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marusia94

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Marusia94

Witam. Tydzień temu kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. On doszedł we mnie. Były to dni niepłodne, 3 dni po zakończeniu krwawienia. Miesiączkę mam regularnie co 29 dni, ostatnia trwała 5 dni. 2 dni po stosunku zaczęłam częściej oddawać mocz, ale wydawało mi się, że to zapalenie pęcherza i byłam u lekarza, który przepisał mi antybiotyki. Do tego od 3 dni rano wymiotuje. Czy to możliwe, żebym była w ciąży?? Czy takie objawy pojawiają się po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia94
Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia78905
100% ciąża. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czym ci pomóc?
byłaś na tyle głupia, żeby nie użyć zabezpieczenia, a teraz biadolisz na forum, możesz byc w ciąży, ale tydzień po stosunku nie ma się ŻADNYCH objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
3 dni po okresie czyli który to był dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apudlina
100 jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia94
I po tygodniu byłyby objawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess19
Jeju nie rozumiem Was baby. bzykacie się bez zabezpieczenia, a potem piszecie na kafe i pytacie czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży.. no ludzie! paranoja. skoro nie chcesz mieć dziecka to się ZABEZPIECZAJ! a nie bzykasz się bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Z tymi dniami niepłodnymi nie byłabym tego taka pewna...W jaki sposób je wyznaczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa lat 33
Pewnie że tak, mdłości, częste oddawanie moczu, normalna ciąża. He heheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze zrobić badanie beta HCG i dowiesz się czy jesteś w ciąży to najpewniejsze badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mi chodzi o antykoncepcje-czy przestrzegałyscie tego zeby zabezpieczac sie przez pierwsze siedem dni jezeli zaczełam brac tabletki od drugiego dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARUSIA94 zrób sobie to badanie krwi HCG i dokładnie bedziesz wiedziała kosztuje około 32zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny MARUSIA94 pisze zeby jej pomoc to wystarczy napisac co ma robic a uwagi zostawcie juz dla siebie bo kiedys tez mozecie szukac pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja123321
Najprawdopodobniej nie jesteś...tydzień po stusunku nie czułabyś żadnych objawów to jest raz a 3 dni po okresie to naprawde dni nie płodne, piszesz, że okresy masz regularne, jeśli nie byłaś chora lub nie zmieniałaś otoczenia przez ostatni miesiąc to mała szansa na takie przesunięcie się owulacji...Poczekaj do dnia okresu, jeśli nie przyjdzie zrób test z moczu ale póki co nie przejmuj się bo daje 90 %, że nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
uprawiałaś sex w 8 dniu cyklu, cykle masz co 29 dni czyli 34 dniowe? NIe ma szansy na ciążę - owulacja zwykle jest +/- 14 dni przed okresem. Policz, obserwuj kiedy masz dni płodne i nie idź do łóżka bez zabezpieczenia. A objawy pojawiają się po zagnieżdżeniu się zarodka czyli dużo późnie niż tydzień po nierozważnym seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja123321
nie a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja123321
pytaj jak będe umiała to Ci odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy biorac tabletke drugiego dnia okresu trzeba koniecznie sie zabezpieczac przez kolejne siedem dni?czy wszystkie tego przestrzegałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam brac tabletki od drugiego dnia okresu moje pierwsze opakowanie a po 4 tabletce miałam współżycie bez zabezpieczenia sama uważam że zapłodnienie w tym wypadku jest mało prawdopodobne a Wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaczełam brac tabletki od drugiego dnia okresu moje pierwsze opakowanie a po 4 tabletce miałam współżycie bez zabezpieczenia sama uważam że zapłodnienie w tym wypadku jest mało prawdopodobne a Wy jak uważacie?" Tabletki zaczyna się brać od pierwszego dnia okresu i wtedy jest się zabezpieczonym od początku, lub od 5 dnia cyklu i wtedy należy zabezpieczać się np. prezerwatywą przez 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o tym że tabletki można brać od 2 dnia cyklu. Są dwie metody, opisałam je powyżej. Według mnie jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej ulotce pisze że tabletki można brać od pierwszego dnia cyklu lub od 2-5 dnia cyklu ale trzeba się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni a pani ginekolog pozwoliła mi brać tabletki od drugiego dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już sama sobie odpowiedziałaś na pytanie: "...trzeba się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni a pani ginekolog pozwoliła mi brać tabletki od drugiego dnia cyklu". Istnieje prawdopodobieństwo zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×