Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susełka_

Szukam zespołu na wesele - Poznań i okolice

Polecane posty

Gość Susełka_

Jak w temacie. Poszukuję zespołu, koniecznie chciałabym, aby to był kwintet (5 osób dla niedoinformowanych). Jestem idealistką i właśnie w ten sposób zawsze widziałam swoje wesele, a przyszły mąż dał mi w tej kwestii wolną rękę. Czy moglibyście mi pomóc? Uroczystość planujemy wyprawić w Grodzisku.

Gość Ars Band
Witam i zapraszam na naszą stronę www.arsband.pl 6 - osobowy skład ( sekstet) muzyka 100% na żywo. Bogaty i różnorodny repertuar. Kontakt 668 277 067 Pozdrawiamy Ars Band www.arsband.pl

Gość picassomgi
After Six to sześcioosobowy zespół w którym występują aż trzy dziewczyny ! Gramy w 100% na żywo wykorzystując rozbudowane instrumentarium: perkusja gitara basowa instr. klawiszowe gitara elektryczna/akustyczna saksofon głosy żeńskie Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.aftersix.pl http://www.youtube.com/watch?v=GjMdj31aluM Oczywiście zespół gwarantuje pełne prowadzenie imprezy, konferansjerkę wszystkich elementów, animacje dla gości. Standardowym elementem oferty jest profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, również efektowe, do 16 punktów świetlnych + maszyna do mgły. 667 432 553 after6@aliansconsulting.com

Gość miśś
Zapraszam na stronę www.matelband.pl W zespole półfinalistka IDOLA, członkowie grali na festiwalu w Opolu...i za granicami Polski...etc. zawodowy akustyk, Wodzirej - konferansjer - stworzy atmosferę, której goście nie zapomną! Super sprzęt - nagłośnienie, oświetlenie - wartość instalacji 250 000zł. Zapraszamy.

Gość AWART
Polecam zespół AWART. Pełna oprawa muzyczna, wszechstronny repertuar, wysoki poziom oprawy artystycznej i oczywiście dobra zabawa, 100% na żywo. Wokalistka, 3 wokalistów, gitara, saksofon, akordeon, klawisze, perkusja. Można się kontaktować pod tel.: 503 897 375 / 602 244 936 Lub pisać na mail: awart@onet.pl W razie zainteresowania prześlemy szczegółową ofertę, demo zdjęć i nagrania naszych występów.

Gość Świdurski Piotr
Witam serdecznie. Jeżeli nadal Pan/Pani szuka zespołu weselnego poniżej wklejam link do naszego krótkiego Dema które świetnie zobrazuje wszechstronność wykonywanego przez nas repertuaru. Cena za jednodniowe wesele to 2500 zł + dojazd. Zespół składa sie z wokalisty,wokalistki, gitarzysty oraz klawiszowca. numer kontaktowy Janusz Gawliczek 880 521 306 link do strony: http://www.planujemywesele.pl/28514-lenox Pozdrawiamy serdecznie !

Gość ogłaszają sie badziewiarze
ktorzy nie maja zleceń :-p

Gość rafalsay
Witam serdecznie dobry 5 osobowy zespół ? nie zaszkodzi odwiedzić strony : zespolsay.pl pozrawiam.

Gość KWINTET
Zapraszam na www.zespolkwintet.pl Termin mamy wolny, odległość nie ma znaczenia, dojedziemy

Gość gość
Witam. BENEFIS - pięcioosobowy zespół muzyczny (damski i męski wokal). Muzyka wyłącznie na żywo - zapraszamy na www.benefis.art.pl

Gość gość
Hej , Ja polecam gorąco zespół Pana Ryszarda , grał u mojej siostry na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Mają bardzo dobre brzmienie, a impreze prowadą w bardzo kulturalny sposób! Tutaj macie linka do prezentacji: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/DJ-grajacy-na-saksofonie-flecie-i-akordeonie-lub-zespol-muzyczny-100-live.html Pozdrawiam i polecam!

Gość gośskysiejo
Pomimo iż już dawno po wybranej dacie wesela, wkleimy również naszego linka, ponieważ - jak się okazuje - coraz częściej gościmy na wyjątkowych weselach w Poznaniu i Wielkopolsce. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę http://bangbangbang.pl

Gość Ania i Jacek
Gorąco rekomendujemy zespół muzyczny Ad Astra. Zespół polecili nam znajomi, na których weselu grał i byli z niego bardzo zadowoleni. Teraz my polecamy i będzie nam miło, jeśli nasza opinia dopomoże komuś przy wyborze zespołu. Powiemy tylko, że wszystko było tak, jak wcześniej z Panem Andrzejem zaplanowaliśmy, a wykonanie na najwyższym poziomie. Dziękujemy.

Gość gość
U mnie na weselu grał Dj Sebastian Pączkowski. Świetnie poprowadził imprezę. Ma super muzykę. Wszyscy goście bardzo dobrze się bawili.

Gość Agnieszka i Pawel
Serdecznie dziękujemy zespołowi muzycznemu Ad Astra za uświetnienie wspaniałą muzyką naszej uroczystości weselnej - najważniejszej uroczystości w naszym życiu. Agnieszka i Paweł

Gość gość
U mnie również grał Dj Sebastian Pączkowski z creativedj.pl. Bardzo dobra zabawa przy Jego muzyce i prowadzeniu imprezy.

Gość ElaiJacek76
Jeśli się zastanawiasz nad idealnym zespołem, to tylko Cuda Niewidy!! Tydzień po weselu a u nas dalej weselny klimat :) Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą oprawę muzyczną. Było fantastycznie, goście są Wami zachwyceni, od przyjaciół na babciach kończąc. A my nie moglibyśmy sobie tego lepiej wyobrazić, jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy. http://www.zespol-cudaniewidy.pl/

Gość gość
Sprawdź agencje Playdjs, oni mają świetnych dj, którzy bardzo dobrze organizują całą oprawę muzyczną na weselach. Poza tym dj ma większe możliwości niż zespół :)

Gość gość
Bardzo fajny jest Dj Sebastian Pączkowski. Świetnie prowadzi imprezę, potrafi ją bardzo szybko rozkręcić i ma bardzo fajną muzykę.

Gość gość
Ja serdecznie polecam duet DI-Bi zespól muzyczny z Leszna. Świetnie grają robią fajną atmosferę. Ja ich znalazłem na di-bi.one

Gość gość
U mnie również grał Dj Sebastian Pączkowski. Super zabawa przy jego prowadzeniu i muzyce.

Gość Justyna i Grzegorz
Chcielibyśmy na forum internetowym wyrazić nasze podziękowanie i uznanie dla zespołu muzycznego AD ASTRA, który porwał do zabawy wszystkich naszych gości. Wysoka kultura muzyczna plus rewelacyjna wokalistka. Polecamy. Justyna i Grzegorz

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować