Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susełka_

Szukam zespołu na wesele - Poznań i okolice

Polecane posty

Gość Ania i Hubert
Zespół Ad Astra znaleźliśmy na portalu Wesele z klasą i wybraliśmy spośród wielu innych po przesłuchaniu ich utworów demo. Możemy potwierdzić, że na żywo brzmią nawet jeszcze lepiej, co razem z umiejętnym poprowadzeniem całego wesela zapewniło świetną zabawę. Polecamy. Ania i Hubert

Gość Jenesca
Również polecam wcześniej wspomniany, zespół Cuda Niewidy. Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdego podchodzą indywidualnie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali , zabawa trwała do samego rana.

Gość Aleksandra91
Właśnie Cuda Niewidy grali, u mojej siostry na weselu. Mówiąc wprost, dali niezłego czadu i dzięki nim zabawa naprawdę się rozkręciła.

Gość gość
Ja mogę od siebie podpowiedzieć dj/wodzireja Macieja Wilkanowksiego, super zabawa, potrafi zabawić gości i dopasować muzykę.

Gość gość
Jak chcesz zespół, który wytrzyma w dobrej formie przez całą noc i nie robi zbyt długich przerw między blokami muzycznymi to weź pod uwagę stronę imprezka.com.pl. Znalazłam ich jakieś trzy lata temu, bo pomagałam siostrze w planowaniu wesela. Muzykalna ekipa, konferansjerka z najwyższą klasą, każdy rodzaj muzyki do wyboru, a co najważniejsze udokumentowane występy i nagrania do wglądu przez stronę. Poza tym zajrzyj do księgi gości. Dosłownie setki pozytywnych opinii do wglądu. To mnie najbardziej przekonało na początku.

Gość Radek89
Jako kamerzysta zetknąłem się z zespołem www.zespol-muzyczny-nightlight.pl Night Light z Lublina

Gość gość
Jeśli zespół to tylko Fiesta z Lublina u nas grają na każdym weselu w rodzinie i mogę ich polecić z pełną świadomością !!!

Gość Młoda pania
KONTRAST z Mieleszyna - najlepszy zespół !!! Polecamy z całego serca. Pięknie śpiewają polskie jaki i zagraniczne piosenki, grają genialnie - skrzypce, gitara, akordeon. Poza tym bardzo sympatyczni :) Polecamy !!!!

Gość mariannooo44
Jest taki kompleks jak Bryllandia niedaleko Jarocina na wsi. Ja tutaj z żoną organizowałem wesele i wyszło super. Dużo miejsca, wokół tereny zielony i alejki do spacerowania, plener idealny też żeby sesję foto zrobić, nie musieliśmy jeździć nigdzie daleko z fotografem. Klimatyzacja, ładne strojenie sali, nagłośnienie, oświetlenie, wszystko na wysokim poziomie. Jak to wygląda to widać na ich stronie http://bryllandia.pl.

Gość gość
Jeżeli ktoś poszukuje zespołu który zadowoli gusta muzyczne każdej grupy wiekowej polecam zespół FAZA www.zespolfaza.pl Szeroki repertuar bardzo fajne zabawy dla gości oraz profesjonalne prowadzenie imprezy

Gość gość
polecam zespół Cuda Niewidy z Poznania. Pełen profesjonalizm, polecam bo naprawdę warto

Gość gość
Zespół Cuda Niewidy Z Nimi rewelacyjne wesele, goście wychwalali i byli zafascynowani Waszą grą. Serdecznie polecam

Gość gość
Cuda Niewidy Zespół wręcz genialny.Aż szkoda czasu na jedzenie przy stole hehe nogi same rwą się do tańca.Zespół także świetnie zabawia gości różnymi konkursami naprawdę polecam CUDA NIEWIDY !!! DRUGIEGO TAKIEGO ZESPOŁU NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ:)))

Gość gość
Zespół Cuda Niewidy jak dla mnie jest niezastąpiony :)Muzyka świetna a wokal jeszcze lepszy ,to zespól godny polecenia. Jeżeli chcecie aby wasz dzień wesela był tak cudowny jak mój to polecam Cuda Niewidy :)

Gość gość
Mikesz z Murowanej Gośliny. Klasycznie i przepięknie - tyle mogę powiedzieć :)

Gość gość
CudaWianki z Poznania. Zabawna ekipa, z jajem, dają niezłego czadu. Repertuar przeróżny, wydaje mi się że zagrają wszystko co im się powie. Super brzmienie

Gość gość
Zdecydowałam się z mężem na zespół Mikesz i zagrali bardzo fajnie, goście mieli udaną zabawę, nikt się nie nudził, ludzie godni polecenia

Gość gość
Słyszał ktoś może opinie na temat zespołu Stars z Konina??

Gość gość
Chyba nie ma lepszego zespoły niż Cuda Niewidy, wystarczy posłuchać ich na Youtube

Gość gość
Jak najbardziej doradzam Mikesz. Zespół, który do gustu przypadnie każdemu z weselników. Sympatyczni bardzo, grają fajne stare przeboje, które każdy zna

Gość gość
Sweet Riff Band przegenialny zespół z wielkpolski. Fajny repertuar, atrakcyjne ceny, cała impreza prowadzona z energią i fajną gadką

Gość gość
Sweet Riff najlepszy, a ich wykony piosenek zagranicznych są po prostu WOW

Gość gość
Zgadzam się w 100%. Sweet Riff to zespół tworzący niesamowite covery, bardzo przyjemnie się tego słucha i tańczy do tych numerów wykonywanych przez ekipę

Gość gość
609 547 431 to numer aktualny do ekipy Sweet Riff?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować