Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susełka_

Szukam zespołu na wesele - Poznań i okolice

Polecane posty

Gość gość Justysia
polecam stars są mili, profesjonalni i mają niskie ceny

Gość Edward K
polecam gorąco zespół stars, piosenki łatwo wpadające w ucho, które spodobają się każdemu w sam raz na wesele:-)

Gość gość
najlepszy zespół z Poznania - HELIOS. Mega pozytywna energia, super wokal, naprawdę, nie ma lepszego. Pozdrawiam.

Gość gość
Nie pamiętam już jak nazywał się zespół który grał u nas na weselu, bo te wszelkie rzeczy typu muzyka, jedzenie i dekoracje no i zabawy to było na głowie managera http://www.golinianka.pl/ w której odbywało się nasze wesele. JA miałam za zadanie dobrze wyglądać, kupić odpowiednią suknię i zaprosić gości.

Gość gość
zespół MusicShow nie ma sobie równych! super muzyka i wokal i podejście do gości. gwarancja udanej zabawy!

Gość gość
zespół Helios jest najlepszy nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie. i do tego w rozsądnej cenie ;)

Gość Dagmara

Na Waszym miejscu w ciemno bym brała Piano, Znam ten zespół bardzo dobrze, bo grali na kilku weselach u mnie w rodzinie  i bardzo fajnie sie sprawdzili. krótkie przerwy, nie mają problemu z alkoholem i ogóln ie bardzo są komfortowi, muzykalni i z poczuciem humoru.

Gość Oliwka L

Na naszym weselu był zespół musicshow i to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Profesjonaliści z bogatym repertuarem utworów a do tego fajne prowadzenie całości wesela. Nikkt nie miał czasu na nudę.

Gość xyz
Dnia 25.11.2016 o 14:39, Gość Justyna i Grzegorz napisał:

Chcielibyśmy na forum internetowym wyrazić nasze podziękowanie i uznanie dla zespołu muzycznego AD ASTRA, który porwał do zabawy wszystkich naszych gości. Wysoka kultura muzyczna plus rewelacyjna wokalistka. Polecamy. Justyna i Grzegorz

To zamieście te podziękowania na ich stronie internetowej. Tutaj ich raczej nie zobaczą:D:D:D:D

Gość mika

Jak dla mnie jedyny i najlepszy zespół Piano. Grają w 100% na żywo. Żadnej ściemy nie ma!!

Gość Rafał

Polecam zespół Music Show!. Repertuar jaki prezentują na weselu oraz styl prowadzenia imprezy na pewno będzie odpowiadał każdemu gościowi niezależnie od wieku. Grarantuję sprawdziłem już u siebie i nie żałuję.

Gość Alina Kosior

Bawiłam  się w towarzystwie tego zespołu na imprezie mojej ciotki i było genialnia. Jak sobie przypomne szaleństwo tamtego dnia, czuję ból łydek z nadmiaru tańców. Rekomendacja na 100%. 

Gość uus
Dnia 27.03.2019 o 11:42, Gość Rafał napisał:

Polecam zespół Music Show!. Repertuar jaki prezentują na weselu oraz styl prowadzenia imprezy na pewno będzie odpowiadał każdemu gościowi niezależnie od wieku. Grarantuję sprawdziłem już u siebie i nie żałuję.

wystawili ci fakturę, czy na czarno grali?

Gość domiścka

Dla mnie zespół Piano jest bardzo fajnym zespołem. Młodzi, żwawi w muzyce i z dobrym nastrojem zawsze!

Gość Jagoda

Właśnie byłam na weselu, gdzie grał zespół kapsel Band. Bardzo dobre na mnie wrażenie zrobili i dlatego postanowiam o nich napisać.

Bardzo dużo piosenek zaśpiewali i było mało przerw. Alkoholu nie pili, to i dobrze, bo nie było z nimi problemów. No naprawdę fajny zdespół.

Gość gość

Kapsel Band  ten zespół będzie odpowiedni polecam! bawiłam się przy ich zespole było super.

Gość Tomasz

Mnie zachwycił zespół Piano. Bardzo piękny pokaz muzyczny dali u przyjaciela na weselu. Serio, jak będę miał swoje weselicho, to chcę by na moim grali.

Gość mloda
4 godziny temu, Gość Tomasz napisał:

Mnie zachwycił zespół Piano. Bardzo piękny pokaz muzyczny dali u przyjaciela na weselu. Serio, jak będę miał swoje weselicho, to chcę by na moim grali.

pijecie wódke na weselu?

Gość Ewa

Bardzo serdecznie dziękuję za przepiękna oprawe muzyczna zespołowi Piano. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować