Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daguśka WWW

Nonacne, tabletki na trądzik?

Polecane posty

Gość daguśka WWW

Czy ktoś stosował te tabletki na trądzik? Poradźcie, czy mam je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariuszka
Ja kupiłam inne tabletki w aptece i mi pomagają. Nie pamiętam jak się nazywały, ale dobre są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia WWW
Ja stosuję te tabletki NonacNE. Kupiłam je, gdy znalazłam taką stronkę http://nOnacne.pl/ Łykam je już kilkanaście miesięcy i widzę poprawę. Te krosty, które miałam, to powoli zanikają, a nowe jakoś nie powstają. Mam nadzieję, że już niedługo nie będę mieć tego trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoriXXX
Dermatolog polecił mi nonacne i tak jak nic nie pomagało tak nareszcie widać różnice. Jak kupujecie to warto najpierw poczytać żeby dostać oryginalne tabletki. Najtaniej i sprawdzone można kupić w sklepie http://www.nuvialab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szajs !!!!!!! nie kupujcie tego ludzie !!!! nic nie pomaga!!!! po używaniu tego stan cery nawet w małym stopniu się nie poprawił. napisze to na każdej możliwej stronie z tematem tabletek nonacne strata pieniędzy naciągacze. Człowiek ma nadzieje ze coś się poprawi i będzie trochę bardziej pewniejszy siebie. A tu kasy nie ma a co było na buzi to zostało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość212
Nie polecam, używałem nic nie pomogły. Praktycznie wszystkie pozytywne opinie na temat nonacne pochodzą od osób, które sprzedają te tabletki niewiadomego pochodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś próbował może skrzypu na trądzik? Słyszałam że też daje efekty? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam te tabletki i jestem zadowolona Nonacne to jedyny lek, który mi naprawdę pomógł, ja go znalazłam na stronie vitalab.pl poczytałam o nim i go zamówiłam, jest super moja skóra nie ma ani jednej krostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
Moja sąsiadka nastoletnia używa tego Nonacne na trądzik od jakiegoś miesiąca, widzi lekką poprawę a skład konsultowała z dermatologiem i alergologiem (bo ma problemy skórne na dłoniach) i twierdzili że nie zaszkodzi, a czy pomoże to też indywidualna kwestia organizmu. Na osoby w wieku starszym raczej nie podziałają bo chybaone bardziej na ten młodzieńczy trądzik są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaS123
JEJU !!!!! Ludzie, czego ja się tu dowiaduję. Jeśli nie wiecie co jest co to się najlepiej nie wypowiadajcie... Tu znajdziecie brutalne fakty o tym niecnym produkcie na pryszcze : http://typeon.pl/nonacne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk9787
Nie dajcie się nabrać na tą ściemę! Produkt na forach poleca sprzedawca poszywając się pod zwykłych użytkowników. Testowałem nie działa, nie polecam! Sprzedawca żeruje na biednych ludziach chorych na trądzik, sprzedaje bezwartościowe tabletki za kupę kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogl dopiero izotek... O Nonacne nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stan zapalny skóry trudno jest wyleczyć. To jest możliwe z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia, do jakich z pewnością należy zaliczyć Derminax. Testy laboratoryjne są potwierdzeniem jego skuteczności. Zadowolonych klientów cały czas przybywa, a sprzedaż produktu wzrasta. Każda osoba, która ma dosyć bezowocnej walki z krostami z pewnością powinna zdecydować się dodatkowo na tę innowacyjną kurację Derminax-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem.nonacne ale.kapsułki są jasne i teraz nie wiem czy są.oryginalne czy powinny być ciemne.kto pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki, jako jedne z nielicznych działają. Mam widocznie mniej krost i są one mniejsze. Sądzę, że to zasługa nonacne, gdyż w czasie stosowania tych tabletek nie zażywałam nic innego! Do poczytania o Nonacne - http://medtutor.pl/forum/nonacne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościka
Ja tez kupiłąm tabletki i są jasne. Widocznie zmieniono substancję pomocniczą. Kupione zostały od producenta więc myślę, że wszsytko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Nonacne używam tylko kilka dni więc o skuteczności się nie wypowiem ale zdecydowałam się na nie nie tylko ze względu na trądzik ale głównie dlatego, że mają bezpieczny skład który po pierwsze oczyszcza organizm, dlatego jeśli nawet nie pomogą na cerę to na pewno nie zaszkodzą zdrowiu czego nie można powiedzieć o większości leków które przypisują dermatolodzy. Dla wszystkich którzy chcą zamówić tabletki radzę pierwsze poczytać o każdym składniku wymienionym w składzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik jest efektem nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych na skórze. Aby pozbyć się zmian na skórze trzeba wyregulować ich działanie, inaczej problem nie zniknie. Lepiej jest działać w miejscu problemu niż zażywać tabletki, które wpływają na naszą wątrobę. Krem Beta-Skin Acne Care Cream doskonale wspiera skórę w walce z trądzikiem i pozwala wyregulować pracę gruczołów. Swoje działanie zawdzięcza kompozycji pięciu składników. Więcej informacji na temat kremu znajdziecie tutaj: https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że stosując krem działasz jedynie na objawy. A przyczyna trądziku leży głębiej niż w rozregulowanej pracy gruczołów łojowych. To znaczy owszem ma to sporo do powiedzenia trądziku i warto w ten powód uderzyć. Tylko, że to rozregulowanie też z czegoś wynika. Tego kremem nie przeskoczysz. A wspomniany Nonacne opisywałem niedawno, jeśli ktoś się chce zapoznać. http://jakpozbycsiepryszczy.pl/produkty/masz-tradzik-oto-skuteczne-rozwiazanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek78
Przez ostatni miesiąc stosowałem Nonacne i muszę powiedzieć, że to rewelacja. Wcześniej wydawałem ogromną kasę na inne preparaty na trądzik + wizyty u dermatologa. I nic nie pomagało albo tylko na krótki czas. Odkąd biorę Nonacne, na twarzy nie wyskoczył mi żaden większy pryszcz, poprawa była stopniowa ale w końcu udało się opanować to pole bitwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat: Jeśli kupiłeś na tej stronie http://po.st/Nonacne to będą oryginalne. ja tam kupiłem i to rzeczywiście jest oryginał. Zakupiłem opakowanie wcześniej na allegro i tam była ściema.. nawet pudełko trochę inne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micrays
Witam, chce sobie kupić 2 opakowania Nonance, ale cena jest trochę duża, jak by zamówiliśmy razem byłoby sporo taniej chętnych proszę pisat tutaj lub na mail micrays@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneczka
ja bym proponowała pastę do oczyszczania liście manuka z ziaji+żel normalizujący i krem nawilżająco-ściągający na dzień+krem złuszczający z kwasem migdałowym na noc, do tego szczoteczka do oczyszczania raz na 2 tygodnie (ja kupiłam fajna w sferisie, ale juz jej niestety nie ma:() i to powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam , ze te wszystkie pozytywne opinie zostały napisane przez Was samych. Te tabletki wcale nie pomagają na trądzik nawet powiem więcej mi pogorszyły stan skóry na twarzy do tego stopnia,że muszę zasięgnąć porady dermatologa. Ta tabletki w nawet najmniejszym stopniu nie pomagają. Są strasznie drogie. Za takie pieniądze miałbym bardzo duży innym smaczniejszych cukierków. Kupiłem 3 opakowania za łączną kwotę 300zł. Co chcecie zrobić w takich sytuacjach jak teraz ? Jakie macie wyjście z tej sytuacji. Klient kupił towar za 300zł i totalnie się nie sprawdził ! To jest jakaś pomyłka. Czuję się tak jakbym wyrzucił 300zł do śmieci. Uważam , ze inny potencjalni klienci powinni dowiedzieć się jaki ten "lek" jest wspanialy. Tylko na papierze tak naprawdę to strata pieniędzy i nerwów te tabletki są beznadziejne !!! Czekam na Wasz ruch jak chcecie załatwić tą sprawę,gdyż ja nie mam zamiaru tak tego zostawić. Czuję się oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam , ze te wszystkie pozytywne opinie zostały napisane przez Was samych. Te tabletki wcale nie pomagają na trądzik nawet powiem więcej mi pogorszyły stan skóry na twarzy do tego stopnia,że muszę zasięgnąć porady dermatologa. Ta tabletki w nawet najmniejszym stopniu nie pomagają. Są strasznie drogie. Za takie pieniądze miałbym bardzo duży innym smaczniejszych cukierków. Kupiłem 3 opakowania za łączną kwotę 300zł. Co chcecie zrobić w takich sytuacjach jak teraz ? Jakie macie wyjście z tej sytuacji. Klient kupił towar za 300zł i totalnie się nie sprawdził ! To jest jakaś pomyłka. Czuję się tak jakbym wyrzucił 300zł do śmieci. Uważam , ze inny potencjalni klienci powinni dowiedzieć się jaki ten "lek" jest wspanialy. Tylko na papierze tak naprawdę to strata pieniędzy i nerwów te tabletki są beznadziejne !!! Czekam na Wasz ruch jak chcecie załatwić tą sprawę,gdyż ja nie mam zamiaru tak tego zostawić. Czuję się oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam go kupić, ale zdecydowałams sie na derminax, ktory przyniósł efekty, tu macie strone tego produktu, derminax.usa.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiam się nad ich kupnem. Tutaj http://vitio.pl/nonacne jest podobny wątek i dużo osób chwali. To chyba warto kupić i przetestować, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przeczytać recenzję nonacne na blogu http://fitynka.pl/nonacne/, jest tam również kod rabatowy 20% na zakup produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×