Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzczęśliwieZakochanna

Wesele w Lublinie lub okolicach! co polecacie?

Polecane posty

Gość SzczęśliwieZakochanna

Jak w temacie? maksymalna rozpiętość terenu to 70 km na zorganizowanie wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele sie szykuje
napisz coś więcej, przede wszystkim jak duża ma być sala. Czy to ma być dom weselny, czy restauracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczęśliwieZakochanna
no tak hehe zakręcona jestem. Wesele na jakieś 120 osób. Nie ukrywam że bardzo ważne jest dla nas jedzenie i oczywiście wystrój:) obługa również musi być nienaganna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio podobno Dwór
Choiny robi furorę, ewentualnie Pod Kasztanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita__Lempicka
Jeśli masz możliwość zrobienia poza Lublinem, to z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Polesie w Białce niedaleko Ostrowa Lubelskiego. Bardzo dobre jedzenie i fachowa obsługa. Byliśmy bardzo zadowoleni i gościom się podobało. Fakt że swoje zrobił też dobry zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina, na 3 miesiące przed naszym weselem zmarła mama mojego narzeczonego, poinfromowalismy hotel o rezygnacji z wesela, brak zrozumienia naszej sytuacji i tragedii jaka nas spotkała, nie odpowiadaja na pisma ktore im wysylalismy, menadzerka odeslala nas do dyrektora, dyrektor do wlascicieli, szczerze odradzam ten hotel na wesele, sa nastawieni tylko na pieniadze, jak juz zlapali klienta to nawet w obliczu takiej tragedii - śmierci Mamy- nie chca go wypuscic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionka8888888
Sonatina w Dominowie. Byłaś tam może? Jeśli nie to zrób sobie wycieczkę. Ja zanim tam trafiłam to sporo sal odwiedziłam. A to za drogo, a tu sala na zdjęciach na ładna, a na żywo brzydka, a to właściciele nie mili. A w Sonatinie wszystko było ze tak powiem NA TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoloroweJarmarkii
Też polecam Sonatinę. Ten lokal budzi we mnie wiele naprawdę przyjemnych wspomnień. Tam poznałam swoje obecnego chłopaka, w sumie to już narzeczonego, Tam wybawiłam się na kilku wspaniałych przyjęciach weselnych. Naprawdę miło mi wspomminać Sonatine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymonka_25
Dla mnie sala w Agicie to bomba. Byłem tam na weselu i naprawdę wszystko bajecznie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_27
Faktycznie też tam byłam i też chcę mieć tam wesele :) Też chce czuć się, jak księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do adiooo
Tak się nie traktuje gości na 3 miesiące przed weselem i żeby zatrzymać zadatek w obliczu żałoby ?- nie przystoi takiej firmie.Kilka lat temu moją koleżankę spotkała wielka tragedia,narzeczony wypadł przez okno,zginął na miejscu,pojechała do Wólki do Gościńca w poniedziałek przed weselem,nie było żadnej dyskusji z wyrazami ubolewania p.Halina oddała całą kwotę.Nie będę rozwodzić się już więcej,ale ludzie z klasą tak się zachowują.Dziękuję i życzę pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oddac zadatku jak ktos zmarł przed weselem? ............nawet nie napiszę co myślę na ten temat tylko mamona się liczy a gdzie sumienie??????? wstyd!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam sali, która cenowo i wizualnie będzie mi pasować. Bylam w kilku miejscach, gdzie jak krzyknęli mi cene, to za głowe się musiałam złapać, a przecież miejsca takie sobie. Ceny są spoko w miejscach pod lublinem, ale warto pojeździć, by mieć dobry poglad. Na dniach wybieram sie do Sonatiny i Bosmana, gdyż o tych miejscach słyszałam wiele dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedż w kierunku Łęcznej jest kilka lokali,ceny umiarkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościniec,Rozmaryn,Hetman - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleca Zajazd Jan w Nałeczowie. Lokal jest nowy, bardzo ładny i klimatyczny . Obsługa uczciwa, sympatyczna i pracowita, a jedzenie - super:) Jesli jeszcze raz miałabym wybierać lokal na wesele, zdecydowanie jeszcze raz postawiłabym na ten zajazd. Tutaj macie ich ofertę weselną http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Zajazd-Jan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich weselników z Lublina :) Ostatnio zupełnie przypadkiem trafiłam na stronkę http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Lublin/ i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Dużo ogłoszeń, a przy tym kompletne i aktualne! Bardzo szybko znalazłam kogo chciałam na wesele! :) Pozdr. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
1. Trzy róże w Zemborzycach- prześliczny, duży lokal i b.dobre jedzenie. 2. Sonatina w Dominowie- tak samo jak wyżej, ale parking bardzo mały :/ 3. Dom weselny u Torunia w Beżycach. (Ja tam będę miała <3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj w Sonatinie sala wiadomo nie przybrana weselnie więc ciężko ocenić... ale też są na nią jakieś pomysły :) Zreszta właściciele sympatyczni powiedzieli ze we wszystkim pomogą. Ceny ok 160zł do ustalenia bo wiadomo zalezy to od menu... Robił tam ktoś wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? tez prosze o wypowiedzi osoby które tam robiły weselicha swoje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bosmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akropol ponoć słynie z wesel, taki pałacyk chyba w sam raz na tę okazję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatakowalska
Super miejsce na wesele to hotel Irys. Mają fajną salę weselna. Z tego co wiem, to ceny są przystępne. I jest to w samym Lublinie, więc nie trzeba daleko dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPie
Racja, Hotel irys jest ekstra. Ceny mają dobre, a jedzenie naprawdę przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele w Puławach chociaż rozważaliśmy różne sale w naszej okolicy, w tym lublińskie. Od zawsze Puławy były nam bliskie, to bardzo klimatyczne miasto Sale weselna wynajęlsmy w Izabelli, podobało nam się duze zaangażowanie personelu i chec do doradzania, pomocy w organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok00
Ja śmiało mogę polecić Ci salę w hotelu Irys. Bardzo ładna, katering też niczego sobie, wesele tam na pewno byłoby udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita88
Przepiękny ogród, piękna dekoracja sali i świetne jedzenie - śmiało polecam Sonatinę w Dominowie. Było idealnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×