Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolej_na

jak przygotować się do seksu analnego?

Polecane posty

chcę spróbować, czytałam trochę o tym, ale nie wierzę, że muszę robić lewatywę za każdym razem, kiedy zachce mi się seksu :P czy muszę? wy tak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie też
mnie to interesuje. Fajnie że ktoś założył taki temat. Trochę czytałam o tym ale zapewne w praktyce to inaczej wygląda niż teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzitalaja
...1/musisz chciec!! ...2/ zrób normalną kupe przed i umyj dokł. anus ...3/ jesli potrafisz ..pomysl i rozmarz sie jak bedzie wspaniale.. ...4/ przygotuj dobry krem, zel, olejek, cos na poslizg.. .....to jest naprawde wspaniały rodzaj sexu i ...odjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie też
Gdzieś wyczytałam o tej lewatywie, i trochę mnie to zastanawiało czy tak za każdym razem trzeba? trochę bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Oj chcecie się zabierać za ...a to nie takie proste.Jeżeli nie chcesz by resztki wyłaziły na tym czymś powinnaś wypłukać środek i to wielokrotnie.Do takich zabaw potrzeba treningu,a nie zaraz w dupsko ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie tak
weź szczoteczkę do zębów i włóż tak jak do buzi,tyle że do pupy i szoruj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właśnie pytam o taki trening, jak go dokładnie przeprowadzić, bo CHCĘ SIĘ ZA TO ZABRAĆ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Najlepiej,jak gdzieś poczytasz.To długi temat i nie na tym forum.Tu same głupki,jak widzisz pokazują swoją nieświadomość i nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zaczął
od wysrania się i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie tak
nastaj mu najpierw do ust ... ;) Będziesz mieć scat i anal w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowa 85
Zawsze myję się dobrze, czasami wcześniej lewatywa i do dzieła. Nie lubię tego bardzo, ale mój J. uwielbia to. Robię to dla niego. Na początku bardzo bolała mnie pupa, nawet krwawiłam. Mój J.mnie prosił, masował i dalej próbowaliśmy. Teraz już jest ok., stosujemy żele. Już tak nie boli i nie krwawię. Może po trochę pupcia boli, ale robię to dla niego. Uwielbia taki seks, mówi, że ma nieziemskie orgazmy, a ja wtenczas dotykam łechtaczki i też mam orgazmy. Najgorzej było na początku. Teraz jestem rozciągnięta i przyzwyjaczona. Szkoda tylko, że prawie zawsze jest anal. Ale jak on to lubi, to co ja mam zrobić. Zostawi mnie i pójdzie do innej, nie chcę być sama. W sumie anal nie jest taki zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja studiuje w Grecji
ja przed każdym seksem analnym z chłopakiem stosuje lewatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja studiuje w Grecji
ja przed każdym seksem analnym z chłopakiem stosuje lewatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowa 85
Tak, lewatywa jest konieczna. Mój J. też krzyczy abym to robiła, choć czasami go oszukuję, że jestem po lewatywie. Wtenczas czasami na jego członku zdarzaja się niespodzianki. Czy lubicie seks w czasie okresu? Ja, tak, chociaz zawsze mam prawie anal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjketfjeljtew
nie musisz robić lewatywy :) ja nie robię nigdy i nic mi "się nie wydobywa" w trakcie, ani jego mały nie jest ubrudzony, ani nic. po prostu zrób normalną kupę, umyj się (w środku nic nie musisz robić :P ) i tyle :) i duuuuuużoooo żelu nawilżającego, nie żałujcie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszniak pospolity
raz to robiłem z zona w sumie przez przypadek. zona odmawiała mi seksu waginalnego wiec wziołem ja na siłe i wepchnołem w odbyt. sex przez łzy zony a pozatym rewelacji niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowa 85
moszniak, ale jakie były twoje doznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjketfjeljtew --> dzięki, na taki post czekałam :) kurnikowa 85 --> jeśli nie chcesz czegoś robić ze swoim chłopakiem, to mu to powiedz, może chociaż nie zawsze będzie chciał seksu analnego, dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszniak pospolity
toz pisze ze bez rewelacji, dupsko ma to w sobie ze sciska w jednym miejscu pochwa po całosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcc
to zalezy kiedy masz ochote , ja robie kupki co ranek i popoludniu spokojnie moge dac dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie panicznie balam seksu analnego, bo to obrzydliwe, i tyle nasluchalam sie na temat bolu... Postanowilam kiedys sprobowac, raz sie zyje, moj partner wiedzial, ze musi byc bardzo delikatny. Wyproznilam sie, zrobilam sobie lewatywe gruszka, wypilam 2drinki dla rozluznienia, najpierw normalny seks, a kiedy bylam juz dobrze podniecona, duzo zelu i najpierw paluszkami, a pozniej penis. Powiem ci, ze bolu balam sie niepotrzebnie, bylo calkiem przyjemnie, ale to jednak dosc dziwne- inne uczucie:) Teraz uprawiamy go stale, czasem zdaza sie, ze cos tam na poczatku delikatnie zaboli, ale jest bardzo przyjemnie, dodatkowo 2paluszki w cipke i jest bosko! Polecam ci jednak lewatywe dla wlasnego komfortu, zeby nie zdazyla sie jakas przykra niespodzianka, czy nawet drobne resztki kupy jak wlozy paluszek... Duzo zelu, rozluznienie, zaufanie i pamietaj, zeby tak jakby przec kiedy bedzie wkladal! dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjketfjeljtew
i w trakcie anala masz uczucie jakbyś zaraz miała zrobić kupę, ale to tylko takie odczucie, więc się nie przejmuj. ja się bałam, że jak skończy w środku to dostanę takiej biegunki, że nie zdążę do wc, a to nieprawda, bo idę sobie spokojnie do łazienki, a jedyne co wychodzi to sperma, żadnej kupy więcej nie ma :) niech najpierw poliże Ci dziurkę, potem włoży palec, porusza nim przód-tył i nna boki, potem tylko czubek penisa i chwile potrzyma, żebyś się przyzwyczaiła, a potem powoli coraz więcej, ruchy wolne. żel palcem do tyłka i penisa też nasmarować. i będzie git majezon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Ważne jest to byś była dobrze rozluźniona, partner delikatny. Dobre są żele pjur med, bo łatwo się wymywają. Najbardziej lubię natural glide, nie lubię udziwnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×