Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ten co zarabia 1200zł

Nie bede mial dziewczyny bo zarabiam mało i nie mam nic do zaoferowania kobiecie

Polecane posty

Gość Ten co zarabia 1200zł

Tak jak w temacie.Moja pensja to 1200zl i dalem sobie spokoj z kobietami,bo z taka kasa to jakiejs fajnej dupie nic nie zaoferuje.Nigdy w zyciu nie bylem na zadnej imprezie i nie zamierzam isc bo chodze w wiejskich ciuchach,i szybko przed laskami wyszedl bym na ciote.Jestem prawiczkiem,ale cóz nie kazdemu sa pisane fajne laski i sporo kasy.Nie bede na sile szukal kobiety,bo uwazam ze nic soba niereprezentuje i nie zasluguje na kobiete.Dodatkowo jestem raczej mało przystojny,dodatkowo jestem strasznym nudziarzem,przez co w szkole nie mialem kolegow bo nikt nie chcial ze mna gadac.Dodatkowo po co kobiecie taki nudziarz i nieudacznik jak ja,jak znajdzie przystojnego faceta z kasa,i zaradnego z ktorym bedzie sie czula miło.Także jestem nudnym nieudacznym prawiczkiem bez kasy którego żadna nie chce i nie będzie chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja 0/10
postarajcie się kobiety z tymi prowokacjami bo tak nie wyjdzie wam gardzenie prawiczkami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczki to dno
coraz wiecej na tym forum zalacych sie prawiczkow z kompleksami....Prawiczki dlaczego akurat na kafe sie żalicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co zarabia 1200zł
Dodam że tak naprawde podobaja mi sie faceci, i nawet mi moj krzywy penis staje na ich widok:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co zarabia 1200zł
Lubie obciagać facetom z połykiem, i ładować im w dupsko,widzicie ze na kafe sa jacyc prawiczkowaci geje jak ja:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfwrdew
Prawiczki to dno coraz wiecej na tym forum zalacych sie prawiczkow z kompleksami....Prawiczki dlaczego akurat na kafe sie żalicie? 8 Ale jesteś pelikan temat założyła kobieta co gardzi prawiczkami to widać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piehdolę
a gdzie ty pracujesz, że tak mało zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggiii
ile ja bym dala zeby moj facet mial choc tyle. On nie ma nic od 3 lat! A z nim jestem i do tej pory wierzylam ze cos sie poprawi, ale wierzyc przestalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co zarabia 1200zł
Marne podszywy,spadać stąd!!! @ja piehdolę Pracuje jako kucharz w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuśśśśśśśśś
A czy Ty przypadkiem nie masz na imię Radek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuśśśśśśśśś
Oj chyba jesteś Radek :-) jeśli to Ty to fajny z Ciebie chłopak :-) podobasz mi się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×