Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfhdhh

jak wyglada wasz makijaż dzienny???

Polecane posty

Gość gfhdhh

hej kobietki. jak sie malujecie na codzien? bo ja rysuje czarna kreske na gornych powielach, starannie tuszuje rzęsy, twarz przemywam tonikiem matujacym. a na usta nakladam blyszczyk. mam 25 lat. nie pracuje obecnie. wychowuje 15 miesiecznego synka. i staram sie wygladac jak najlepiej. jak to jest u was? pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi kiedys descz rozmazał te chujowe chinskie kosmetyki na caałe policzki,makijaz z oka......to pierdole i od tej pory sie nie maluje:) ni ic a nic:) inie mam z tym problemu...przynajmniej nie oszukuje nikog jak WY>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem nawilżający, korektor pod oczy i na krostki jezeli jakieś wyskoczą. I albo jasny cień i kreska na oku albo delikatnie cieniem podkreślone oczy :) i często pomadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
U mnie korektor, podkład matujący, tusz do rzęs- to jak wychodzę z domu, dodatkowo na większe okazje róż, kredka do oczu i cienie. Jak jestem w domu raczej się nie maluję, ew. wyprostuję włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po domu chodzę całkowicie bez makijażu. Włosy w kitkę, z opaską i straszę :D Więc przynajmniej jak do ludzi idę, to muszę przypominać człowieka. Chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkazlasu
krem nawilżający, podkład, korektor pod oczy, dokładnie wytuszowane rzęsy, podkreślenie brwi, jasny cień na powiekach taki waniliowy albo złotawy, bronzer lub róż, pomadka lub błyszczyk, bardzo rzadko kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re567890p
Ja nie stosuję makijażu codziennego. Jak studiowałam to robiłam mocny makijaż na każde wyjście czyli czarny cień na powieki, czarna kreska, tusz i błyszczyk, nie używam wcale żadnych podkładów. Kiedy chodziałam do pracy codziennie to wolalabym się wyspać dłużej niż wstawać i się bawic w makijażowanie, poza tym moja praca nie pozwala mi na taki jaki lubię czyli mocny czarny a za delikatnymi nie przepadam. Obecnie parcuję dorywczo i makijaż nie jest mi do szczęścia potrzebny wystarczy rano mycie twarzy, krem nawilżajacy i roll pod oczy, natomiast w weekend szaleję z dark eyes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - spoko, myślę, że nikomu nie przeszkadza nieoglądanie moich zmęczonych oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem bb lub podkład, korektor na cienie pod oczami, puder transparentny, tusz, róż, rozświetlacz. I w zależności od humoru maluje powieki cieniem lub kredką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinka23
ja mam taka okropna cere ze bez tapety nie moge z domu wyjsc a jest to moje najwieksze marzenie :( zazdroszcze dziewczynom ktore maja gladka buzie i nie musza nakladac tego gowna na twarz :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Arbonne!!! Kosmetyki Arbonne zawieraja szkodliwe składniki. O tej firmie pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwięcej makijażu to: korektor w okolice oczu, czasem jakiś sweet kolorek do powiek, bo odkryłam, że to fajne, ale wysusza, więc tylko czasem, na nawilżone usta (w przeciwnym razie masakra), szminka albo błyszczyk, najlepiej błyszczyk kolorowy, albo szminka zaklajstrowana takim nie bardzo błyszczącym sie błyszczykiem pytanko - czy są jakieś z tych tańszych fajne cienie do powiek bez żadnych błyszczących drobinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fluid, korektor pod oczy, puder. Tuszuje rzęsy, na powiece cień i kreska . Na ustach obowiązkowo wazelina. Strasznie szybko robią mi się suche i pękaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamarkaP
Jeśli chcecie wyglądać naturalnie, a jednocześnie mieć na sobie lekki makijaż to polecam makijaż permanentny. To także ogromna wygoda - nie trzeba codziennie rano marnować czasu przed lustrem. Polecam Vici Clinic w Krakowie, gdzie makijaż permanentny Biotek wykonuje pan Krzysztof - przemiły facet. Jestem w tej chwili trzy miesiące po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Permanentny i wyglądasz jak umalana mazakiem lalka :) nie, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkla, puder transparentny, cień, kreska lub bez i tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaKo
Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbajerka
Polecam makijaż permanentny, szczególnie ten wykonywany przez pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Mega profesjonalne podejście do klienta, efekt zabiegów Biotek przerósł moje oczekiwania. Obawiałam się, że brwi będą wyglądały sztucznie ale efekt jest świetny i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×