Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bigdream

ZNĘCANIE FIZYCZNE I PSYCHICZNE

Polecane posty

Gość bigdream

mam 16 lat, moj tata zmarl trzy dni po mojej komunii świętej, mieszkam obecnie z mamą, bratem i jego żoną oraz ich synem. Brat od śmierci taty znęca się nad swoją żoną fizycznie oraz psychicznie. Kilka miesięcy temu zaczęło odbijać się to na mojej mamie. Przezywa ją od 'c*p, k*rew itd. Żąda od niej majątku i spadku. Mama ma 53 lata pracuje ona i zona mojego brata on sam codziennie się obija. Boję się o mame poniewa, nie wytrzymuje ona tego psychicznie. PROSZE DORADZCIE CO MAM ZROBIC W TEJ SYTUACJI!! sama mam mysli, aby uciec lub popełnić samobójstwo. poniewaz odbija sie to czesto rowniez na mnie Gdzie powinnam szukac pomocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigdream
nikt mi nie pomoze!? błagam wejdzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na znęcanie się fizyczne
jest prosta sprawa-wzywa się policję, zresztą na znęcanie się psychiczne też, ale to trudniej udowodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamra1
MOZE IDŹ DO MOPSU albo lepiej do szkolnego psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddsds
dokladnie, albo wprost zadzw na policje, ale zaznacz ze balas sie tego robic, bo wiesz ze jak oni (policja) tu przyjedzie, to bedzie po was, bo on ten brat sie o tym dowie :( zaznacz ze chcialas tylko powiadomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można się dać zastraszyć
Ja przez to przeszłam. Pierwsza interwencja i więcej rękoczynów nie było, oprawcy tego typu są strasznymi tchórzami, którzy tylko dużo mówią. Już 10 lat mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigdream
nie odwazylabym sie pojsc do szkolnego pedagoga- w obawie o wielki wstyd.. jezeli chodzi o mops boje sie ze moglabym trafic do rodziny zastepczej czy cps w tym stylu . naprawde nie wiem co mam robic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigdream
'nie mozna dac sie zastraszyc' kto cie tak nekał? nadal dzielisz losy z ta osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×