Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie kobiety

zrobilam test,wyszla mi druga kreska bardzo slaba!! ??

Polecane posty

Gość pomozcie kobiety

przebija na ledwo rozowo ,nie musze patrzec pod swiatlo aby ja dostrzec ale powtarzam ze jest bardzo bladziutka:) zrobilam test dwa dni przed planowana miesiaczka, czy moge juz miec nadzieje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka2013
wydaje mi się, że tak :) jeśli masz wykluczone torbiele, nie brałas żadnych lekarstw fałszujących wynik i oczywiście uprawialiscie seks bez zabezpieczenia :P trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda roror
Gratulacje za dwa dni beda dwie czerwone krechy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kobiety
az z emocji stworzylam dwa takie same tematy:( taki sam na macierzynstwie ehh, ponioslo mnie powtorze test w sobote, w dniu planowanej miesiaczki! kolezanka mi powiedziala ,ze tez tak miala ale byl to falszywy alarm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem
przed terminem miesiączki bardzo często jak jest ciąża to wychodzą takie bladziochy :) gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka257890
HEJ DZIEWCZYNY, MAM PYTANIE, W KAZDYM TESCIE CIAZOWYM PISZE ZE NAJLEPIEJ GO WYKONAC RANO Z PIERWSZEGO MOCZU, JA WSTAJE ZAWSZE KOLO 4 RANO CZY TAKI TEST JUZ O TEJ PORZE MOGE ZROBIC?? POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaresaaa
Ciąża na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka257890
28 marca mialam miesiaczke lecz zaledwie trwala ona 2 dni a potem plamienia razem jakies 4 dni, przed miesiaczka robilam 4 testy negatywne ,bo miesiaczke mialam dostac 24 ,testy bylo robione 27 i wczesniej to bylo jakies 20 dni po stosunku, w dzien miesiaczki tez negatywny mi wyszedl ,wczoraj robilam z porannego moczu tez negatywny, bola mnie po tej krotkiej miesiaczce piersi,zawsze miesiaczka trwala okolo 5,6 dni i byla bardziej obfita, duzo przeszlam stresów ostatnio,czy 6 testów mogło sie mylic?? tymbardziej po ponad 20 dniach od stosunku armaceutka mowila ze niemozliwe zeby sie tyle myliło tymbardziej tyle po stosunku i gdy byly robione w dniu spodziewanej miesiaczki i po tej niby miesiaczce kilka dni pozniej mam zaufac??czy zrobic kolejny test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kobiety
najgorsze ze pale nalogowo, czy to bezpieczne dopiero teraz rzucic fajki? nie za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka257890
ale testy po takim czasie tez sie Pani myliły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję pięknych dwóch kreseczek. Palenie bardzo szkodzi, może mieć wpływ na wagę dziecka i wiele innych bardziej groźniejszych chorób... wpływa też na łożysko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomomomomoomomomo
Palenie moze zaszkodzic ale nie musi. Ja palilam cala ciaze , co prawda mniej niz przed ale palilam i maluch urodzil sie 3500g i 54cm. Lozysko tez bylo w porządku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiqa
Ja tez miałam drugą bladą kreskę i w ciąży nie jestem, pamiętajcie dziewczyny nie wkraplać więcej siusiu niż trzeba! bo wtedy wychodzi czasem fałszywy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamDość!
Ja też miałam taką kreseczke i ta kreseczka ma już 6 lat więc wszystko możliwe.A co do palenia więc mój lekarz powiedział mi żebym całkowicie nie przestała palić bo dzieciątko czy ma tydzień czy 5 mc jest już tak samo uzależnione od tych papierochów jak organizm matki i tak samo odczuje ich braki.Zalecił ograniczenie i zakup tych najsłabszych.Chyba że organizm sam odrzuci papierochy to wtedy ok.Zrobiłam jak mówił i dziecko zdrowe(3700g i 57cm) a łożysko też cyściutkie tak samo wody płodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×